Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vitalia

kobiety rocznik ...1981 .....macie dziecko ?

Polecane posty

elo elo zaslonki u mamy sie podcinaja, upiekszaja i obrebiaja :P spalam, wstalam, po mloda poszlam, a zaraz spadam na spacer z mlodym i biore sie za obiad jak wroce ;) dzis makaron z sosem z miesa indyczego :) bylam u fryzjera i jutro nastapi zmiana mojej fryzury :D a w czwartek slubnego :P w koncy :P :D dzis wieczorem przyjezdza hydraulik, zmusilam w niedziele tego glupola, zeby zadzwonil i sie umowil, bo przeciez pierdola sam by na to nie wpadl :P no i dzis sie dowiemy ile nas to bedzie kosztowalo :O juz sobie wyobrazam :( koncze karmic i ide, takze milego popoludnia zycze, nie wiem czy sie dzis jeszcze odezwe, bo pewnie slubny po pracy bedzie siedzial przy kompie i mi nie da dojsc :O no to chyba na azie tyle :P Kinia juz powinna byc w domu jesli jest wszystko dobrze, przeciez teraz wypuszczaja na 2 dobe po porodzie, moze nie ma sily sie odzywac...:( Kinia dawajjjjj do nas, czekamy na ciebie :) Madzia, Aneta ale macie przysmaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja taka pojedzona ze ledwo sie ruszam :-( nigdy mi chyba ta dupa nie spadnie jak tak bede wcinac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z sierpnia 1981 i mam juz synka ktory ma 7 lat. Kocham go z calego serca. Nigdy nie zapomne jego pierwszego slowa \"mama\",pierwsze kroki...a teraz juz pierwsze milosci szkolne. Cudownie byc mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam przez rok nie wychodziło :p a teraz mamy 10 tyg. córeczke :-) a drugie przed 30-stka jak sie uda :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomimo tego,że 13.. to jest fajny dzień.. jak na razie, żeby nie pochwalić dnia przed...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż wrócił,śnieg nas nie zasypał tylko skleroza-nie był zapłacony rachunek:)ale już ok. Pozdrowionka,dziś nie chce mi sie wiecej pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry... dopiero dotarłam do biura ;) z samego rana byłam opony zmieniać w firmie męża :D no i już śmigam na zimóweczkach :) zabieram się do pracy :D miłego dnia- zajrzę koło południa :) aaaa no i jeszcze miłe wspomnienie- w końcu udało się wykorzystać laptopa mężowskiego w trasie- złapał siec i pogadaliśmy sobie wieczorem na skypie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, Witam nową koleżankę Kati:) Ja też chętnie postarałabym się o dzidzię ale jak na razie mąż jest na nie. No a my z Paulą siedzimy w domu aż do wtorku. Ma całe oskrzela zainfekowane i ciągle ma temperaturę a ja nie mam jej z kim zostawić więc mam l-4. Nie spałyśmy całą noc.... i jestem bardzo zmęczona... Życzę Wam miłego dnia w pracy:) Do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja teraz biję się w piersi :O Kati przepraszam,ze tak wyskoczyłam bez przywitania.... mam na imię Magda i mam 5,5 letniego syna Filipa :) witam na forum :D Gosia- najgorsze to jak dzieciaki chorują :( i temperatura do tego :O trzymaj się i myśl o szkole ;) zaręczam ci, że twoja nieobecność najlepsza wiadomość dla uczniów :P Kinia- jak malutka? grzeczna? odpoczęłaś już troszkę? Misiek ma szansę na kilka dni wolnego, zebyście razem posiedzieli?? Monia Isia 🌻 👄 Aneta- jak zakupy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle się naprodukowałam i mnie wywaliło no to juz nie piszę wiele tylko stawiam herbatę z sokiem malinowym na rozgrzewkę :D Isia- kubek obowiązkowy (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jem zupe brokulowa :) widze ze teraz u was szpitale w domach beda :( czosnek, maliny, cytryna i witaminy moze przejdzie, a jak nie to pedem do lekarza :) ja spadam zaraz po nowy fryz do fryzjera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :D zimnoooooooooooooo wiejeeeeeeeeeeeeeee znowu z nieba kasza manna leci...czyżby sugestia co do obiadu ???? co za pogoda!! no to ja spadam herbatkę zrobić i coś przekąsić, bo w domu to tylko kawałek piernika wsunęłam...no i po spacerku i wyciecze do biura zgłodniałam cosik ;) Mona czekamy na zdjęcia nowej fryzury!! Kiniu!! daj znać co tam u was! czekamy na zdjęcia małej :D dziewczyny 🌻 buziaczek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana, wlasnie zjadlam sniadanie i popijam kawke;) u nas pogoda znosna, nie pada i jest dosyc cieplo ;) takze dzis wyciagam slubnego po zakup nowego dywanu (w koncu!!!!!) i biurka a pozniej wysylam go do fryzjera:D co do mego fryza to oczywiscie wyszlam z czym innym na glowie niz chcialam, ale tak to juz z fryzjerami jest, ze scinaja jak umieja :P w sumie nie jest tak strasznie, wygladam mlodziej :D :P jaak tylko zabiore aparat od siory to popstrykam foty te zalegle i nowe i powysylam wszystko :) Gosia jak corcia? lepiej toszke? Isia a jak twoje gardlo? Madzia a ty wygrzalas sie wczoraj czosnkiem i malinami?:P Kiniu napisz co u ciebie!!!!!! i zdjecia Zuzki nam ciotkom pokaz:) Paula a co u ciebie? Aneta, Kati a co u was? ja ide zaraz gotowac obiad :) tak z rana, bo pozniej na te zakupy jedziemy wiec nie bedzie kiedy, a myslalam ze jeszcze sie zdrzemne z mlodym, a tu klops :P a wczoraj wieczorem odwiedzil nas kumpel staryyyy, fajnie bylo jak mlody zasnal pogralismy sobie w \"magie i miecz\" taka gre planszowa, a smiechu bylo przy tym...:D super sie bawilam:) piszcie laki co tam u was:) ja pozniej zajrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj się nie wygrzewałam w łózku, bo przyjechała moja siostra i robiłyśmy prezentację dla kuzynki na 18-tkę - taki prezent ręcznie robiony ;)- powrzucałyśmy jej zdjęcia od maluszka do obecnych i jakoś tak mi zeszło do pólnocy... poza tym to było wieczorem niedobrze...mdliło mnie :O nie robiłam wczoraj obiadu (młody zjadł u dziadków) tylko sobie machnęłam jajecznicę na boczku... a ten boczek to miałam w lodówce od piątku :O:O no i nie wiem czy to mi nie zaszkodziło, tym bardziej, że nie zesmażyłam go mocno, tylko takie duże kawały sobie zostawiłam podsmażone.... no nic- dziś juz ok a wczoraj pomogła gorzka herbata :) rano dowiedziałam w końcu aptekę i zrobiłam zapas rutinoscorbinu więc dziś walę końskie :P dawki... no wracam do pracy :O o 11 mamy szkolenie BHP - tak mi się chce iść na to ze szok.... :O:O odezwę się \"po\" paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczególnie że moje stanowisko pracy niesie tyle zagrożeń!! można place na klawiaturze połamać, zszywaczem się zranić, wrzątkiem od kawy oblać..... masakra.... jeszcze nam stroje ochronne dadzą :O czapeczki z daszkiem z logo i odblaskowe kamizelki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak samo jak moje :D ale trzeba bylo przechodzic :O dodam tylko ze u nas wydzialy maja szkolenia indywidualne i pomine fakt, ze na szkoleniu nasluchalam sie o problemach bhpowca z zona :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżanka jeszcze dodała, że można zaostrzonym ołówkiem oko sobie wydłubać :D dobrze, że moje zawsze jakieś takie wytępione..... :D pieczywo chrupkie z serkiem paprykowym :) ktoś chętny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×