Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vitalia

kobiety rocznik ...1981 .....macie dziecko ?

Polecane posty

Madzia jako wzorowa żona dokarmia męża.. ale komenda do odwrotu jest słuszna.. niech moc będzie z wami.. dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi26
To znowu ja. Widze ze wszystkie mamy już prawie spia. A ja dopiero teraz mam czas na pisanie, Ponięwaz moj maz i synek wkońcu poszli spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi26
Ok ja już sobie pozagladalam, popisalam tu i tam i tez ide spac. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Witam o świcie. Ciemno................ a ja muszę wstawać :( 😢 Miłęgo dnia, poczytam co napisałyście dopiero wieczorem. Papa i piszcie piszcie tak nadal Buźki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :D:D Gosiu miłego dnia :D Isia jak głowa?? nic nie dolega po wczorajszym ;)?? Mona i co z tym wieczorem... pokusiłaś się na becikowe :P Kiniu gdzie jesteś??!!?? Misiek juz w pracy pewnie wiec ty do kompa szybciutko szybciutko- ja tu czekam na ciebie ;) Domi pisz więcej!! co tam u ciebie?? ale mgła od rana :( ale miałam tyle szczęścia dziś ze Paweł też jechał na 8 na bazę i zabrałam sie z nim samochodem a nie autobusem pełnym gimanzjalistów:/ bo w moim rodzinnym mieście nei ma gimbusa tylko dzieciaki- jak podejrzewam- mająza to bilety na MZK i w efekcie potem na odcinku kilku przystanków autobus jest tak dopchany ze nie da się wsiąśc do niego :( ja mam o tyle szczescie ze wsiadam 1 przystanek przed osiedlem i jeszcze jest w miarę- tzn można się wepchnąc-dosłownie... ap otem to kaplica:( no i po tych 4 przystnaek gimnazjum wylewa sie z autobusu- rano o 7.30 średnio ok 40 osób- TAK serio -ja nie wiem czy ten autobus jest z gumy czy cos ale tyle ich wychodzi... i zadowolenia, a kto się nie zmieścił wczesniej np 1 czy 2 przystanki, a chciał jechać do samego centrum oświęcimia- czyli jakies 30 przystnków to ma pecha.... i za to wszystko płacę ciężką kasę na bilety miesięczne- 94 zł :( ale dziś miałam szofera a w odpowiediz na ewentalne pytania czemu nie jeżdżę autem co dzień sa 2 odpowiedzi: 1- kasa! niestety :( bilet to ja kpisałam 94 zł- benzyna (no ok- ropa bo mam disla) wyszła by mi ok 200 - na samą jazdę do pracy 2- auto jest tylko jedno no i Paweł się tez musi jakoś czasami dostać na firmę (tym bardziej, ze on o różnych godzinach zjeżdża i wyjeżdża) ale czasami to ja go woże ;) ostatnio nawet cześciej ja niż on :P miłego dnia :D zajrzę za godzinkę obecność obowiązkowa!- Mona gotuj wodę na kawe a ja lecę po pączki- mam tu obok cukiernię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana 🌼 Madziu woda sie gotuje ;) jaka chcesz sypana czy rozpuszczalna? a wy laski? na co macie ochote? na becikowe nie poszlam :P nie ma szans hehe ale i tak sie nie wyspalam :O mlody budzil sie w nocy chyba z 10 razy :O i musialam mu non stop cyca dawac, wtedy zasypial :O i wstal dzis o 5 o losie :O jade popoludniu na ognisko integracyjne ;) do mlodej hehe ciekawe jak bardzo bedziemy sie integrowac :P Isiu jak tam, wyspalas sie? pelna zapalu przed kolejnym dniem bez pampka? Gosiu milego dnia w pracy, i ci Madziu ;) Kinia jak tam zyjesz? ide zalac kawe ;) narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie rozpuszczalnik z mlekiem pączki są z marmoladą i z czekolada- do wyboru do kolory :D na lepszy początek dnia- wg mojego wewnętrznego zegara dziś jest piątek :/ skąd mi się to wzięło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka...jestem jestem...Misiek w pracy, to racja...ja już byłam z psem i po zakupki małe...:) Dziś na obiadek dla Miśka kiełbaska smażona z cebulką plus ziemniaczki, lubi to...a ja kupiłam sobie właśnie kluski na parze z nadzieniem, z truskawkami, ależ mam na nie ochotkę:) Isia ty się tak nie denerwuj...grunt to cierpliwość...może nie mam jeszcze wielkiego doświadczenia, mnie też to czeka, ale jak mówią dziewczyny, w ciągu jednego dnia nie bedzie chodzić jak w zegarku....jak to mówią \"nie od razu Rzym zbudowano\", czy jakoś tak:D A tak w ogóle to Wam się chyba nudziło wczoraj...ja tu patrzę, czytam i nadąrzyć nie mogę...wciąż nowe stronki...:D Ja się zaraz biorę za sprzątanie...dziś kurze ścieram i tak ogólnie posprzątam...Misiek wróci to obiecał umyć okno w dużym pokoju, powiesi firankę:)A jutro odkurzanie go czeka:)więc mam dla niego też robotę...trzeba go wykorzystać:P A od wczoraj mam coraz częściej skurcze, nie wiem, to są chyba przepowiadające...taki ból w okolicy podbrzusza ja na miesiączkę...wcześniej było to kilka razy dziennie, od wczoraj już cały dzień ale nieregularnie...nawet w nocy też:( ciekawe czy to już niedługo...jakoś mam przeczucie że urodzę przed terminem:) Pozdrawiam Kobietki, piszcie piszcie...u mnie też mgła jak nie wiem...wczorajsze pranie wcale nie przeschło...musiałam przenieść do łazienki...jak tak dalej pójdzie to mi to skiśnie:/ Na szczęście zdążyłam wyprać większość rzeczy dla Małej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozpuszczalnik z mlekiem gotowy ;) ja poprosze paczka z czekolada :P Kinia jak juz masz takie nieregularne skurcze to podejrzewam pod koniec pazdziernika urodzisz ;) choc ja nie prorok to moge sie mylic :P a idziesz rodzic sama czy bierzecie porod rodzinny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, ja też chcę pączka...i kawkę, ale mleczka nie mam, zjadłam na śniadanie resztę z płatkami, a nie chce mi się już iść kupić drugiego więc kawki nie będzie:P Ja idę z Miśkiem, koniecznie...ale wiesz jak jest...on pracuje na dole, w kopalnii i jak mi się zacznie poród a on bedzie w pracy, to ciężko go bedzie z \"dołu\" wyciągnąć:( martwię się tym troszkę...bo bardzo bym chciała żeby był obok..wywiezienie go i dotarcie tu do domku zajmie mu conajmniej 1,5 godziny, albo nawet 2 2,5...więc widzisz...ale rozmawialiśmy o tym i trdno, jak się nie da to nie...i tyle, ściągnę go, przyjedzie najwyżej jak już Mała bedzie na świecie:) Ja też tak sobie myślę już od początku mam takie przeczucie że urodzę pod koniec pazdziernika, za jakieś 2 tygodnie...tak sobie myślę:)Wszystko się okaże...ale od wczoraj mogę już bardzijej sklasyfikować te skurcze, że są i że się pojawiają...czuć je już dość wyraznie, chociaż nie są nie wiem jak bolesne, takie okresowe...nooo:D W sumie to mam wszystko przygotowane, torbę dziś spakuję troszkę, zresztą mam wszystko co do szpitala w jednym miejscu więc jak coś to zdążę...tylko mnie ta pogoda powstrzymuje bo kila rzeczy jeszcze muszę wyprać:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia to moze popros mame w zastepstwie za swojego miska ;) a z kims to zawsze lepiej cie traktuja, ja rodzilam ze slubnym i bardzo mi pomagal ;) Kiniu kawa z mlecczkiem dla ciebie ;) ide lulnac bobka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama jest daleko, nie zdąży tym bardziej...200 km...a poza tym moja Mama miała stałą pracę, w służbie zdrowia i dostała ostatnio wypowiedzenie...musi być na posterunku, bo nie wiadomo co tam się bedzie działo...po prostu sobie zamknęli laboratorium i tyle...najwieksze w moim mieście...i o nic się nie martwią co stanie sie z tymi pracownicami:/szkoda gadać:/przez te stresy moja mama ma problemy z serduchem:( Postaram sie zeby po porodze przyjechała do mnie, pomóc...ale nie wiadomo jak to wyjdzie, jakoś bede musiała dać sobie radę sama... Idę sprzątać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiniu kochana nie zamartwiaj się! nie ma co na przyszłość wymyślać kłopotów ;) a o do porodu- to on nie trwa 10 minut- i nawet spod ziemi ale Misiek dla was wyskoczy-zobaczysz :D:D ok wracam do pracy- bo szefostwo krązy :O papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mona ja też obstawiam chłopaka ;) zobacz jaka Kinia na zdjęciach piękna :D dziewczynka by jej tak nie dała :P oj będzie impreza jak Misiek będzie pępkowe na pierworodnego stawiał :D:D ja się już wpraszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! no co taka cisza!!! co na obiad pichcicie?? mój luby pojechał dziś i dopiero jutro wraca więc ja dzis obiadu nie robię ;) Fafik jest u dziadków więc tam zje ;) może mnie ktoś poczęstuje swoim??- że się tak na sępa wepchnę Isia- jak tam dzisiejsze próby odpieluchowania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko przelotem.. Rano walczyłam z nią, zauważam pewien postęp- siknie, zrobi jej się mokro, powstrzyma resztę siusiu i zdążę posadzić na nocnik... Ale wołanie ma w dalekim poważaniu... Ale i tak dzisiaj wyląduje w pieluszce bo muszę ją odtransportować do mojej mamy. Bo......... uwaga......... o 16:00 mam rozmowę o pracę! Sram dosłownie z nerwów, to moja pierwsza taka rozmowa odkąd jest Wiki... Koniec posta, do wc muszę... Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i Isia podszła na rozmowę- ja jestem optymistką i na wieczór zapraszam na szampana ;) a co! zaraz po powrocie mrożę! dziewczyny to co? o 21 impreza? uwielbiam takie imprezy w babskim gronie :D jak mija dzień? u mnei słonko wyszło :d- Mona jaka pogoda u was- zeby sie ognisko integracyjne udało!! Kiniu pranie schnie?? Gosia- biedaku, zparacowana nasza kobieto 🌻 domi co tam u ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Jestem jestem ISiaaaaaaaaaaaaaaa jak rozmowa? gadaj szybko:) Na pewno poszło super:) Jutro już piątek i sobie troszkę odpocznę w końcu. Rany pranie muszę postawić bo się już wysypuje z pojemnika na brudy:) Idę ale wrócę:) Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem.. Sama nie wiem, chyba mi dobrze poszło. Kobieta wypytała mnie o większość \"rzeczy\" z CV, głównie o pracę w sekretariacie. I na koniec powiedziała jedno zagadkowe zdanie: \"Proszę przyjść jutro o 16:00, zobaczymy czy pani coś łapie czy nie\" I co ja mam o tym myśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×