Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

Gość
🖐️ Ziobro > widziałam ,ze wczoraj do mnie pisałaś ,a mnie nie było :( mam nadzieję ,ze dzisiaj wieczorem uda nam sie popisać :) 🌼 👄 dla Was dziewczynki :) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zieeeeew :) Co tam u Was? Ja się właśnie obudziłam i siedzę rozczochrana ;) Ziobro ---> spaghetti z krewetkami jest prościutkie. Gotujesz makaron (nie musi być spaghetti, ja zawsze wolę penne), a w drugim rondelku przygrzewasz trochę oliwy z oliwek, dodajesz 200g mrożonych krewetek i smażysz je parę minut, później dodajesz sosu pomidorowego (ja idę na łatwiznę i dodaję Knorra ze słoiczka - Toscana albo Bolognese są pycha) i kieliszek białego wina :) Przyprawiasz po swojemu (wiadomo, sól, pieprz i jakieś zioło), to się tak bulgocze z 25 minut i jest :) Najlepiej smakuje ze świeżym oregano. Było naprawdę dobre i smakowało nawet mojemu facetowi, także mogę z czystym sumieniem polecić :) A ja się dziś wybieram na wyścigi Red Bulla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiiiiica--->ja jestem rozczochrana całe życie:( Włosy to mój największy kompleks:( Żabka Wam powie, jak już mnie w realu zobaczy:D Zrobię to spagetti na pewno. Chociaż na krewetkach się nie znam, to czy dobrze mi się wydaje, że połączenie ich z sosem pomidorowym to odważny krok? Żabka--->szukałam, bo nie spałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Ziobro masz juz wyrosnieta core:) jabede miec 24 lata w listopadzie. a czas tak zapiepsza ze szok nie umiem sie czasami w tym polapac:( ja tez masz angielska pogode dzis idac do pracy tez troche zmoklam( nienawidze tego) ja nie mam jak swietowac dzis niestety. ziobro a w angli jest dzis jakies swieto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Off--->w Polsce jest...narodowe i kościelne:) Ja mam tutaj polski kościół to sobie z Mają idziemy na msze. Tylka jak zamiast się szykować będę tu pisać to nigdzie nie pójdę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomodl sie i za mnie bo ja nie mam szansy wyrwac sie do kosciola bo caly dzien spedze w pracy. kosciol katolicki tez mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze się nie ubrałam ;) Ale w końcu muszę, o 14 zaczynają się wyścigi. Ziobro ---> zapewniam Cię, że krewetki i sos pomidorowy pasują idealnie. Przepis wzięłam z internetu, ale wcześniej jadłam krewetki na pizzy z pomidorami i też było mlask :) Ciekawe, jak tam Krejzol po imprezie... pewnie jeszcze śpi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO WLASNIE KREJZOL WSTAWAJ I OPOWIADAJ JAK TAM PO IMPREZIE:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TEQUILLKA I JAK TAM ODCZUCIA DO KUZYNA MEZA:):) JESTEM BARDZO CIEKAWA JAK JUZ OPISZESZ NAM JAK TAM PO DISCO:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Off dyskoteka dopiero w sobote,,, mam nadzieje ze wszyscy pojada, nie jade tylko z nim, w sumie na dzisiaj mam uzbierane 9 osob-czyli na jedno auto... hmm.. moze jeszcze kogos namowie ale z kierowca ciezko jest, cholercia, napisal mi esa ze jest w pracy... to chyba nici z kawusi,,,;-/ wszytsko wam tu opisze co sie bedzie działo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emica--->niby wierzę Ci na słowo:) ale sama spróbuję:D Tequilka--->może choć Ty będziesz miała odwagę na romansik, bo ja kiedyś stchórzyłam:) Off--->wróciłam, zrobiłam to o co prosiłaś:) Krejzol--->wstawaj:) Żabo Ty wstrętna--->gdzie znów jesteś?:( Teraz kryzysowy obiad idę gotować. Kryzysowy, bo nic nie ma, ani produktów ani kasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny. Było super! ... O 1 w nocy troche mnie buty obtarly ale to nic.. wytanczylam sie ze wszytskimi a pojechalam glownie bawic sie tam z kolegą :( smutas bo to na razie tylko kolega. Nie wykazuje zadnego zainteresowanie, no i w ogole to jest bardzo dluga historia:( no ale powiedzial ze widzial spadajaca gwiazde i ja sie spytalam jakie zyczenie sobie pomyslal, a on ze nie powie ale ze mna zwiazene jest to zyczenie. no i znowu nie wiem nic, yh... kurcze, nie lubie tego. TEj nieswiadomosci, a zaznaczam ze nie moge z nim powaznie porozmawiac, bo po prostu nie chce zeby to wyszlo ode mnie. teraz dopiero mnie nogi boląą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce na disco:(:( a tu dopiero sroda godzina 14:15 ZALAMKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIEM ZE MAM FAJNA PRACE ALE DOPUKI NIE PRZENIESIEMY SIE W NOWE MIEJSCE( FABRYKA SIE PRZENOSI ) TO MAM NUDY JAK DIABLI I MAM TEGO DOSYC. JA JESTEM BARDZO ZYWIUTKA DZIEWCZYNKA KTORA POTRZEBUJE TROCHE ZYCIA W SZYBSZYM TEMPIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :) Wyścig Red Bulla polegał na tym, że jacyś goście ględzili bez końca, a my staliśmy wśród tłumu ludzi, którzy bezczelnie palili :P W końcu udało się nagrać kawałek filmu z bolidem, który pojawił się na ekranie niczym widmo i znikł, tak szybko jechał ;) Nawet nie wiem, kto wygrał :P ale spacer był przyjemny ;) Jak spędzacie wieczór? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
🖐️ ale dzisiaj popiłam :O byłam u teściowej na imieninach ;) ziobro > żabo wstrętna :( masz racje jestem wstretna :( a jeśli chodzi o Twoje włosy ,masz super fryzure ,bardzo mi sie podoba już myślałam nawet ,ze jak przyjedziesz to zaciągnę Cie siłą :P do mojej fryzjerki niech powie czy mi taka pasuje ,bo ja tez chce taką :P krejzol > cierpliwości ,ale delikatnie mozesz pokierować tego kolegę w odpowiednim kierunku ;) emica > to fajny ten wyścig :D off > ja też chce taka prace ;) malo robić i dobrze zarobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabka--->ja dziś będę bardzo późno, bo dopiero z zakupów wróciliśmy i Maja jeszcze nie wykąpana:( i sporo innej roboty. Kliknę do Ciebie jak będziesz to fajnie, ale specjalnie na mnie nie czekaj. No chyba, że coś chcesz mi powiedzieć:D Włosów nie chwal, bo miałabyś inne zdanie gdybyś to Ty musiała się z nimi męczyć całe życie:( Anka--->a moja Maja ma dokładnie 2 latka i 2 miesiące:) To napisz coś o córeczce, bo ciekawa jestem co mnie czeka:) Ja się trochę martwię, bo Maja nie mówi. Tylko jakieś podstawowe słowa typu mami, tatiś, nie, tuto... A ja już czekam i tak bym chciała sobie z nią pogadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry dziewczynki jak leci??? ja w pracy ale dzis z lepszym humorem bo i pogoda lepsza ( jak narazie ):) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki dzis ja chyba stawiam kawe ziobro szkoda ze z nami sie nie mozesz spotkac, ale w pazdzierniku nadrobimy zabka o ktorej dzis bys mogla sie spotkac ze mna i gdzie ja wolalabym gdzies na rubinkowie????? tequillka= no i jak z kuzynem krejzol= zbzikowalas????? oma23= gdzie sie podziewasz vilijka i reszta anka23= a ty????? witam wszystkie nowe!!!!!!!!!!!!! dzis po pracy jade do miasta musze kupic sobie takie fajne spodnie biale w new yorkerze bo sie na nie czaje i czaje a sa przecenione z 160 na 80 zl takie obcisle i proste, no i widzialam taka fajna bluzke tunike mozna tez ja nosic jako sukiennke w imitz po 49 zl biala z dekoldem w szpic na takich grubszych ramiaczkach i odcinana pod biustem i ma taki pasek pod biustem ze zlotych cekinow!!!! fajna oststnio tez ja chcialam kupic ale stwierdzilam ze ile mam tych lumpow i pozalowalam sobie!!!! a teraz w sobote ide na impreze i nie mam juz sie w co ubrac bo ile mozna chodzic w starych bluzkach tzn z tamtego roku !!!! i powiedzialm sobie ze nie bede sobie niczego zalowac w koncu jeszce kiedys bede sobie odmawiac jak bede starsza albo bedzie dziecko!!!! i chce dzis sie zapisac do salonu kosmetycznego na jutro na opalanie natryskowe ale kurde drogie to cholerstwo bo az 85 zl na cale cialo a utrzymuje sie do 2 tyg tylko!!! ale stwierdzilam ze za tydz w piatek jade nad morze na weekend no i musze byc choc troche opalona do stroju kapielowego a samej samoopalaczem nie chce sie mi smarowac jak taka blada jestem dopiero jak troche sie opale tym natryskowym to sie zaczne smarowac!!!! no i dzis mam jeszce tyle spraw do zalatwiania musze zamowic lustra ,dzis nieprzytomna rano mierzylam jakie wymiary! pozniej musze jechac zamowic szafe bo jednak sie nie zmieszce w jedna co mam w sypialni ! wczoraj dostawalm szalu jak chowalam swoje ciuchy bo jeszce przewozilam od mamy reszte i sie nie zmiescilam! pozniej musze isc do dentysty sie umowic bo mialm wsadzana trucizne i mialam sie u niej pojawic w lipcu ale jakos nie mialam czasu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc off jednak ty pierwsza ale sie nagadalm co!!! haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :) off> oby ten dobry nastrój trwał jak najdłużej :) ita> dzisiaj nie dam rady ,mój mąż nie wiem o której wróci do domu bo coś z systemem czy czymś się stało i muszą to wszystko naprawić ,poodzyskiwać dane czy coś :O ja sie na tym zupełnie nie znam :O i nie mam z kim córci zostawić :( buuu 😠 zawsze coś 😠 ziobro > ja wczoraj padłam po tych % :D może w końcu dzisiaj sie uda :D miłego dnia ,biorę się za sprzątanie bo niedługo nic nie znajdę w tym bałaganie :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Wczoraj poszłam na piwko z dziewczynami, na tory. Super było :) wróciłam i szybko chciałam usnąć, bo po tych baletach...zmęczon była. To w końcu połozyłam się do łóżka po 21. nie spałam oczywiście...usnęłam przed 24 :o jakimś cudem...nie wiem jakim. Zaraz jadę do sklepu po pieczywo. Nie mam nic drobnych...bo Pan przywiózł nam pomidory i musiałam mu wszytskie drobne dać :o żabka ---> ja go kieruje, a on dalej swoje :o Ziobro---> moja średnio siostra opiekuje się we Francji dziećmi jako au pair, i jest chłopczyk co ma już ponad 3 lata i nie mówi. Ale rodzice się tego dziecka nie przejmują bo oni zaczęli późno mówić jak byli małymi dziećmi. Może jest tak i u Ciebie. Ita--> czemu miałabym zbzikować ?:) Emica--> czzzeeesśśśćććć:) miło Cię widzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :) Jaki ładny dzień się zapowiada :) Przygnębiona moimi nikłymi osiągnięciami w walce z kilogramami, zamierzam dziś wreszcie ruszyć tyłek sprzed kompa i zamiast czytać o tym, jak najlepiej schudnąć, zacząć to po prostu robić :P Pytanie na dzisiaj: dlaczego srebrny materiał farbuje na zielono? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emica --> ja już jestem na diecie :) od 2 dni... :) u mnie też piękny dzien. Może połaze na jakimiś przecenami...:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×