Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

jestem singlem który nie chce być sam... kto jeszcze ...

Polecane posty

jutro już ostatni dzień w tej głupiej pracy i będzie weekend:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już tyle dni Ciebie u mnie nie było I przez ten czas nic się nie wydarzyło Bo mój cały świat jest dla Ciebie - a Ty Jesteś mi światem, doliną wśród mgły Powietrzem, ziemią i wodą Słoneczny blask i księżyca latarnia Wiosenny wiatr, który włosy rozgarnia Brylanty gwiazd rozrzucone jak mak Upojność łąk i dzikiego bzu krzak I cisza drzew nieruchomych Wszystko dla Twej miłości Wszystko do jej stóp Wszystkie świata mądrości Najwspanialszy cud Wszystko by jej nie stracić Aby mogła żyć Wszystko za te słowa dwa Te słowa: kocham Cię... Zegarek ten, co ustalał spotkania Tych kilka płyt, do wspólnego słuchania Krzesła i stolik, dwa okna i drzwi Ten nasz prywatny świat nocy i dni Świat przez nas zaczarowany Sahary żar gasił chłodne spojrzenie Niagary szum tłumił smutne westchnienie Milczenie gór było echem złych słów Słoneczny brzask zmywał pamięć z mych snów A wicher rozwiewał chmury Wszystko dla Twej miłości Wszystko do jej stóp Wszystkie świata radości Najcenniejszy łup Wszystko by jej nie stracić Aby mogła żyć Wszystko za te słowa dwa Te słowa: kocham Cię... Ostatni grosz by ją nakarmić Ostatek sił by ją ocalić Najlepszy żart by ją rozbawić Najlepszy wiersz by ją zachwycić By była, by była szczęśliwa... Grechuta za mną chodzi.. tzn piosenki jego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybko szybko.. ale ja o 6 wstaje cały tydzień.. i już mi się oczy kleją i szczypią mnie.. więc uciekam.. jak sie tylko piosenka skończy .. powyższa zresztą:) zatem Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mezo - \"Ważne\" Ważne że potrafisz widzieć dobro Ważne że dostrzegasz jego ogrom To kształtuje twój światopogląd Człowiek tu musi wejść w krwiobieg. Po raz setny powtarzasz że świat jest szpetny Taki z ciebie sceptyk na bok sentymenty Mnie od wygranej dzielą centymetry. Finisz!, a ty mnie wciąż za to winisz Masz prawo do własnej opinii ,ok. Ja mam prawo mieć prawo mieć swoją filozofię Ten image, optymizm jest ważny Bez niego świat był by straszny A wszystko zaczyna się w waszych głowach Możesz przyjąć co zawarte w naszych słowach Albo powtarzać hasła że wszyscy kradną, a Polska to jedno wielkie bagno. To nie poprawi raczej sytuacji, w naszej demokracji nie wykorzystano okazji, by jeszcze raz uwierzyć w słowo \'człowiek\' uwierzyć tak aby to weszło w krwiobieg. Ref. Ważne że potrafisz widzieć dobro Ważne że doceniasz jego ogrom To jest twój światopogląd. Musi wyjść, musi. Gdybym nie wierzył w żaden ideał już dawno schowałbym mikrofon w futerał. Rap teatr dawno by mnie strawił, goliat rzeczywistości by mnie zabił. Ktoś sprawił że mam chęć walczyć jak Dawid, i powstrzymywać bieg pędzących lawin. To chyba ważne że utrzymuję tą basztę i po burzy czekam na tęczę nad miastem. Ważne gdy patrzysz z nadzieją że ta niedziela nie będzie ostatnią niedzielą. Że jak sobie pościelą ludzie tak się wyśpią. Jaką postawę przyjmą taką ujrzą przyszłość. Dla tych wszystkich pozdrowienia, Mamy sporo do zrobienia by świat pozmieniać Przeszłość jest tatuażem – nikt jej nie zmaże. Ważne że potrafimy żyć tu razem. Ref. Ważne że potrafisz widzieć dobro Ważne że doceniasz jego ogrom To jest twój światopogląd. Musi wyjść, musi. Ważne że potrafisz widzieć dobro Ważne że dostrzegasz jego ogrom To kształtuje twój światopogląd Człowiek tu musi wejść w krwiobieg. x2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja siedze.. w domu.. bo odpoczywam.. :P od całego tygodnia.. a nawet to nic ciekawego sie nie dzieje.. ---- hej alla -- i rzecz jasna choruje w dalsszym ciągu... --

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo oczywiście jak by się działa to i bym poszła..:P tylko że nie sama bo sama to bym i tak bym nie poszła -- a u Was co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze 5 stron i 200 bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grechuta na dziś :):D hehe ------------- Marek Grechuta - Niepewność Gdy cię nie widzę, nie wzdycham, nie płaczę, Nie tracę zmysłów, kiedy cię zobaczę; Jednakże gdy cię długo nie oglądam, Czegoś mi braknie, kogoś widzieć żądam; I tęskniąc sobie zadaję pytanie: Czy to jest przyjaźń? czy to jest kochanie? Gdy z oczu znikniesz, nie mogę ni razu W myśli twojego odnowić obrazu; Jednakże nieraz czuję mimo chęci, Że on jest zawsze blisko mej pamięci. I znowu sobie powtarzam pytanie: Czy to jest przyjaźń? czy to jest kochanie? Cierpiałem nieraz, nie myślałem wcale, Abym przed tobą szedł wylewać żale; Idąc bez celu, nie pilnując drogi, Sam nie pojmuję, jak w twe zajdę progi; I wchodząc sobie zadaję pytanie: Co tu mię wiodło? przyjaźń czy kochanie? Dla twego zdrowia życia bym nie skąpił, Po twą spokojność do piekieł bym zstąpił; Choć śmiałej żądzy nie ma w sercu mojem, Bym był dla ciebie zdrowiem i pokojem. I znowu sobie powtarzam pytanie: Czy to jest przyjaźń? czy to jest kochanie? Kiedy położysz rękę na me dłonie, Luba mię jakaś spokojność owionie, Zda się, że lekkim snem zakończę życie; Lecz mnie przebudza żywsze serca bicie, Które mi głośno zadaje pytanie: Czy to jest przyjaźń? czyli też kochanie? Kiedym dla ciebie tę piosenkę składał, Wieszczy duch mymi ustami nie władał; Pełen zdziwienia, sam się nie postrzegłem, Skąd wziąłem myśli, jak na rymy wbiegłem; I zapisałem na końcu pytanie: Co mię natchnęło? przyjaźń czy kochanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się oduczyć być singlem? mi to chyba zbyt spasowało// nie wiem czy potrafiłabym być z kimś teraz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×