Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

jestem singlem który nie chce być sam... kto jeszcze ...

Polecane posty

To skrywanie sie jest denerwujace:) tyle lat szłam do ciebie:) Ile czasu bedziesz trzymac mnie w buforze słowa nie? ps. ludzie obojetni nam nie wzbudzaja nas w\\tyle uczuc, gdy sa za innymi nie nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
:P Ale dobranoc. Śpijcie dobrze. I nie siedźcie za długo.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piazza
zapukam na wszelki wypadek, bo nigdy nie wiadomo, czy nie przeszkadzam ;) puk puk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamit - a tak wogóle to się dobrze czujesz?? Justyś - idziesz ??? Kto jak kto ale Ty pukac nie musisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
A co Deko, spać idziesz już? Zostawiamy Azali z Tamitką.:) Bądźcie grzeczne.:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no idę - bo jutro rana musze wstąpić do mojej byłej pracy ... a sie troszke wyspac pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piazza
balam sie, ze bede przeszkadzac, poniewaz nie bardzo sie orientuje, o czym byla dzisiejsza dyskusja ;) dzieki ;) sprobuje doczytac. czy ktos jeszcze nie idzie spac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Oczywiście, Deko. To widać przecież po treści Jej wypowiedzi. No dobra, trochę też po używanej przez Nią żeńskiej osobie czasowników. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ale wiesz Justyś muszę się przynać że ja jej nie czytam, ale od teraz zaczzne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piazza
Tamit tez juz chyba poszla spac, wiec zostalam sama :o boje sie :o ladnie tak mnie zostawiac? ale spijcie dobrze, skoro juz musicie ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piazza
Justyna - spisz, czy nie spisz ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Deko, robię upik.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryba_Tse-Tse
Dzień donry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka nieistotna
deko, linger, Justyna i Ryba-prowokator 🖐️ podniosze, liczac, ze ktos sie tu pojawi. macie na to dokladnie 8 minut ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryba_Tse-Tse
Chyba zdążyłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego 8? He he, Ryba-prowokator - trudno o prawdziwsze stwierdzenie:D Ja juz zmykam🖐️ - praca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka nieistotna
linger - 8 minut to optymalnie - wystarczajaco dlugoo, zebyscie sie tu pojawili na wypadek Waszej obecnosci na kafe, a jednoczesnie na tyle krotko, zebym za dlugo nie czekala na Was na wypadek Waszej nieobecnosci ;) nie zostawiaj mnie tu samej z Ryba, bo jeszcze mnie sprowokuje, a moge sie wtedyzrobic niebezpieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryba_Tse-Tse
To ja wkładam profilaktycznie na głowę czerwony kask ochronny i podnoszę rękawicę na wysokość twarzy. Zaczynaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka nieistotna
troche mnie nie bylo, wiec zapewne zdazyles juz znalezc sobie inna napastniczke. a szkoda :o jesli jednak nie, to jestem gotowa przystapic do ataku w kazdej chwili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryba_Tse-Tse
Proszę bardzo. Możesz zaczynać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka nieistotna
wytlumacz mi prosze, droga Rybo-prowokatorze, dlaczego sprawia Ci przyjemnosc prowokowanie innych, zadawanie im dziwacznych pytan oraz naklanianie ich do zupelnie bezuzytecznych dyskusji? w tej konkretnej sytuacji mam na mysli Twoja wczorajsza rozmowe z linger. nie do konca rozumiem podubek, ktorymi sie kierowales, ale odnosze wrazenie, iz jestes niezadowolonym z siebie, zakompleksionym mezczyzna, ktory probuje sie dowartosciowac przez prowokowanie innych i wywolywanie w nich skrajnych emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryba_Tse-Tse
:-) He, he. Ciekawa sprawa. Dlaczego wypytujesz mnie o te kwestie? Co to? Nie masz nic innego do roboty, jak wykazywać, iż posiadam niezbyt piękne cechy charakteru? A może jesteś masochistką i sprawia CI przyjemność zadawanie się z takim typem, jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryba_Tse-Tse
Jednakowoż, częściwo Ci wyjaśnię. Proszę bardzo. Otóż lubię prowokację, ponieważ dzięki niej udaje mi się bardzo często odkryć prawdziwą naturę oraz poglądy mojego interlokutora :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryba_Tse-Tse
Poza tym, ręce mnie świerzbią. Jak mam zachować spokój, jeśli wiem, że mam do czynienia z jakąś ciekawą panną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka nieistotna
nie, nie jestem masochistka. natomiast bardzo interesuje sie psychologia, dlatego tez chcialabym miec mozliwosc przejrzenia osobowosci osobnika tak interesujacego, a jednoczesnie kontrowersyjnego. dlatego tez prosze, zebys udzielil mi odpowiedzi na nurtujace mnie kwestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×