Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

Gość
o witam ponownie ;) vilija > ten skrót to tzreba było robić od początku topiku ,i teraz tylko wkleić :P ale ok ,jeśli chcesz to prosze bardzo zrób ładną tabeleczkę ,napisz nick ,miasto ,wiek ,urodziny itp. :P :D krejzol> pokaż :P ziobro> a przystojnego masz współlokatora ? ;) pisz z nami ,prosze .Brakowalo mi Ciebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka--->dziękuję 🌻 Współlokator może i przystojny ale jak się z kimś mieszka i widzi go za przeproszeniem w gaciach, zaspanego albo rano przed umyciem zębów to jakoś tak jest wtedy znacznie mniej atrakcyjny:P Ja tam w piżamie albo bez makijażu to nie często schodzę na dół:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ziobro > rozumiem .Mógłby się facet bardziej postarać ,a nie na gaciach lata ,mieszkajac pod jednym dachem z kobieta :D a Twój mąż nie jest zazdrosny o niego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oni pracują w tej samej firmie na tej samej zmianie. Więc kiedy męża nie ma to i Krystiana nie ma. Krystian nie ukrywa, że mu się podobam, ale spoko to nie jest nic groźnego. Traktujemy się po przyjacielsku robiąc sobie z siebie nawzajem różne jaja:) Raz tylko jak się upił kiedyś w weekend to próbował za kolanko złapać:P ale mąż go doprowadził do porządku:D Jeżli chodzi o mnie to nie pociąga mnie w żadnym calu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
😠 co to kurcze ma być 😡 wpis mi zżarło 😠 no nie :( idę spać już nie będę pisała drugi raz Dobranoc ,kolorowych snów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie piję. jestem po śniadanku i skończyłam jedną pracę :) teraz kochane muszę się wystroić i umalować - idę zrobić zdjęcie do paszportu (muszę wymienić). już to widzę - zdjęcia nie będzie mi sie na 100% podobało. hehehehhehe takie sztywne pozy to nie dla mnie :) dzisiaj zajrzę do Was dopiero wieczorkiem. mam mnóstwo zajęc (uuuu coś nowego ;) ) muszę jeszcze przed pracą jechać do koleżankii oddać jej książki, zrobić zakupy (amciu amciu), o sprzątaniu w domku nawet nie wspominam :) a tłumaczenie mam od 15 .ciekawe jak ja się wyrobię? :) a jak u Was? dzień zapowiada się ciekawie??? miłego dnia kobietki!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja dodam ze studiuje w krakowie:) i mam narzeczonego:):):)i ze bede wieczorkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
🖐️ tequilka> klik ;) oma> 🌼 katka> 🖐️ vilija > :D ze też Ci sie chciało :P ale chociaż przypomnimy sobie kto jest skąd i ile ma lat :) Eweli > 🌼 A gdzie sie podziewa ziobro ,fitness, krejzolek ,ita ? piszcie dziewczyny ,piszcie ;) A ja mam dzisiaj takiego lenia ,że szok .Nic mi sie nie chce ,jakaś zmęczona jestem :O Pogoda u mnie ładna ,nie ma takiego upału ,ale jest bardzo bardzo ciepło :) Idę powiesić pranie ,jeszcze mnie czeka prasowanie ,ale w taką pogodę ,to aż się nie chce :O Miłego dnia dziewczynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniec ang na dziś! facet spoznil sie 15minut! no to ok. czyli lekcje od 10.30 do 13.30!! czyli 3h!!! i wzial 50zł, tak jak za 1.5h... powiedzial ze chce mnie nauczyć :) phi. niech tam mu bedzie:) wczoraj skonczylam ksiazke do 1 klasy, z historii, dzis zaczynam do 2 klasy, ale 500karrtek ma i musze robic 6 roozdizlaow dzinnie!! szok. ale zrobie:):) zmiana pogody - wieje i chmury chodza. oby deszcz byl!!! ale juz glowa mnie nie boli:):) tylko troszke. nawet do lekarza nie ide, bo po co ;) jutro impreza,znaczy w piatek :D dzis chcial kolega prrzyjechac, tak, ten co zawsze:D i mnie na rower wyciagnac ale nie chce mi sie...oby deszcz padal !!!!!!!!! :D i zeby nie przyjechal... co u was?:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz sie znalazlam, własnie wróciłam z kursu z Vienny Financial:] moze ktoras z was by chciała zainwetsowac w jakis fundusz lub ubezpieczyc siebie lub dzieciaczki:] jesli tak to piszcie, jakos sie zgadamy. Ja w sumie podlegam pod doradce finansowego bo dopiero zaczynam wiec jak cos to bedzie fachowa pomoc:) Teraz robie zapiekanke i juz mnie zapaszki dochodza;] pychotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krejzol a tak dla mojej inf po co sie w wakacie uczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)acha a to poprawka czy tak sa ustne porozkladane bo w temacie nie jestem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dziewczyny 🌻 Byłam na małych zakupach, bo u nas są teraz rewelacyjne wyprzedaże. Mało tego, że ciuch jest przeceniony to jeszcze często drugi dostajesz za darmo. Ja tak sobie gacie dzisiaj kupiłam:) U nas dzisiaj po długiej przerwie bardzo ładna pogoda, gorąco i nie pada. Długo to pewnie nie potrwa dlatego trzeba się nacieszyć:) Pozdrawiam Was dziewczyny 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Ty faktycznie krejznieta:) jestes jak zaczynasz sie rok wczesniej uczyc,z tego co wyczytalam poglebiasz wiedze z historii tzn ze idziesz na prawo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem na co chce isc, musze super napisac mature. a ucze sie bo po co zostawiac na ostatnia chwile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak sie zwiazek skonczyl???jak Ci sie nie chce pisac podaj strone na ktorej o tym mowilas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak sie zwiazek skonczyl???jak Ci sie nie chce pisac podaj strone na ktorej o tym mowilas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mowilam. zerwalam z nim, bo obrazal mnie. i klamal, i w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez swego czasu mialam rozne przejscia z facetami ale teraz juz trafilam na tego mojego chociaz z Nim a raczej On ze mna przejscia mial:) takze nie masz sie czym przejmowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×