Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

jestem singlem który nie chce być sam... kto jeszcze ...

Polecane posty

\"Ty to potrafisz dosrac kobiecie.. ale twoj kolega to juz wogole...\" to o co chodzi np:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garrrgamelka
Summaries --> sorki, nie, czemu nie będziesz miał, tylko czemu nie miałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
A mnie już nie przeszkadza, że kobiety próbują mnie poderwać. Poważnie można się przyzwyczaić. Nie ma co ostro reagować, a niech popróbują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam takich ja znam prawie tylko takich zresztą sama tak robie ... sobie żyje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz inaczej się odbiera kobiety a inaczej facetów ... faceci hetero tak reagują na facetów homo (przynajmniej ci w moim otoczeniu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garrrgamelka
Summaries --> TAKI, to znaczy, jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynaaa ale takiego powodzenia co ja u gejow to nie masz... boshe masakra.. niech sobie zyja ale jak sie zbliza do mnie to mam ochate im przywalic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to za mecz? -- to dziwne, bo albo ona taka wrażliwa, albo musieliscie cos zrobić okropnego - ale to raczej byście pamiętali ... chyba że nei... --- ja uważam że każdy ma uczucia... tylko nie każdy umie je okazywać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andy ciesz sie widocznie piekny jestes :D a ja myślałam że oni sie jakoś rozpoznaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garrrgamelka
Summaries --> ech... to jest jasne dla Ciebie. A ja chciałam się dowiedzieć, co czujesz i co myślisz. Jak widać, nie da się tego ustalić. No nic, dam Ci spokój w takim razie. PS. Gdybyś zmienił zdanie i nastawienie, to pamiętaj, że to będzie po Tobie WIDAĆ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Andy, w moim też zazwyczaj. Chociaż przyznam się, że swojego czasu miałam w zwyczaju bywać regularnie na imprezach gotyckich typu vampiriada, bad dream night, fetish party itp. Tam to już cuda na kiju można zobaczyć. Poważnie pewnie by Ci się niejedna spodobała, a dopiero z bliska zauważyłbyś, że to nie kobieta:). Pijanemu ponoć bez różnicy. Tęsknię trochę za tym życiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deko ja Ci dam rozpoznaj... justynaaa poznalem kiedys kolezanke ktora doszla do wniosku ze jest les.. chciala mnie na takie cos wyciagnac.. ale ja za dobrze sie czuje z moimi hetero preferencjami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Andy, zdziwiłbyś się. Mogłabym przywołać sytuację sprzed tygodnia czy dwóch, ale to próby jednorazowe, więc cofnę się trochę pamięcią. Parę lat temu w pewnym moim ulubionym wtedy klubie rockowym często występował pewien zespół. Na instrumentach grali mężczyźni, a na wolalu była kobieta. Zawsze dostawałam od kelnerów piwo za darmo - od zespołu - więc myślałam, że spodobałam się basiście i w ten sposób chce mi to okazać. Po pewnym czasie okazało się jednak, że te piwa były od wokalistki. Miałam z nią niezłe przygody - bez skojarzeń - ale kobieta była naprawdę pomysłowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzydal jestem chcecie zobaczyc ? :D boshe piwo wypilem i pijany jestem za zadko pije...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no serio - myślałam że widzą że ten jest homo a tamtem nie, że to można rozpoznać no nie wiem bo sposobie bycia itp. Ale ja nie znam bzyt dużo takich osób... dlatego się domyslam tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Andy, zawieś fotkę na topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic justynaaa jak zyczyc Ci powodzenia z kobietami.. choc mysle ze kazda jest ciekawa przygod z inna kobieta.. jest nawet taka reklama piwa... dwie kobiety rozmasowuja na sobie olejek do opalania.. i to widzi dwuch facetow.. i tak sobie mysla jak by to bylo jak oni tak sobie rozmasowuja olejek i wyglada to tragicznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne bo dwie kobiety to jeszcze można wytrzymać ale dwóch facetów .... jakoś nie za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Dzięki Andy. :) Kobiety mnie nie pociągają, mężczyźni w sumie też niezbyt. Tak to jest, gdy się jest bezuczuciowym człowiekiem. No, mam 20 minut życia tylko. Tzn. pod tym nickiem - bo obiecałam od jutra zniknąć z forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no nie opuszczaj nas.... Justynka dzieki za linka fajne te zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez wciagnelo... ale lubie dyskusje.. czytac o problemach innych ludzi.. qwa psychologiem powinnem zostac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to ty jestes tylko miesiac i troszke starszy odemnie czyli młodzi gniewni jeszcze jesteśmy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Fotki są...ciekawe. Nie pasujesz mi na Wagę. Ponoć masz uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to nawet chciałam iść na psychologie ale wkońcu nie poszłam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×