Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

jestem singlem który nie chce być sam... kto jeszcze ...

Polecane posty

Gość p. Justynaaaa
Nie znam Byków, spod Bliźniąt poznałam parę osób i nie mam zdania. A Wagi (ja) absolutnie nie są pedantyczne ani czepialskie...bynajmniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chłopski filozof cd...
Mało kto zwraca, p. Justynaaa. Nawigujemy ku barbarii literackiej. Zwykłe lenistwo intelektualne. Zaśmiecanie języka. Nikomu niemal nie chce się zwracać uwagi na coś takiego, jak interpunkcja. Na palcach jednej ręki policzysz ludzi potrafiących skonstruować zdanie złożone. Internetowa polszczyzna sięga dna. Na dodatek dno jest muliste :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej ej ej, nie generalizuj andyx:D ja jestem blizniaczką, ale nie musztruje nikogo za buty polozone nie na swoim miejscu:) a w ogole to jak to \"zyles z kuzynem\" tak na powaznie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo tylko Polska jest na tyle porabana zeby takie rzeczy sie mogly dziac.. w UK firme zaklada sie w jednym budynku w 20 min. w PL w 5 urzedach i w mc czasu.. tam zeby zrobic przelew podchodzilem do okienka w banku podawalem dane i pani wpisywala do komputera.. a tu musze wypisac druczek zeby ona mogla go przeczytac.. boshe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Filozofie, niektórzy nadużywają przecinków, :), wiesz o tym? :p Ale język polski jest elastyczny, a jego forma dostosowywana jest stale do ogółu. Niech ludzie, którzy mawiają "tu pisze", będą poprawnie mówiącymi, ale ja nie zamierzam do nich aspirować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i kochalismy sie bardzo ale zdradzil mnie z Portugalka.. oj lepiej nam sie oplacalo za granica razem mieszkac..:) w sumie az tak zle nam sie razem nie mieszkalo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynaa a jak nie zamierzam tych praw przestrzegac to co w koncu mnie zbluzgasz.. zastrzelisz czy dasz sobie luz...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Wiem czym jest biurokracja w Polsce, ale nijak ma się to do poprawności językowej. Jak nie odrzucą wniosku z powodu braku jednego przecinka, to odrzucą, bo format jest nieodpowiedni. Powód się zawsze znajdzie. No, Andyx, wreszcie się odsłaniasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chłopski filozof cd...
Ordnyng muss sein, p. Justynaaa, jak mawiali starożytni Rzymianie Świętego Cesarstwa Narodu Niemieckiego. Wszysko w języku powinno być na swoim miejscu i we właściwej liczbie. O ludziach naduzywających wprawdzie słyszałem, ale mało ich spotkałem w życiu. Od maleńkości toleruje się niechlujność. Niechlujność, która dawno nabrała wymiaru katastrofy społecznej. A ja pamiętam czasy, kiedy w szkole uczono kaligrafii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chłopski filozof cd...
"Ordnung" - oczywiście. Mea culpa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Andyx, nie czepiam się, a chodzi o to, że imponuje mi, gdy ktoś pisze poprawnie. I tyle. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze jest jeszcze dla was szansa.. :D trzeba miec nadzieje, ale zastanow sie czy chcesz wrócic do ustawiania butów..... dajcie jakies filmiki poprawiajace nastrój andyx, na pewno masz jakiegos asa w rekawie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to czemu nie wyrazasz zachwytu osoba ktore pisza poprawnie. Tylko lubisz sie czepiac tych ktorzy tego nie robia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma rozstalismy sie...:/ on wyprowadzil sie do swojej kobiety i nie dlugo urodzi mu sie maly mulatek.. a ja powrocilem do PL..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Andyx, skąd pomysł, że się czepiam. Czyżbym poprawiała kogoś na topiku? Napisałam, że zwracam uwagę na tę kwestię, bo to - moim zdaniem - świadczy w pewnym sensie o człowieku, ale nie napisałam, że gardzę ludźmi, którzy nie przykładają do tego wagi. A teraz to właśnie Ty jesteś czepialski :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Kim jest Ryba? I kim Ty jesteś, Filozofie? Dochodzi jeszcze Goldenbrown, :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chłopski filozof cd...
Ryba, to jest Ryba, p. Justynaaaa. Ona pisze bardzo starannie. Niestety, szreszcyh informacji przedstawić nie mogę, ponieważ muszę zmykać. Specjalnie do mnie przyjechał dać koncert Chór Radia Szwedzkiego z Goeteborga. Nie mogę zawieść artystów. Muszę za chwilkę zmykać. Do widzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Jak to? To widzę, że z VIPem mieliśmy przyjemność rozmawiać, :). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Ryba=Rybce z daleka. Tak dopasaowałam. Ale Filozofa na topikach nie zauważam. No to singlowy temat, widzę, zakończony. Póki co. Pożegnam się więc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam hehe i za Wami nadąrzyć nie mogę ja jestem skorpionek :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi sie nie chce jutro po tygodniu wolnego iść do pracy ... nawiązując do waszej gadki w urzędzie :P ale jeszcze tylko 2 tygodnie bo tak nie mogę wytrzymać tego tempa ślimakowego - denerwuje mnie to - nic nie robienie... o zgrozo. Summaries - napewno, jak ci zalezy to walcz chłopie co ci szkodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość needle
Skoro tak myslisz, to faktycznie masz male szanse. Troche wiary!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej to wy macie zdobywać ... większość dziewczyny tego chce ... umów się z nią ... co ci szkodzi?? ja nie spróbujesz będziesz sobie wyrzucał że nie zapytałeś ... może akurat też się jej podobasz, ale pierwsza ci nic niezaproponuje (ja bym nie zaproponowała) więc ruszaj i wracaj z tarczą :) Powodzenia Działaj wkońcu facet jesteś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość needle
egzaminy? Sesja sie chyba skonczyla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty masz dziś doła? czy tak zawsze? trzeba optymistycznie na świat ... mi się to zrguły udaje --- chciaż do pracy muszę jutro iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zamartwiaj się tylko działaj ... wkońcu facet jesteś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba być sobą ... nie ma czegoś jak sie dobrze pokazać ... ----------------- ja już idę spać bo jutro trzeba do pracy rano wstać :( -----------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×