Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

jestem singlem który nie chce być sam... kto jeszcze ...

Polecane posty

nie ma wyspy:( -- ale za to mam wolne od tej głupiej pracy na wieki wieków:):D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn jeszcze tydzień tam chodzić powinnam, ale mam urlopik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, ja tam byłam na zastępstwo.. ale sie cieszę bardzo - i nie żałuję - ze mnie tam niebędzie.. jedyne co było super to część osób które tam poznałam :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem. Więc teraz jesteś na takim samym etapie jaka ja, czyli szukasz nowej pracy? A z osobami możesz mieć nadal kontakt, tylko z doświadczenia wiem, że po odejściu już nie jest tak samo i kontakt szybko się urywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uważam tak, że z ludzimi z którymi się ma trzymać kontakt to się będzie.. wiem, to jak szkoła.. studia.. po się wiekszość znajomości urywa.. -- no ciekawe co u niej, coś jej nie widać ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Eddiego tez dobrze :) Na uczelni wszystko do przodu :) Ostatnio Eddie nie mógł narzekać na nude :P ...i wszystko wskazuje ze to jeszcze nie koniec :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eddie a 5tki juz sa??:) nooo czyli u Wszystkich okej jest to:classic_cool: a macie plany na noc sylwestrowa??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laski, laseczki i przedstawiciele płci brzydszej ;) tak jak deko kiedyś prosiła napiszę jak już wrócę z tego wojska. jak sobie pewnie większość zdaje sprawę, wojsko to niestety SIŻ - syf i żenada. Totalna. Brak słów na to co się dzieje. Nigdy w życiu nie zmarnowałem tak tych kilku miesięcy, wiem to już teraz, na jakiś czas przed skończeniem służby. Nie polecam, każdemu ! maciek ps. jest coś optymistycznego w wojsku. Wiedząc, że zachód się rozbroił a u ruskich jest jeszcze większy bałagan niż u nas możemy śmiało stwierdzić: JESTEŚMY BEZPIECZNI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×