Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vitalia

kobiety rocznik ...1981 .....macie dziecko ?

Polecane posty

tak bylam z mlodym na podworku, chcialam uspac drania, bo dzis spal tylko 3 razy po 10 min doslownie :O zawsze spi co 2 godziny po pol, godzine a dzis za cholere nie pojdzie spac...:O jeczy, placze, ale oczy na sile otwiera, a jak juz zasnie to moj ojciec go budzi, bo albo dzwoni, albo jak wchodzi to krzyczy od przedpokoju :O jestem nie w sosie z tego powodu, bo juz mi glowa peka od jego jeczenia :O no i oczywiscie na dworze by zasnal, ale przyszla babcia slubnego i ze sie tak wyraze kupa :P ale mloda o 16 umowila sie z kolezankami na placu zabaw, wiec moze jak pojdziemy to wtedy zasnie ;) Isia i co bylas na spacerze? a wiesz Madziu moja mloda tez uwielbia sie przelewac w wodzie :) pierze misia albo kapie lalke :P a czasem jakies pierdusie hehe, tylko ja jej nalewam wode w miske albo wanienke mlodego, moze siedziec godzinami, tak samo jak malowac farbami na tablicy :P no i oczywiscie tez bajki heh, to tez moze ogladac godzinami :O pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kochane- miałyśmy do 30-tki dobić a tu taka cisza :P jakie plany na wieczór? mój luby pojechał po południu- kurs krótki- wróci w nocy...więc wieczór mam z juniorem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:D Czytanie tych stron zajęło mi okropnie dużo czasu:) Isia, mała w końcu zacznie sama wołać, na dniach móiwę Ci:) Kinguś zazdroszczę Ci strasznie brzuszka:)Mi się też już marzy:) Madzia,Monia🌻:D Fajnie się Was czyta. Wyślijcie mi też zdjęcia skye@tlen.pl do zobaczenia jeszcze napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz wolna, dzieciaki spia, maz dalej w pracy, ale powiem wam ze mnie cosik cholercia plecy bola :O ehhh starosc nie radosc :P posiedze jeszcze troche na kaffe, a jak nikogo nie bedzie to sobie pogram;) a wiecie ze ja dzis od 5:30 na nogach :O dokladnie o tej porze mlody mnie obudzil swoim spiewem :P milego wieczorku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój jeszcze nie śpi- zaraz się biorę za pacyfikowanie ;) a mąż też w trasie- wróci w nocy..wieczór będzie spokojny :P w co grasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze się wyraziłaś- ja o nim pisałam- współcześnie to chyba nawet wrózki z kompa czytają przyszłość :P wnerwia mnie ze za każdym razem trzeba pisac hasło do nicka- jakby nei można było raz się zalogować i pisać nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie tez heh ale masz pewnosc ze nikt ci nie wejdzie na nick :) a gram dla zabicia czasu jak sie nudze :P tv nie chce mi sie ogladac :O jakas jestem taka...zdechla :P ide po czekolade do kuchni chcesz kawalek ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dzięki - nie przepadam za czekolada..wolę ciasta labo ciasteczka :D a moja babcia włażnie na to sobotnie wesele piecze ciasteczka kruche uhhhhh nie bo w gębie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze ja tez lubie ciastka, ciasteczka i ciasta mmmm pycha tak szczerze mowiac to jestem slodyczoholikiem :P kiedys sie balam ze moze mam cukrzyce, albo cos, duzo pilam i codziennie musialam zjesc jakiegos batona albo czekolade, ale na szczescie wyszlo ze nie, choc w ciazy cukier na szczescie jeszcze miescil sie w gornej normie teraz juz tak nie mam, ale lubie slodycze i jakos tak wychodzi, ze to w bioderkach wiecej, to w udach :O nie potrafie sie zmobilizowac do cwiczen i do ograniczenia slodyczy do minimum, czyli do slodzenia kawy i herbaty :O to chyba przez to, ze siedze caly czas w domu teraz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę po młodego i mycie dzis ostatni antybiotyk wieczorem :D:D wpadnę koło 21- moze trochę po - nie wiem ile mi zejdzie z Filipem..:O na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłam- młody zasnął sam- duzy chłop - puściłam mu bajkę do słuchania, zgasiłam światło i wyszłam :D a on spokojnie zasypiał słuchając- ani razu nie zawołał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×