Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vitalia

kobiety rocznik ...1981 .....macie dziecko ?

Polecane posty

Żubrówkę? To dawać, bez soku nawet... Dziecko cały dzień mnie olewało.. Dosłownie.. Łamię się w mocnym postanowieniu jak zapałka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isia ja czekam z wódką i sokiem pomarańczowym ale najpierw pisz co się dzieje!! humor kiepski wiec nie pijemy- nie ma upijania się na smutno ;) pierwsze relaks i odstresowanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana no chyba nie liczyłaś ze po 1 dniu zacznie sama grzecznie chodzić siku!! ;) nie ma szans...a co z tym spacerem dziś? poszłyście? i ile par majtek dziś przerobiłaś?? zubrówka sobie poszła- moze być piwo lub czysta :D Monia- miłej nocy aha- i pozdrów męża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czystej!! Par majtek mam bodajże pięć i przerobiłam wszystkie, kilka razy na moją prośbę wysikała się do nocnika.. Ale nie mówi że chce siusiu! Tylko po fakcie: \"moke kokanka\" (mokre kolanka) albo \"ale pama\" (ale plama) Żeby choć chciała powtarzać, CO ma wołać przed siusianiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isia spoko- to trzeba przetrzymać ... a jaki masz nocnik? wiem,ze sa takie z melodią- tzn jak dziecko nasiusia to gra melodia (czego to ludzie nie wymyślą :O ) ale moze to właśnie byłoby bodźcem?? Mona to pakuj męża w łóżko i stosunkowo miłej nocy wam życzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia to ja też Ci męża pozdrawiam.. Nocnik zwykły, bez atrakcji. Syn koleżanki ma taki właśnie grający i wiecie co robi? Chodzi i wlewa do niego ciepłą herbatę w celu uzyskania melodii.. Dzieci to spryciule...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto polewa? ano mają.. Jak jutro będzie pogoda to muszę iść z Weroniką na spacer.. I pampers.. i stoimy w miejscu.. kurde..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isiu masz gadu? może wymienimy się numerami- czasami tak jest łatwiej i szybciej :) np w pracy mam cały czas gg i jest wygodniej korzystać niż forum- poza tym bezpieczniej ;) z gg korzystamy w biurze przesyłając sobie różne rzeczy, więc nie jest podejrzane gdy się ma włączone ;) ad rem- mó numer gg 6204508- zapraszam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wam cos powiem, moja mloda jak sie uczyla siku do takiego grajacego, to za pierwszym razem sie przestraszyla i przez jakis czas nie chciala do nocnika robic :O ale pozniej jej przeszlo na szczescie Isia gadaj jej do oporu co ma mowic jak jej sie chce siku, powtarzaj jak pozytywka, pytaj sie jak sie jej nie chce, co ma powiedziec jak sie zechce ;) zobaczysz zapamieta twoje gadanie ja wiem ze to meczace, ale trzeba przetrzymac ;) zycze duzo sily przed jutrzejszym bojem o nocnik ;) meza pozdrowie ;) wlasnie sie kapie :P Madziu stosunkowej nocy nie bedzie, gumek brak :P a o tej porze nikomu sie nie chce jechac na stacje benzynowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już prawie 30.. prawie robi wielką różnicę.. tak jak k*** w małżeństwie... ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×