Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

jestem singlem który nie chce być sam... kto jeszcze ...

Polecane posty

Gość Ryba_Tse-Tse
Dlatego interesującego, ponieważ kontrowersyjnego. Ze mną można się nie zgodzić, można wręcz odwrotnie. Ale trudno zachować wobec mnie obojętność :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryba_Tse-Tse
Co wczorajszej przepytywanki, miałem pewien cel. Ale się z nim nie zdradzę. Być może jeszcze uda mi się powrócić do wyprowadzania Lingera na czystą wodę. Bo jak na mój gust, Linger zachowuje się na razie jak szarlatan na moście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka nieistotna
uwazam, iz mezczyzna pewien siebie i swiadomy wlasnej wartosci nie musi sie uciekac do prowokacji, by zainteresowac soba kobiete. ponadto, swierzbiace rece sa jedna z oznak niewyzycia. najprawdopodobniej malo miales do czynienia z kobietami w swoim zyciu, stad tego typu reakcje. w miare jak zdobywa sie doswiadczenia, tego typu zachowania sa stopniowo eliminowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka nieistotna
wytlumacz mi jeszcze, prosze, co masz na mysli, porownujac linger do szrlatana na moscie i co mialoby oznaczac wyprowadzanie jej na czysta wode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) a czemu Linger zachowuje się jak szarlatan na mości??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryba_Tse-Tse
Wniosek można wysnuć wprost inny. Zależnie od potrzeby. A jak wyjaśnisz, że stale się ciąga za mną mały tłumek kobiet w różnym wieku. Gdybym im nie "leżał", zajęłyby się innymi sprawami. A może one, pdobnie jak Ty, zajmują się psychologią i korzystają z okazji, żeby przeprowadzić na mnie kilka badań. Jeśli tak, załóżnie klub dyskusyjny albo zorganizujcie laboratorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryba_Tse-Tse
Przypuszczam, Deko, że to z powodu ukrytych a może i nieuświadomionych kompleksów. Na dodatek Linger jest samotną kobietą. Znaczy nie ma chłopa, co wiele tłumaczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka nieistotna
i dlaczego zaczales przepytywac akurat linger? sadzisz, ze nie ma na tym forum innych kobiet, ktore wymagalyby sprowadzenia na czysta wode. chyba sie domyslam, co masz na mysli, piszac o "sprowadzaniu na czysta wode". ja takie cos okreslam jako "przywracanie kogos na droge zycia", z ktorej mogl, czasem zupelnie zupelnie nieswiadomie zboczyc. i uwazam, iz na forum tym nie brakuje osob, ktore zboczyly z tej drogi juz dawno temu. linger natomiast bym do nich nie zaliczyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryba_Tse-Tse
Bo się akuratnie naunęła mi pod rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryba_Tse-Tse
Inne kobiety także wyprowadzam na czystą wodę. Staram się robić wszystko, co w mojej mocy. Ciekawa rzecz, wiesz? Zauważyłem, że większość z nich chyba bardzo lubi to wyprowadzanie na czystą wodę. Odnoszę wrażenie, że sprawia im to całkiem spora przyjemność :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też jestem sama w sensie bez faceta ... i też jestem szarlatanem na moście?? A jakie przesłanki skłoniły cię aby tak o niejnapisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka nieistotna
nie zaliczam sie, niestety, do Twoich fanek. nie bede "ciagac" za Toba, poniewaz jestem bliska uzyskania satysfakcjonujacych mnie wyjasnien. pociesze Cie natomiast stwierdzeniem, iz niewiele kobiet tutaj przeprowadza badania psychologiczne czy probuje rozpatrywac konkretne przypadki, zatem ten "tlumek" kobiet faktycznie moznaby potraktowac jako Twoje fanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryba_Tse-Tse
Przesłanki, jak wyżej. Deko, przepraszam za zwłokę w odpowiedzi. Ale mam tylko dwie łapki do stukania. Piszę wprawdzie bezwzrokowo ale nie mogę czasami nadążyć z tempem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryba_Tse-Tse
I mi się tak wydaje, moja koleżanko, że to bardziej fanki niż badaczki. Co zaś się Ciebie tyczy, uważaj, nie zarzekaj się. Żebyś się potem publicznie nie musiała tłumaczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej niepodejrzewałabym że masz więcej niż dwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka nieistotna
dowiedzialam sie, ze rowniez moznaby mnie zaliczyc do szarlatanow na moscie ;) :D ciekawe, czego jeszcze sie dowiem. rozmowa zbacza na coraz ciekawsze tory. pewnie dzieki Tobie, deko ;) od razu poinforume, ze aktualnie przebywam w wystarczajaco czystej wodzie, zatem do wyprowadzania na czystsza sie nie kwalifikuje. a skoro kobiety to lubia, to troche na tym strace. jednak postaram sie to jakos przebolec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleś to napisał ... --- ja tylko mogę stwierdzić że wg. mnie masz bardzo wysokie mniemanie o sobie ... uważając siebie za jakieś cudo ... coż nic tylko współczuć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryba_Tse-Tse
Tym bardziej upraszam się Twojej wyrozumiałości, Deko :-) Potwierdzam z całą stanowczością poprzednią informację - ręce posiadam w wymiarze dwóch sztuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryba_Tse-Tse
Ejże, Deko, nie prowokuj mnie. Chcesz mi zatem współczuć...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka nieistotna
tlumaczenie sie jest czynnoscia, ktora niezwykle lubie, ale ktora jednoczesnie wzbudza czesto niesluszne podejrzenia. dlatego unikam jej, w miare mozliwosci, oczywiscie. zreszta tlumaczenie sie jest jedna z metod obrony, ja natomiast preferuje atak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryba_Tse-Tse
Tak Ci się tylko wydaje, że woda, w której się taplasz, jest czysta. Ale, jeśli kiedy będziesz potrzebowała wykazania, że ona jest czysta, zwróć się do mnie. Ja to udowodnię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem już nie ma innego wyjścia ... jak tylko współczuć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryba_Tse-Tse
Atakuj, atauj. Nie poprzestawaj w atakach. Chcę, żeby Twoje ataki były najwściekejsze z możlwych. Ataku frontalnie, z flanki lewej i prawej, atakuj salwami i chytrością. Chętnie sprawdzę, czy jesteś dzielna i waleczna. Ogromnie lubię pannom przycierać różków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka nieistotna
deko - doszylsmy do dwoch interesujacych, ale skrajnie roznych wnioskow. ja uznalam, iz Ryba-prowokator jest osoba zakompleksiona i z niskim poczuciem wlasnej wartosci, co sklania go do przesiadywania na forum dla kobiet i prowokowania uzytkowniczek, co sprawia, ze czuje sie dowartosciowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ przecież ja Cię nie popędzam, żebyś pisał szybciej ... pisz tak jak umiesz, byleś wątku nie stracił:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do tego doszła biorąc pod uwagę tylko jego wypowiedzi z tej strony - nietwierdzę że mam rację - ale biorąc pod uwagę te posty tak mi się wydaje... Szczerze to chyba nigdy z nim nie rozmawiałam, ani nie czytałam jego postów ... więc możliwe że Twoja ocena jest bardziej trafna ... bo \'znasz\' go dłużej niż ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka nieistotna
Rybo-prowokatorze - aktualnie woda jest czysta, wiec nie potrzebuje nikogo, kto mialby weryfikowacc jej czystosc. ponadto, uwazam, iz mezczyzna przesiadujacy na zenskim forum i prowokujacy uzytkowniczki nie jest osoba godna zaufania, nawet w kwestiach oceny czystosci wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryba_Tse-Tse
Oświadczam, Deko, że się mylisz. Proszę tę prawdę przyjąć do wiadomości jako urzędowo obowiązującą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka nieistotna
deko - tak Ci sie tylko wydaje, ze znam go dluzej ;) prawda jest natomast taka, ze dopiero wczoraj zwrocil na siebie moja uwage poprzez otwarte prowokowanie linger. zainteresowana tym, jakie mogy byc przyczyny tej prowokacji, postanowilam przyprzec go do muru i zmusic do tlumaczen. nie poznalam dotad lepszej metody na zdobycie interesujacych mnie informacji niz ataki slowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×