Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

jestem singlem który nie chce być sam... kto jeszcze ...

Polecane posty

Gość p. Justynaaaa
3:1 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepszy pod słońcem jedyny i niepowtarzalny \'82 :D ---- wstać muszę rano jutro o 6 chyba was opuszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka ale ty sie melduj tu jutro,a nie jakieś ostatnie 20 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deko ja tez o tym mysle moze kiedys pojde sobie tak dla siebie postudiowac... justynaaa a Ty jaki masz znak zodiaku ? choc bardziej zawsze sie sprawdza cos jak karta zycia na wp w horoskopach.. w 90% przypadkow sie sprawdza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
To żegnaj Deko. Powodzenia Ci życzę - nie tylko w miłości. A obecnie - dobrej nocy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUMMARIES no mialem... i to nawet licznik dobil mi do 11.. ale nie dlatego jak wygladam.. a przez sposob w jaki z nimi rozmawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Andy, też się trochę bawiłam w numerologię. I oczywiście w to wierzę, bo jak nie wierzyć, skoro to szczera prawda? Jestem Wagą. Ale rocznik inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ide teraz na zarzadzanie zasobami ludzkimi:) Dzięki Justynka i wzajemnia :) wiedze tajemną że tak to określe też lubię ... karta życia gdzieś to było ... :) ja to wogóle lubie wszystko co dziwne i niewyjasnione a jaki macie znak zodiaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tu przelotem tylko
mi się andy podoba...🌻;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo brzydki nie jest ... mówiłam przecież :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Ja jestem ładna, wysoka, zgrabna (tzn. 2 tyg. temu byłam jeszcze szczuplutka). Uwielbiam ludzi, mam poczucie humoru. Ale i tak jestem i będę sama. Cóż. Norma. Pozdrawiam Was serdecznie, życzę powodzenia w miłości i żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej zakrecony to jest rak w połączeniu ze skorpionem to dopiero karuzela :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tu przelotem tylko
deko, nie wiem co mówiłaś, bo ja przelotem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ja uciekam... dobra na noc wszystkim... jutro tez jest dzien.. i z rana kamieniolomy otwieraja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kilijka
"deko ja to robię na ogrągło szczerze mówiąc to mi chyba już w krew weszło ... odrzucanie ... musze sie tego oduczyć ... ale jak ... mam mocne postanowienie poprawy .... no ale też ze wzgl. na to postanowienie nie bede z facetem który mi sę nie podoba... najbardziej to bym chciała żeby mnie szczała ugodziła ... tylko żeby jego też ... bo ja i tak nic nie zrobie z tym ... bo uważam że to facet ma zdobywać a nie kobieta .... latać za facetem ..." jakbym siebie widziała.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duży koncert skrzypocowy
P. Justynaaaa, przypominam o nieuchronności przemijania okazji. Przemyśl to sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sailing
andyx1170: " no mialem... i to nawet licznik dobil mi do 11" jestes typem faceta, ktory tylko zalicza i zostawia? Jesli tak, to nie dziw sie, ze teraz zadna dziewczyna cie nie chce, los potrafi byc zlosliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka słów prawdy
p. Justyna była epizodem w życiu pewnego wspaniałego człowieka. I on ją zapamiętał. Do dziś pamięta. Nie wiem kim jest czy była p. Justyna, ale na pewno to wartościowa osoba. Nie jestem p. Justyną, choć wiele bym dała, by nią być. Okazje przemijają - tak samo jak życie, gdy spędza się je przed komputerem. Summaries, dostaniesz wiadomość odnośnie 11. lipca. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuperMario
jest tu ktoś z katowic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommi..
nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuperMario
szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka słów prawdy
Prawdziwa miłość to miłość "pomimo" a nie "za". Wiadomo. Dla mnie taka miłość to miłość, jaką matka darzy swoje dziecko. Łzy matki powinny mieć moc przemieniania się w szczere złoto, by chociaż tak wynagrodzić jej cierpienie. Moja przeze mnie płakała, do dziś mnie to boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka słów prawdy
Summaries, na jakim filmie byłeś wczoraj w kinie? Podobał Ci się i jest wart polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka słów prawdy
Czyli ciekawa tematyka :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka słów prawdy
Tomku, jestem - tzn. byłam - nieudaną próbą klona prawdziwej p. Justyny, tej z realnego świata, której nigdy nie dorównam. Więc porzuciłam nick - by nie uwłaczać jej godności. Teraz próbuję się na nowo określić...no i nie udało mi się jednak zerwać z forumowym nałogiem, więc sobie piszę dalej głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka słów prawdy
...tak samo jak nie widzę szansy zainteresowania sobą Pana Koncertu Skrzypcowego. Nie ten kaliber, że się tak wyrażę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×