Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

jestem singlem który nie chce być sam... kto jeszcze ...

Polecane posty

Nie pamiętam. Ale jak co to nie dyskutujmy tu o tym za wiele. Aha moze i tak. To jest taka dziewczyna która jest PIĘKNA CUDOWNA WSPANIAŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kraków w wersji mojej jest przyjazny:P:D hehe Nom.. to jesteśmy umówione tylko jeszcze jakiś dokładny termin trzeba wybrać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cartoon Network trojmiasto ma swoj urok i krakow ma swoj:) ja Gdansk tez bardzo lubie:) Dekus noo cos sie wykombinuje;) tymczasem🖐️ obowiazki wzywaja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
styrany po tyg. dyzuru poszedlem na impreze... wypilem z 6 czy 7 redbuli... efekt o 4 jeszcze nie moglem zasnac... jak usnalem budzilem sie co 30 min... do tego skoczyl maksymalnie poziom testosteronu bo obudzilem sie tak podniecony jak nigdy... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boziu.. Ty się już nie kontrojusz mój chłopcze:P:D - dobree testy chemiczno-eksperymentalne.. po jaką cholere tyle redbuli pić.. trzeba było sobie drinka z nimi zrobić..:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno..? jakie dawno.. Ty poprostu omijałaś szerokim łukiem moje dziecko:P na kafe siedziałaś a mojego topu nie odwiedzałaś/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś miałam ulubione topiki w jednej kupie, ale coś się tam pochrzaniło i jak dodaję to po wyjściu z kafeterii każdorazowo lista znika. Dlatego się nie wpisywałam. Przepraszam, mój jakoś zawsze był \"na wierzchu\", a tego nie widziałam. Ale postanawiam poprawę :D No, ładne masz to dziecko i jakie już duże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×