Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vitalia

kobiety rocznik ...1981 .....macie dziecko ?

Polecane posty

ja lubju - czy jakoś ?? :P Iśka ty jesteś ze szkoły językowej ;) no to czekam na zdjęcia :D a kontrola ok- CHYBA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONA!! droga koleżanko!! w C I U L A to ty nas robisz z tymi zdjęciami :P:P to ja o haniebnej godzinie 23 włączam kompa zeby twoje zasłonki, ławę i kojec zobaczyć a ty co?? humor masz dobry?? mam nadzieję ze STOSUNKOWO ekscytująco wieczór spędzasz- tylko to cię ratuje :P:P a ja dopiero po 22 wróciłam od teściów z autem pełnym zapachów- dostałam mnóstwo kaszanki, pasztetowej, salcesonu, mięsa, KIEŁBASY SWOJSKIEJ WĘDZONEJ :D:D delikatnie mówiąc stan chlewika się zmniejszył ;) zapytałbym jeszcze o parę rzeczy ale się okaże że jakiś agent rządowy nas podkabluje i co?? hi hi hi..... ale mam humory :P ;) Mona.... a skąd ty masz dobry nastrój?? tak w środku tygodnia?? czyżby młody zaczął sam sobie pieluchę zmieniać i grzecznie w nocy czytać w razie bezsenności i problemów z zaśnięciem?? aaaaaaaaaaaa- juz wiem- ta \"szóstka\" wczoraj w totka to TY!! żesz... no ale 4 melonów nie przetrawisz- podzieliłabyś się ;) mi tak 200 tys. wystarczy :P ok idę lecę zjeżdżam- dosłownie- bo juz na łóżku siedzę i mi poduszki podjeżdżają :) 💤 👄 miłej nocki i wcale nie spokojnej :P wręcz przeciwnie :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziń dybry 🌻 moje drogie..... :( czuję się jakbym wczoraj ostro poimprezowała..... na przemian gorąco, zimno, z nosa się leje, w gardle walczą miliony bakterii, w paszczy sucho, w oczach piasek..... chyba zaraz pierdyknę w klawiaturę :O:O na razie herbata malinowa i zobaczymy co dalej się będzie działo.... wczoraj łyknęłam garść rutinoscorbinów, aspirynkę, ale na razie jakos tak nie bardzo.... ledwo tu weszłam a już poszłabym do domku mam nadzieję, ze dziś- po wczorajszej kontroli szefostwo sobie pozwoli na luz i moze później w biurze zjawi..... :) albo w oógle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki chorybzdy zdjcia wyslane :) zycze zdrwia i chwilowo spadam sie zdrzemnac :P po dzisiejszej nocy ledwie kontaktuje :P Madzia 200 tys. nie ma sprawy, podaj tylko nr. konta :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bank Polska Kasa Dziura Bez Dna Oddział Zapotrzebowanie na Mieszkanie Ekspozytura Własny Kąt Nr 10 2545 6985 9698 7523 6585 Tytułem Masz Babo i Się Ciesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie- dopiero pisząc na kaffe i teraz zaglądając czy coś nowego sie pojawiało zobaczyłam godzinę.... jeszcze nie ma 12!!!!!!!!!!!!! matko jedyna, gdyby ktoś mnie zapytał o godzinę, to bym dała sobie rękę ciachnąć ze juz po 13... i byłabym teraz bez ręki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie panie:) dziś mam humorek całkiem niezły,a może jeszcze mi siępoprawi jeśli znajdziemy tania a może bardzo tanią sofke-chociaż wątpie. Monia zdjęcia do mnie też dotarły,zmiana fryzurki na dobre,wygladasz ładnie. A i firanki śliczne,takie jak masz u małej chciałam kupić do pokoju kuby ale jak na razie powstrzymująmnie finanse. ok, kończe bo mnie już faceci poganiają:) MADZIU wybiła 13...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
róbcie mi więcej ochoty na te zdjęcia!! a ja się wnerwiam ze nie mam rara.... a tak w ogóle to juz 13.30 :D:D:D:D kawa (_)> dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ta godzina piękna taka kurde....juz 15 niemal :D:D aha! w zoo na klatce z lwem jest napis- nie drażnić! ja nie mam karteczki, ale żeby nie było że nie ostrzegałam... :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki laski 🌼milo ze sie podoba :) z zaslonkami sie troche pospieszylam, bo dodatki do pokoju mialy byc zielno-lososiowe:P ale jak ja zobaczylam w sklepie to mysle biore, jest zielony i pomaranczowy :) ale jak zawiesilam wczoraj to okazalo sie ze sie bardzo zlewaja ze scianami, w dzien tego nie widac, ale jak sie zapali swiatlo niestety tak :( bo ogolni zalozenie bylo takie, ze zaslonki maja byc zielone, ze wzgledu na lososiowe sciany, a w sklepie te zaslonki wydawaly mi sie zielone, w domu okazalo sie ze nie sa az tak bardzo :O ale i tak wyglada spoko :D teraz zostalo nam jescze wymienic fotele i lozko, ale to juz w przyszlym roku ;) jeszcze tylko czekam az mama obszyje mi material na kape na lozko i fotel, a pozniej pokoj mlodej do odnowienia i kuchnia, ale to tez stopniowo w przyszlym roku :) dzis wyslalam totka :P moze cos wygram :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja odmeldowywuję się :P narta :D co na obiad?? nie mam pojęcia :/ chyba kapustę zasmażaną zrobię i kotlety na szybko...... mąż ma dziś jechać to choć obiad dobry zje jeszcze :D 👄 pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia- buahahahha... Wy to macie pomysły... Pełen szacunek... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×