Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

jestem singlem który nie chce być sam... kto jeszcze ...

Polecane posty

konie.. strusie.. haszcze.. :) woda i zachod slonca jak nad morzem... cieplo slonca.. nierownosci piasku rozsianego gdzies w okolo.. i przyjaciel ktory rozumie cie bez slow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Master of The Wind In the silence of the darkness when all are fast asleep I live inside a dream calling to your spirit As a sail calls the wind, hear the angels sing Far beyond the sun across the western sky Reach into the blackness find a silver line In a voice I whisper a candle in the night Well carry all our dreams in a single dream of light Close your eyes, look into the dream Winds of change will winds of fortune bring Fly away to a rainbow in the sky gold is at the end for each of us to find There the road begins where another one will end Here the four winds know who will break and who will bend All to be the master of the wind Falling stars now light my way My life was written on the wind Clouds above, clouds below High ascend the dream within When the wind fills the sky the clouds will move aside And there will be the road to all our dreams For any day that stings two better days it brings Nothing is as bad as it seems Close your eyes, look into the dream Wins of change will winds of fortune bring Fly away to a rainbow in the sky gold is at the end for each of us to find There the road begins where another one will end Here the four winds know who will break and who will bend All to be the master of the wind

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałam się pomęczyć z drukarką ... bo nie chciała drukować ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Hej Kasia 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to nie tam gdzies trzeba?? --- alesz Ty to pięknie napisałeś - to na górze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny i chłopaki potrzebuję porady, mianowicie niedługo mam urlop no i nie chciałabym go spędzić w domu:( co myślicie o samotnym wypadzie nad morze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiunia jesli masz ochotę to śmiało .... trochę wariackie ... ale przynam Ci się że sama o tym swego czasu myślałam :P Ważne żebyś sie Ty dobrze czuła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bylam w tym roku sama nad morzem i wierz mi, ze to byl świetny urlop:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę się dostać na ostatnia stronkę swojego topiku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedawca----> tylko gdzie znaleźć takiego pozytywnego człowieka???? Linger---> a gdzie byłaś dokładnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wszędzie można znaleść ... każdy znajduje gdzie indziej ... a nikt Ci nie powie szukaj tutaj a znajdziesz ... Trzeba szukać to sam wpadnie w czasie i miejscu gdzie się tego najmniej spodziewasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie jeżdżą w różne miejsca sami po to tylko żeby pobyć samemu z sobą wyciszyć się ... \"porozmawiąc\" z sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa na dzisiaj, idę do podusi sie przykleić:D Milych snow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×