Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

jestem singlem który nie chce być sam... kto jeszcze ...

Polecane posty

wykończona jestem.. nawet mi sie myć nie chce:( tu zaglądałam bo musze jeszcze coś poszukać w necie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jest pięknie.. tyle śniegu to już dawno nie było jest jak w bajce :):):D:):) mówię Wam pięknie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OyE! 🌼 :) Nastawienie Eddiego do zimy sie troche zmieniło po ostatniej zimie bez sniegu :P - zaczał doceniać jej piękno ;) Jeszcze troche śniegu spadnie i trzeba isc lepic bałwana :classic_cool: ... rok temu nie było okazji niestety :o... Ciekawe czy pogoda sie utrzyma do świąt.... Na co dzień u Eddiego nadal strasznie pracowicie :o... zapowiada sie kolejny tydzień nieustannej pracy...... :( 🌼i dla Agiie, Setuni, Deko, Linger, Justyny :) Trzymajcie się ciepło i nie chorujcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie niestety sniegu \"swiezego\" brak:( sa kupeczki starego:o ja chce duzo sniegu jak np w kraku na polu:classic_cool::) Lingus i co tam?:) Eddi no to setunia zyczy powodzenia i wytrwalosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to niech setunia wkońcu wpadnie do tego Kraka to na pole wyskoczymy..:) a śniegu jest mnustwo.. i nawet na drzewach jeszcze jest.. :) i dziś rano padało.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seciu, niestety nic nowego. Dziękuję serdecznie za maila, ale nie odpisałam, bo nie mogę powiedzieć nic nowego i mądrego. Zastanawiam się poważnie nad powrotem do afirmowania, ale ciężko mi się zabrać do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katasia a co Ci jest ze Ci jest tak źle..? głupie pytanie domyślam się.. i przytulam 🌻 --

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się dołączam do przytulania :) Choć sama także tego potrzebuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aggi wiesz , ze jka bardzo chetnjie!!i kiedys na pewno wpadne tam na Twoje pole:) Lingus odpiszesz jak bedziesz miala ochote i juz:) ja sie nei gniewam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa linger
:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DEKUŚ 🌼 WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, NAJCUDOWNIEJSZEGO, SPEŁNIENIA MARZEŃ I MIŁOŚCI WIĘKSZEJ I GŁĘBSZEJ NIŻ OCEAN ORAZ WIARY, DZIĘKI KTÓREJ GÓRY MOŻNA PRZENOSIĆ z okazji urodzin życzy Ci Lingerek :) 🌼 😍 🌼 😍 🌼 😍 🌼 😍 🌼 🌼 😍 🌼 😍 🌼 😍 🌼 😍 🌼 🌼 😍 🌼 😍 🌼 😍 🌼 😍 🌼 🌼 😍 🌼 😍 🌼 😍 🌼 😍 🌼 🌼 😍 🌼 😍 🌼 😍 🌼 😍 🌼 🌼 😍 🌼 😍 🌼 😍 🌼 😍 🌼 🌼 😍 🌼 😍 🌼 😍 🌼 😍 🌼 🌼 😍 🌼 😍 🌼 😍 🌼 😍 🌼 🌼 😍 🌼 😍 🌼 😍 🌼 😍 🌼 🌼 😍 🌼 😍 🌼 😍 🌼 😍 🌼 🌼 😍 🌼 😍 🌼 😍 🌼 😍 🌼 🌼 😍 🌼 😍 🌼 😍 🌼 😍 🌼 🌼 😍 🌼 😍 🌼 😍 🌼 😍 🌼 🌼 😍 🌼 😍 🌼 😍 🌼 😍 🌼 🌼 😍 🌼 😍 🌼 😍 🌼 😍 🌼 🌼 😍 🌼 😍 🌼 😍 🌼 😍 🌼 🌼 😍 🌼 😍 🌼 😍 🌼 😍 🌼 🌼 😍 🌼 😍 🌼 😍 🌼 😍 🌼 🌼 😍 🌼 😍 🌼 😍 🌼 😍 🌼 🌼 😍 🌼 😍 🌼 😍 🌼 😍 🌼 🌼 😍 🌼 😍 🌼 😍 🌼 😍 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czasami Justyna
Dekuś, też pamiętam. Najlepszego Ci życzę, przede wszystkim zdrówka oraz spełnienia marzeń.:) Buziaki dla Ciebie.👄 I pozdrawiam Wszystkich.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×