Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

no nie mam pytan:):) wiecie co wlasnie odkrylam ze nie wymalowalam sie do pracy:):) niezla jestem. nie maluje sie nigdy jakos wyjatkowo bo tylko troche kremu fluidu i tusz do rzes ale teraz mi i tak lyso i to jak diabli. ja to wiecznie nietomna rano ale cos takiego to pierwszy raz sie mi zdarzylo:):):) az mi sie samej z siebie smiac chce:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabka--->nigdy Cię nie lubiłam:D Off--->no to miła niespodzianka, bo byłam pewna, że nawet się nie malujesz:D Nie śmiałam zapytać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuchy ja wlasnie wyskoczylam na miasto i przed chwila wrocilam kurde jakie przeceny sa w terranovie bluzki za 3.90 zl kupilam sobie 3 no i kupilam te biale spopdnie i ta biala tunike ale mialam dylemat nad ta tunika zal mi kasy bylo tak ze szok ale kupilam ja w koncu wydalam 150zl i umowilam sie jutro na 16 na natryskowe opalanie chcialam pozniej ale juz nie mieli miejsca a zalezalo mi takze chyba sobie jutro wroce taxi z miasta bo taka lepiaca to raczej autobusem nie wroce!!!! zabka = szkoda ze sie nie mozemy dzis spotkac jutro nie zabardzo moge w sobote jade nad jezioro a pozniej imprezka a w niedziele sa mojej mamy imieniny takze moze w przyszlym tyg??????????????? ziobro= ty gupolu co ty chcesz od siebie wygladasz super tequillka = super robisz postepy zostaw go w cholere off= a co bys chciala za dzidziusia chlopca czy dziewczynke , i tak szybko sie decydujesz na dziecko ja chyba tak za 3 , 4 lata krejzol= chodzilo mi o to ze zbzikowalas z tym marudzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ita > ok ,mam nadzieje ,ze w przyszlym tygodniu uda nam sie w koncu jakos umówic :) zaszalałaś kolezanko na tych wyprzedazach ;) ja ostatnio kupilamtylko bluzke i spodnie w terranowie ,ale chociaz cos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka ziobro= co sie z wami dzieje dziewuchy ciagle klikacie na gg i nie wiemy o co chodzi!!!! ziobro= co kupilas z kosmetykow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ita > nie klikamy ,jak moge z kimś takim klikac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziobro a skad te przypuszczenia ze sie nie maluje?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita zabka ziobro o co chodzi?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ita > ;) off> o nic :) ja po prostu nie lubie ziobro i tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Off, Ita--->no bo z tą Żabą nie można inaczej:( Off--->no stąd, że nie używasz kosmetyków do włosów:) i nie stosujesz antykoncepcji hormonalnej:) Myślałam, że stawiasz na naturę:D Ita--->puder brązujący MF, cień naturalny matowy do powiek MF, Eyeliner Rimmel (tylko nie umiem kreski namalować, bo nie wiem jaka długa ma być) i lakiery Maybellin do francuskich panokci:D Tapatę mam dzisiaj jak nigdy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ok ,przyjęłam :D ale chyba macie co jeść po tych eksperymentach ?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
o żesz :O sadystka 😭 dobrze ,że ja tak daleko to chociaż będę mogła się mścic za moich bliskich 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta w makijażu i piżamie wygląda komicznie. Widzę to w lustrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziobro= wiesz mi kolezanka z wysp przywiozla taki balasam do ciala rimmela brazujacy sun touch on daje od razu kolor fajny jest tylko ciezko sie rozsmarowuje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziobro= wiem cos o tym bo ja zawsze sie w pizamie maluje haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziobro= wiem cos o tym bo ja zawsze sie w pizamie maluje haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie ziobro ,to ziobro w pizamie i makijazu wyglada komicznie :P żabki wygladaja szekszownie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no mozna tak bylo stwierdzic ale czasami maluje sie zwlaszcza w weekendy jak holerka ( no moze przesadzilam) ale jakis cien dobry puder zawsze na weekend mam w zanadzu:):) tequillka.... mam nadzieje ze sie nie obrazilas bo cos cie nic nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny juz w nastepny weekend jade nad morze do sopotu mam nadzieje ze znajde jakas kwatere juz sie nie moge doczekac tak sie stesknilam za tym miastem no i w koncu troche odpoczne pewnie mam bedzie sie na nas krzywo patzrec bo wiecie takie wydatki nas czekaja jeszce tyle do kupienia a my sobie jedziemy nad morze ale co tam raz sie zyje!!!! juz sie takimi rzeczami nie przejmuje! dosyc oszczedzania teraz sobie bierzemy z wypozyczalni po 2 filmy dziennie do kina czesto chodzimy bo co to za zycie caly czas oszczedzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita--->to jest moja bolączka:( jest tu tego wszystkiego w pip i na dodatek mnie stać, a nie wiem co jest co i do czego:( Strzel dla mnie fotkę tego kosmetyku i wyślij na mejla:) poproszę:) A jak masz Ty i ŻABKA jakieś zamówienie na październik to walcie śmiało. Maja będzie miała już swoją walizkę to chyba wszystko zmieszczę. Do tej pory Maja miała ulgowy bilet i bagaż jej nie przysługiwał. Musiałam w 15 kg spakować siebie i ją - porażka to była:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
np poszukam i ci przesle a co do tego pazdziernika to ja mam 2 w zapasie jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Off--->Ty jesteś w Irlandii:) Ty mi coś fajnego poleć z kosmetyków do twarzy:) Dziewczyny, ja zmykam, bo strasznie dzisiaj Majkę zaniedbuję przez tego kompa. Siedzi sama od rana na dole przed TV:( Tylko siku woła i pić:) Lecę już do niej z zupką kalafiorową:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ITA>>>>> POPIERAM GUWNO ZA PRZEPROSZENIEM Z EGO OSZCZEDZANIA A TAK TO PRZYNAJMNIEJ TROCHE PRZYJEMNOSCIU UZYJE SIE W ZYCIU( DODAM ZE BARDZO KROTKIM):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×