Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vitalia

kobiety rocznik ...1981 .....macie dziecko ?

Polecane posty

zlot przełożony STOP problemy techniczne STOP dzieci się budzą STOP wódka się grzeje STOP co za dzień! bez odbioru :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, jak bez to bez... ale żeby kwitł o tej porze to szok... co ta wódka robi z krzewami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOSH...............jaka konspiracja :P dziś moja kuzynka ma 18 urodziny- zakręcona kobitka...no i za tydzień w sobotę robi imprezę, na którą zaprosiła także- oprócz znajomych- paczkę kuzynostwa- poszalejemy z młodymi :P- w każdym razie wymyśliłam, że oprócz prezentu kupowanego zrobimy dla niej prezent innego rodzaju - prezentację powerpoint z jej zdjęciami od maluszka do obecnego wieku ;) z podpisami śmiesznymi i muzyką... no i muszę jakoś dostac te zdjecia, że by zeskanować i wrzuć do prezentacji..takie obecne fotki mamy ale z dziecięcego wieku nie bardzo...no i myślę sobie- zadzwonię do wujka (mój chrzestny nota bene) i umówię sie co z tymi zdjęciami- plan jest genialny- dzwonię rano- Ewka w szkole więc nie będzie nic wiedziała :D no dzwonię i co??...Ewa odbiera!!! nie wiem co ona w domu robiła o tej porze, no ale udałam pomyłkę i się rozłączyłam :P hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mam ponownie...ciekawe na jak długo! Mona- gdzie cię wcięło!! jak wczoraj Potomek? grzecznie poszedł spać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis juz czwartek... :D Madziu dostalas juz cynk o ktorej slubny wraca? :D :P dzis pewnie nie bedzie cie na zlocie :D :P Kinia jak tam dalej 2w1 ? ide gotowac zupe brokulowa :) tak mnie naszlo cos na nia :P a kolo 13 wybywam na troche do mamy z dzieciakami, bo moja siora ze swoim synalem przyjezdza ;) ale wieczorem bede, no chyba ze was nie bedzie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja będę to ślubny dał wczoraj cynk że będzie w piątek... :O szkoda ze muszę poczekać jeszcze, ale za to w łikned na pewno w domu będzie - bo jakby wrócił wcześniej to by go jeszcze posłali gdzieś.... :O no ale tak to będzie na pewno :D więc i ja dziś wieczorem będę na zlocie :D a niech mi coś zablokuje gadu albo kaffe to ja zrobiłam juz wczoraj gulasz na powrót ślubnego, wiec dziś mam co podjadać ;) aha! zjadłam sniadanie i mam kanapkę w pracy- moze juz dziś nie będzie mnie nic kręciło, bo to wczoraj to najprawdopodobniej bylo ze spadku poziomu cukru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za fotki Monia...Isia cudny dzieciaczek... Nie obrazcie się, ale nawet nie mam czasu i chęci czytać wszystkiego...tak weszłam do Was napisać że nic narazie się nie dzieje i jestem tym już wykończona okropnie:( Jutro idę do szpitala, bede informwać co i jak...sorki, że ostatnio mało się udzielam na naszym forum, ale chyba same rozumiecie...nie chcę też psuć humorku i atmosfery swoim zrzędzeniem tutaj:/ Dziś na obiadek robię makaron z sosem...misiek wróci po 13-stej...ja powoli się przygotowuje do tego szpitala...pojdziemy jutro, jak on wróci z pracy i zje obiadek...może dziś się coś rtuszy, chciałabym ale chyba nie wierzę w to już...coś jej się nie spieszy i mnie to okrutnie martwi, że coś jest nie tak:(takie mam mysli że szok... Wczoraj wieczorem czyułam się fatalnie:głowa mnie bolała...wymiotować mi sie chciało i w ogóle brzuch miałam twardy cały dzień i nawet kilka skurczy...ale nadzieja a tu nic:( No to lecę, trzymajcie kciuki za jutro i w ogóle...napiszę smska jakby coś...pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia tak w ogóle to my się prawie nie znamy...ja tylko tu zjarzę ostatnio byle coś szkrobnąć i tyle, ale obiecuję poprawę:P My nie mamy ślubu ani kościelnego ani cywilnego...ale moj Misiek się ubezpiecza w pracy z PZU więc kasę na dziecko dostanie, bez względu na to czy ma ślub czy nie...to nie od tego zalezy...przynosi zaświadczenie ze szpitala ze urodziło mu się dziecko i dostaje:) Mysia a Ty jak masz na imię no i na kiedy termin ?? i skąd jesteś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia🌻 🌻 jesteśmy z Tobą myślami :) będzie dobrze- zobaczysz :) odpoczywaj i nabieraj sił- póki jeszcze możesz spokojnie poleżeć:P ściskam cię gorąco i pozdrowienia dla Miśka :D mam nadzieję, że następna notka to już będzie w trójeczkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej biedna, znowu musisz czekac, ale to juz na szczescie jutro :) pozytywem jest to ze na kaffe dzis wieczorem znowu bedziesz :P :D ide obierac ziemniaki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia pierwszy porod zazwyczaj jest po terminie, takze sie nie martw, wszystko bedzie dobrze :) a jakjuz bedziesz w szpitalu to tam zaserwuja ci moze jakies zastrzyki na przyspieszenie albo cos :) i wcale nam nie smecisz, tez sama sie nie moglam doczekac kiedy wreszcie urodze :) takze pisz co tam, jak sie czujesz i co czujesz, nikt za smecenie cie stad nie wygoni :) a wsparcie psychiczne jest czlowiekowi potrzebne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam zdjecia,obejrzalam aha a jakie ja wam wyslalam? no i jeszcze jedno,mam synka,choc wiele osob mysli ze to dziewczynka-taka uroda:) wlasnie wywoze meża:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAULA!!! ale gafę strzeliłyśmy z córeczką buahahaha :D ja bym sobie dała rękę uciąc ze pisałaś nam o córci :O:O:O:O:O no ale mam nadzieję, że nam wybaczysz 🌻 moja siostra będac chyba w 6 klasie podstawówki obcięła włosy na modne wówczas \"pazurki\" - kjarzycie fryzurę? bardzo króciotki włosy no i na wakacyjnym wyjeżdzi jakiś pan w wwieku słusznym juz wyjecha łdo niej z hasłem \"młodzieńcze.....\" ubaw mieliśmy po pachy a siostra ..... no wiecie jak się reaguje w takim wieku na takie rzeczy :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt niezla gafa :P hehe Madzia spoko zupke przesle ;) mowie do mlodego: powiedz mama, a ten dada, powiedz mama, a ten dada, powiedz mama, a ten yyyyyyyyyy, powiedz mama, robi glowa nieeeee, powiedz mama a ten mi papa :P no i skonczyla sie rozmowa z synem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRINCE POLO XXL.. mleczne.. Madziula chcesz gryza? Kłaniam się nisko reszcie laseczek.. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybaczam,wybaczam ta gafe. rano z maciejem sie usmialismy a mnie tez zawsze brali za chlopaka(styl ubierania,choc nie nosilam krotkich włosow)bo matka natura długo nie chciala mnie obdarowac cycoszkami dopiero pozniej sie zucily:) a co do fryzurek to krotkie uwielbiam choc teraz mam dluzsze ale jeszcze w zeszlym roku bylam obcieta na jezyka,jak znajde zdjecia to przesle,pozdrawiam,korzystam z ciszy i ide spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah kiniu zapomnialam tobie odpowiedziec:mamna imie Paulina,maz Maciej, synek Kuba(29.04.2006)mieszkamy kolo wronek-doczytalam ze masz lodowke amici-to wlasnie z wronek,a termin mam na koniec stycznia-jeszcze troche sie pomecze,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
0j widze ze wszystkie kobietki zajete:) a ja sobie dzisiaj pospalam po poludniu bo jak kuba zasnol w samochodzie o14,przenioslam go do domu,to spal do17.30. Teraz tylko zeby drugie bylo takie kochane-papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×