Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

jestem singlem który nie chce być sam... kto jeszcze ...

Polecane posty

Weź się wal, widziałam teraz Twój kolejny wpis, nie wciągaj mnie w swoje gierki, a od Dekusi się odpczep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem Seti o co chodzi, może się uniosłam, ale jak zobaczyłam jeden wpis na tym topie z linku to się wkurzyłam - może niepotrzebnie, zresztą ja się żegnam już dziś po raz setny :) Pa, słodkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie zabieraj sie do calej tej sprawy \"jak pies do jeza\"!@ badz konsekwentny w tym, co piszesz albo mmnniej pisz wiecej dzialaj kobiety lubia czasami taki \"nacisk\" ze ropbisz cos niby wberew ich woli nbiby bo tak na serio to ona -my kobiety- chca/chcemy zeby faceci tak wlasnie nas zdobywali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linger a czemu ma sie odczepic od Agi??? czy ona go nie chce?? jesli tak to faktycznie nie ma nic na sile ja tez neistety spac ide przed 6ta wstaje:o 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważ, że każdy ma swój topik, każdy ma po jednym, tak się złożyło. A czasu mamy mało, o czym świadczy mala liczba postów w ostatnim czasie. Ja jedynie dziś mam troszkę więcej czasu, więc korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakłądać topiki to jestzcze można.. kwestia aby one się utrzymały.. a to już nie zalezy od tego kto je zakłada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh i weekend się kończy.. ale on mi szybko zleciał.. dwie imprezy jednego dnia to zdecydowanie za dużo jak na weekend.. bo zbyt szybko zleci.. pomijając już nawet fakt że się nie można wyspać.. a jutro do tej wstrętnej pracy.. tydzień jestem no półtora a już jej nie lubie.. strasznie monotonna.. nudna.. beznadziejna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eddie, jak przygotowania do zajęć? Będziesz do nas nadal zaglądał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×