Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

Fitness- mnie sie bardzo podoba!! tylko troche dziura no:P ita= impreza byla super!!!:) żabka =🌻 tequilka = pospprzatalas juz?:) wiecie co dzis sie obudzilam o polnocy i poszlam do lazienki wrocilam i mnie glowa bolala...takie czarne plamy przed oczami mialam:( a o 2 w nocy obudzilam sie z bolem glowy wzielam lek i usnelam, teraz booli :(:( cisnienie to?:( dzis o 16.30 spotykam sie z kolegai mi robi zdjecia,a on takie sliczne robi...ach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki kurde w tym tygodniu to ja marnie tu bede zagladac bo ciagle mnie przesadzaja zabka= a to sa twoje urodziny myslalam ze idziesz do kogos ???? tequillka = a gdzie tak balaowalas ze o tej godzinie wracalas ziobro= u nas to najlepiej bez bluzki bo jest taki skwar masakra a w aucie to chyba z 70 stopni krejzol = i co poznalas kogos na tej imprezce ja wczoraj bylam zawies moja mame z siostra i jej synkiem na wczasy nad jezioro super tam domek w lesie cisza spokoj duza plaza z placem zabaw pol plazy w sloncu pol w cienie to dobrze bo moja mama jest po operacji tetniaka no i ja nie moge sie opalac chetnie bym tam zostala boze jak moja siostra mnie wkuza co chwile przychodzi i mi zaglada w kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w koncu poszla do siebie a w przyszlym tyg idzie na 2 tyg na urlop przynajmniej bede miala spokoj a bo ja wam nie mowilam mam 2 starsze siostry no i u jednej w firmie robie staz masakra zaluje ze sie zdecydowalam wkuza mnie strasznie ciagle sie o cos czepia najmoadrzejsza pozdrawiam was dziewuszki moze jutro was odwiedze papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita = nie. nie poznala nikogo, oprocz paru dziewczyn :) ja ide na zdjecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki moge sie przylaczyc? nie przeczytalam wszystkich to pikow czasu brak:( lat 23,kobieta,zajeta:) pomyslalam ze w wolnych chwilach wolalabym z kims poforumowac niz nic nie robic.Przyjmiecie mnie do swojego grona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziobro - mnie starsznie glowa boli z tylu. uszy mi sie zapowietrzaja, gardlo boli katar mam ale najgorzej ta glowa:(:(:( dlugo ci sie utrzymuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim:) JA dzis sie spalilam na slonku:( wygladam jak straszydło..masakra mam nadzieje, ze nidlygo minie. Hehs jade w piatek do Kolobrzegu, ale mi juz entuzjazm minął:( nie chce mi sie jechac.....hehs Ahm kupiłam sobie nowy aparacik:))))))) tylko musze sie nauczyc obslugi i za jakis czas focie powysylamy sobie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oma 23
DZIEN DOBRY:) ale duchota,jakby bylo chociaz 5 stopni mniej:(a ja nawet nie moge wyjsc na basen bo w niedziele bylam z Tata na lodce i sie przypalilam ze do dzis mnie wszystko boli,dramat po prostu:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej :) tequilka> kliknęlam :)chyba wyzerowali już głosy. krejzol > co Tobie jest ? jakoś tak mało piszesz i ...czuję ,że coś jest nie tak :( ita > tak, moje :O ziobro 🌼 Fitness> ucz się ucz i wysyłaj fajne fotki ,mam zamówienie specjalne ;) zachód słońca ...ech... ;) VIlija> witaj po długiej nieobecności ;) Witam bananki , polę i oma23 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka = czekam na te zdjecia od tego chlopaka, nie moge sie doczekac, az mi przesle. malo pisze bo mnie strasznie glowa boli, jtro ide do lekarza. Moze przez ta pogodę...u nas taki skwar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oma23
dziewczyny tak sie oppilam wody ze nie moge:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
krejzolku > idź ,idź .Ja tez jakiś czas temu przez 3 tyg. miałam non stop bóle głowy i w końcu poszłam bo nic mi nie pomagało ,żadne tabletki . Lekarka przepisała mi jakieś tabletki ,które miałam brać przez 3 tyg. i od tego czasu bardzo rzadko boli mnie głowa .Bo ja to w ogóle migrenowiec jestem :( Ewelinunieczka > ja jestem z Torunia:) Vilija > no ,aż taka nie :P u mnie tez goraco 42 w sloncu :O ale lepsza taka goraczka niz zimno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie marudźcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
vilija > :D żartowałam ,jak chcecie to marudźcie ;) kurcze nic mi sie nie chce :O ups, teraz ja zaczynam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
vilija > nie kracz :P :D ma sie troszke ochlodzic ,ale powyzej 25 stopni bedzie ,wiec nie tak zle ,a deszcze maja byc przellotne :) a od soboty znowu bardzo cieplutko :) Ja nie moge nawet wyjsc z mala na dwor ,bo tak goraco .Bylam troche rano ,i pozniej pojdziemy jak przestanie tak grzac. Na szczescie moje dziecko nie marudzi ,bawi sie w baseniku na balkonie i mam moze troszke pobuszowac w necie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
miało być : i mama moze ;) krejzolku doczekalas sie zdjęć ? jak wyszły ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilija---> o jak milo hehe a ile masz lat jesli mozna wiedziec:):):):):) żabka z torunia bede musiala to wszystko jakos zapamietac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oma23
mi tez sie nic nie chce!:( a ta duchota doprowadza mnie do szalu!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×