Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

krejzi ty masz chyba fatalny dzien dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krejzol--->jeśli kogoś lubię to się z nim nie kłócę:) mogę nawet przemilczeć fochy:) Daj spokój i wracaj do nas. Ponarzekasz sobie w Narzekalni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krejzol nie waz sie zrywac ze mna!!! twoj topik🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krejzol nas zostawila stworzyla nowy topik:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlas Ziobro??????? Krejzol wroc do nas co?????????? kazdy ma czasami zly dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
same tez damy rade tyle ze a za pol godziny wypadam:( szkoda ze tak nas potraktowala ale coz :( piszemy dalej!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i mam zły dzień. Już jest mi lepiej. Ale nie lubi, jak ktoś mnie olewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciągle jestem narażona na olewanie. Tak ma nasza rodzina. Juz sie przyzwyczaiłam... Przepraszam. Ale płakac mi się chce jak pomyślę sobie o maturze😭 PO prostu dziś się czułam samotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krejzol--->zawsze Cię podziwiałam i jak czytałam o twoich ambicjach i planach to zrozumiałam, że tak należało się zachowywać w wieku 18 lat. Postawić wszystko na naukę, a dopiero resztę czasu poświęcić na zabawę. Jeśli ktoś robi na odwrót nic dobrego z tego nie wychodzi:( Pamiętamy o Tobie🌻 Uszy do góry:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam w domu że rodzice postawili na naukę. Dopiero później jakieś zabawy. Buntowałam się. No i robię i to, i to. A dziś nie wiem czemu ale mam straszny humor. ... NIe wiem jak będę się bawić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krejzol--->nie idź. Zostań w domu, zapal ulubioną świeczkę, poczytaj coś lekkiego, posłuchaj spokojnej muzyki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziobro ---> jakoś nie mam ochoty nic czytać. Nie moglam spac w nocy, i w dodatku dziś facet od angielskiego mnie wymordował 2.5h to jeszcze mama jakieś rumieńce... Zaraz idę do sklepu z siostrą. Kupię sobie tigera, coś słodkiego, ubiorę się ładnie, umaluję, i chęci od razu przyjdą. W dodatku martwię się o mamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie chciałam zapytać, czy Ty przypadkiem nie martwisz się mamą? A tak poza tym chcę Ci napisać, że w życiu kobiety zdarzają się chwile kiedy nagle martwi się wszystkim i wszystkiego obawia i niepokoi o siebie i bliskich. To ciężkie chwile więc przegoń je razem ze swoją siostrą raz, dwa:) Trzymaj się Krejzol:) Życzę powodzenia na nowym topiku, ale nie ukrywam że i tutaj oczekuję Cię od czasu do czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prędzej martwię się maturą, niż mamą. Już mi jest lepiej. Wypiłam wino, i jakiegoś \"burn\" coś podobnego do redbulla, zaraz zjem ciasteczko słodkie i zacznę się przygotowywać :) A co do tamtego topicu, robilam już wcześniej to samo. Gromadziłam ludzi i sprowadzałam go tutaj, do naszego topicu. Na wszytskich forach o2 zakładałam takie topici. Tutaj bede cały czas :) idąc z siostrą, spotkałam mojego nauczyciela który kazał mi robić tą historię. To jest znajomy mojej siostry. Myślałam że nie będzie chciał zobaczyć tej mojej pracy. a ja nie mam 3 klasy streszczonej...ojej!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tamtego topicu, robilam już wcześniej to samo. Gromadziłam ludzi i sprowadzałam go tutaj, do naszego topicu. Na wszytskich forach o2 zakładałam takie topici. Tutaj bede cały czas ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ Ależ ty szprytna jesteś,to taki chłyt matentidody????? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×