Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

wrocilam:) stesknil sie ktos za mna?bede na kompie wieczorem.le sie wczoraj strulam frytkami niezywa bylam,buziaki do wieczora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
iat > mam ,wysłać? krejzol> też coś napisz takiego dajacego do myslenia ;) skończyłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIC NIE REAGUJ!!! OLEJ TO . PRZECIEZ ZROBIL TO SPECJALNIE ZEBYS TO PRZECZYTALA I WLASNIE ZAREAGOWALA!! A PO CO!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAK JUZ COS TOWPISZ SOBIE NA OPISIE : ACH CI MEZCZYZNI:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oma--->ja się stęskniłam i mam interes:D (tzn. pytanie) ale o tym wieczorem. Idę na spacer z Mają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka= odeslij mi go na maila oma= czesc ja sie stesknilam pytalam sie kilka dni o ciebie gdzie sie zapodzialas????? jak wam sie podobaja fordy k mi sie podobaja czarne srebrne i zółte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OFF --> ale my zostawiamy sobie opisy na gg. ale ostatnio jakos przestalismy. a on teraz z takim opisem. oleje go, bo co mam zrobic. MOze mu się snilam i dlatego tak ustawił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj robię sobie sesję zdjęciową :D mam mało zdjęc :D z koleżanką się dziś fotografujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MASZ RACJE OLEJ TEN OPIS PEWNIE SIE MU SNILAS:):) FORD K TO TYLKO ZOLTY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OFF A MI SIE TEZ PODOBA CZARNY I SREBRNY ALE TEZ NADKOLA MUSI MIEC W TYM SAMYM KOLORZE CO KAROSERIA I ZDERZAK MI SIE NAJBARDZIEJ PODOBA CZARNY CUDO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TYLKO TEN CO JA CHCE TO KOSZTUJE KOLO 8 TYS NIE WIEM SKAD JA TAKA KASE WEZME RACZEJ NIE ZE STAZOWYCH HAHA MOZE PRZYSZLY MAZ MI KUPI POD KONIEC ROKU JAK SKANCZA KONTRAKT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA MAM LUNCH I TEZ ZASYPIAM :( POCIESZENIE: JESZCZE TYLKO 3 H I DO DOMCIU NA PIZZE:) MNIAM MNIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
off ja za 45 min koncze i do miasta jade nawet mi sie nie chce ale jak juz sie umowilam do tej kosmetyczki to pojde chociaz poerspektywa wracania autobusem do domu po tym wszystkim mnie przeraza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOZIU TEN PIATEK TO ZAWSZE SIE DLUZY I NIC ROBIC SIE NIE CHCE: TO JUZ DOSLOWNIE NORMA:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem glodna wczoraj sisostra mi przyniosla od mamy barsz kupilam pierogi i dzis zrobie taki obiad haha i sie po kosmetyczce poloze kupie jakas gazete i poodpoczywam ciekawe czy juz twoj styl wrzesniowy jest????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO TO NARASKA:0 DO PONIEDZIALKU:) MNIE DZIS ZAKUPY JESZCZE CZEKAJA WIECZOREM:( PO PIERWSZE TO MUSZE JAKIES PRZYPRAWY POKUPIC BO SIE MI POKONCZYLY:( DOBRZE ZE W MIESCINIE JEST LITWINSKI SKLEP Z PRAWIE SAMYMI POLSKIMI PRODUKTAMI, WIEC CZEGO NIE ZNAJDE W TESCO TO DO LITWINCA PODSKOCZE:) W NIEDZIELE CHCE ZROBIC PIEROGI Z OWOCAMI WIEC ZA JAKIMIS TEZ MUSZE SIE ROZGLADAC!! WOGOLE TO ZAPASY SIE MI POKONCZYLY I WYDAM DZIS DUZO KASY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeszce wrocilam na chwile bo ma do odsiedzenia jeszce 10 min bylam na chwile w sklepiku i kupilam twoj styl z filmem samotnosc w sieci ogldal ktos ja slyszalam ze fatalny tylko czytalam ksiazke ktora byla fajna ja joya nie lubie bo on tylko do poogladania a nic nie ma do czytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogladalam ten film ale na raty jak juz nie mialam co kompletnnie robic___ jest ( jak dlamnie beznadziejnie nuuuuuuuuudny 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×