Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

No wiem, ale on już był na kilku rozmowach i nigdzie go nie wybrali. A teraz był przekonany, że go przyjmą, bo mu świetnie poszło i tak sugerowali a tu nagle klops. Ja mu mówiłam, żeby się tak nie nastawiał, bo może się rozczarować. Miałam przeczucie:( Obecnej pracy szczerze nie znosi. Mówi, że go tam upadlają i że to praca dla niepełnosprawnych umysłowo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZYKRO MI ZE NIE DOSTAL TEJ PRACY ZNAM TO UCZUCIE ROZCZAROWANIA:( Nic przyjemnego. ale on ma jeszcze stara prace???? jesli tak to tylko probowac dalej. niestety to nasze zycie takie do d**y jest i nie zawsze daje to o co prosimy:( bedzie dobrze katra zawsze sie odwraca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorzej jak ktos sie nastawia ja tez kilka razy jak juz mialam prace szlam na rozmowe i bylam pewna ze dostane ja nawet facet specjaline dal mi swoj nr tel bo akurat dzien wczesniej moj mi sie zepsul a tu nici nie odezwal sie najgorsze to sie nastwic ze ja dostaniemy kurde wkurzam sie bo ciagle jak wracam do domu i gdzies nie wyjde to siedze sama bo wojtek wraca dopiero po 21 masakra nic nie mozna zalatwic np lustra chcemy dac na wymiar do szklarza ale nawet nie mam jak do niego podjechac wkurzam sie tak ze szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas jest tak, że im więcej pomagamy innym tym większe przykrości i rozczarowania nas spotykają:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita ja mam zajebiste lustro w przedpokoju :-) takie w ksztalcie litery s, i ona nie jest zamontowane na scienie tylko na tekiej jakby formie takiego samego ksztaltu jak lustro tylko wieksze. zajebiscie to wyglada i kazdemu sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkanie kupilismy na rubinkowie 1 masakra wolalabym zupelnie zmienic osiedle tequillka- chodzi o to ze masz lustro mnijsze powieszone na lustrze wiekszym??? w ogole to mieszkanie mnie wkurza jeszce w ogole nie jest umeblowane tylko czesciowo maly pokoj gdzie narazie spimy bo sa tam rzeczy z mojego starego pokoju a tak to w duzym mamy stara kanape pozyczona i tv no i mamy nowa kuchnie a sypialnia jeszcze nie ruszona nie ma wszedzie lamp luster szaf itp juz mam dosyc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZIOBRO NIE PRZEJMUJ SIE TYM MY TEZ WIELU OSOBOM POMOGLISMY W ROZNYCH SPRAWACH A TERAZ ZADNEJ WDZIECZNOSCI( W SUMIE NA TO NIE LICZYMY ) ALE TERAZ NAM SIE ZACZYNA POWODZIC JA MAM LEPSZE STANOWISKO MOJ MAZ TEZ I WSZYSCY ZACZYNAJA NAS OBGADYWAC:( POPROSTU MASAKRA WSZYSCY ZACHOWUJA SIE JAK CHORAGIEWKI CZYLI \" Z KTOREJ STRONY WIATR POWIEJE\"COS STRASZNEGO:( JAKIES 3 TYGODNIE TEMU POWIEDZIALAM O TYM ZE MNIE NIBY DOBRZY STARZY ZNAJOMI OBGADUJA A ON POWIEDZIAL ZEBYM TO OLALA . ON SIE TYDZIEN TEMU TEZ DOCZEKAL I SIE PRZEJA !POGADAL Z TYM KUMPLEM( BO COS SIE DZIWNIE WOBEC NIEGO ZACHOWYWAL) , A ON MU POWIEDZIAL ZE SIE STAL PALANTEM I FRAJEREM A MOJ MAZ I JA STARAMY SIE JESZCZE BARDZIEJ POMAGAC I BYC OK A TU TAKIE BATY DOSTAJEMY:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz wojek mieszka w kanadzie juz 30 lat i powiedzial ze jak chcemy cos osiagnac za granica to pierwsze szkola jezyka( on uczyl sie 5 lat) a po drugie to zerwac niepotrzebne kontakty z rodakami bo tylko utrudniaja. My chyba tak zrobimy:( oczywiscie tylko z tymi tu poznanymi co sie frajerstwem okazalo!!!!! ja juz przestalam gadac z wiekszoscia a oni do rozmowy sie nie pala wogole( dawniej mnie to smucilo ze nie chca gadac ze mna a teraz mam to w ....)do niedawna staralam sie zagadywac ale oni jak bym byla powietrzem( moglam juz po tym wywnioskowac ze cos nie tak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequillka na maila nie dostalam ale zajrzalam w linki fajne tylko ze ja juz mam pomalowane sciany wiesz juz po tym generalnym remoncie a jak u ciebie widze to masz to chyba na takiej formie z gipsu jak chce kupic takie zwykle lustro proste a poprzeciwnej stronie taki tez proste ale weziutkie bo mam taka mala scianke ale tak jak mowie na nic nie moge znalezc czasu, moze nie tyle czasu ale ochoty zeby gdzies jechac i cos zalatwiac sama wkuza mnie to nie wiem ile jeszce w tym bajzlu bede mieszkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam polowe mieszkania zrobione, dwa pokoje sa masakryczne, sciany brudne i wogole,,, stare okna w jednym pokoju, stare grzejniki te srebrne, ale obiecalalm sobie ze ich nie kupie, ja z zarobkami 400-500zł kupilam meble, a ten to tylko glosniki, i inne zabawki do auta., i ja teraz tez zbieram na auto, pewnie uzbieram za jakies 2 lata, ale dobre i to, bo bez auto to ja jak bez reki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziobro a jaka te stronke angielskiego znalazlas???????? Ja polecam www.ling.pl tu jest duzo slowek i zdan z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequillka a gdzie ty pracujesz ze zarabiasz tylko 500:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequillka= no mi rodzice kupili mieszkanie a na remont dali wojtka rodzice takze mam cale mieszkanie wyremontowane gladzie pomalowane wymienione grzejniki wszedzie lazienka cala zrobiona przedpokoj i kuchnia w nowych plytkach parkiet wycyklinowany meble musze zamowic do duzego pokoju ale niby wszystko mamy a ja nie umie sie z tego cieszyc!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze za szybko i latwo wszystko przyszlo gdybysmy musieli sie sami tego dorabiac to byloby pewnie inaczej!!!! wkurza mnie to ze wojtka do pozna nie ma, fakt zarabia dosyc dobrze ale co z tego jak ja sama siedze! przez to czuje ze sie troche psuje bo on jest dobry dla mnie i chce jak najlepiej za to ja ciagle marudze i czasami potrafie byc dla niego wstretna! ale to jest silniejsze ode mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tym, że ktoś komu pomogliśmy jest niewdzięczny to ja nawet nie piszę tyle tego jest. Ale chodzi mi o to że staramy się być dobrzy, życzliwi, pomagać, chodzić do kościoła a jakby nie ma z tego korzyści:( Tzn. nie chodzi mi o to że pomagam dla zysku...ach nie mogę tego ubrać w słowa:( Krótko mówiąć ja pomagam tu na dole a góre kopie mnie w tylek:( Ita--->Ty nie przesadzaj. Ja ponad dwadzieścia lat mieszkałam na Rubinkowie i chętnie bym tam wróciła. Ja w Toruniu nie mam w ogóle mieszkania a Ty się denerwujesz, że lampy nie masz:( Doceń to co masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Off,, ja robie w barze, niby bar jest na mnie, ale tylko formalnie. w barez robi jedna dziewczyna po 8 h dziennie, a ja reszte godzin siedze, zazwyczaj dwa dniw tygodniu cale, i codziennie po 3 h... i tyle mi sie uzbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wylazłam :P ale zaraz wracam znowu ,tam mi najlepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
bo ja aspołeczna jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKT TU ASPOLECZNY NIE MA BYC JASNE???:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×