Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

żabka --> 15min to czytałam :D tez się usmialam. nie wiem czy witaminy czy milosc:P ide spac i ja. czemu on wylaczyl telefon!!:( 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ...nie mial zasiegu, bo tam gdzie on jest ciezko z zasiegiem... :) Ziobro --> pokaż!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj byl grill... i wlasnie brat przywiozl to co zostalo, czyli : 10 ketchupów :D, jakies miesa z przyprawami :D:D, ogromnie duzo kielbasek, 2 soki :D matko kochana kto to zje :D:D a! i jeszcze wiadro ogórków ;D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krejzol kielbaski ja zjem!!!!! Czujecie ze moja mama sie opkupila tata tez moj men takze a ja wrocilam z 5 parami majteki sosem z krewetek:(jade za miesiac do ptaka w takim razie bo sezonu nie ma jeszcze na jesienne rzeczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma Was:(:(:( ja sie klade ,moze ogladne szkole uwodzenia 2:)moze sie czegos naucze hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki oma- mi by sie chyba nie chcialo wstawac w niedziele o 6 rano zeby jechac po zakupy nawet te ciuchowe matko ja musze codziennie oprocz weekendo wstawac o 6 porazka! a ile ty masz kilometrow do tego miasta czy centrum zeby tak rano wstawac???? masz juz buty do slubu? ja ostatnio kupilam takie jak chcialam takie na szpilce i pelne tylko z odkrytymi palcami ekri i maja tak jakby podwyzszona podezszwe( taka lekka platforme) ale tylko troche! a suknie juz masz ja szukalam dlugo i nic mi sie nie podobalo, chcialam tak skromna plisowana ale nic nie moglam znalezdz w koncu poszlam do salonu i wybralam ta co mi sie najbardziej podobala z wszystkich ,jest w kolorze ekri ma tak jakby gorset a dol jest z szyfonu a gorset jest tak jakby haftowany a na tym hafcie sa takie koraliki takie mieniace sie cos nie wiem czy to koraliki czy cekiny w sumie ani to ani to takie cos podobne kiedys opowiadalam wam ze to koronka w kolorze starego zlota ale ostatnio chcialam kolezance pokazac i poszlam z nia do tego salonu a tu sie okazuje ze to nbie koronka tylko wlasnieto byl ten haft a no i konczac ten temat to sie wkuzylam bo patrze a teraz jak na zlosc widze w sklepie sukienke plisowana w kolorze ekri ale z taka zlota poswiata taka jak chcialam do slubu to sie mozna wkurzyc ale chyba ja kupie na poprawiny!!!!a w mojej sukni do slubu jesszce mi sie podoba tren !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie rozpisalam szok!!!! ogolnie to tym slubem sie nie przejmuje wszyscy sa tacy podnieceni a mnie to nir rusza nawet nie chce mi sie isc wybrac zaproszen a to juz czas bo 29 wrzesnia slubuje!!! w sobote bylam na imprezce tylko bylysmy w trzy dziewczyny bo moj wojtek stwierdzil ze nie idzie jako sam chlopak bo nie ma ochoty fajnie bylo zalozylam nowa sukinke tunike ale mi zafarobowala (jest biala) od zlotych cekinow nie wiem czym to sprac bo w pralce nie mozna???? a wczoraj bylam na imieninach u mamy a rano zjadlam jajecznice i tak mi bylo niedobrze po niej ze szok u mamy wypilam krople zoladkowe i od razu do kibelka zwrocic troche mi ulzylo! w koncu podlaczyli mi tv hura hura!!!! anka23= jak impreza sie udala tequillka a tobie??????jak z kuzynem???? ziobro= ja tez chce ten przepis na te danie co ostatnio robilas!!! zabka= i co bylas u rodzicow? vilija= ale szybko podjelas decyzje gratulacje!!! krejzol= pozdrawiam kasia i nike= czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
🖐️ ita > widzę ,że masz wenę twórczą od samego rana :D byłam ,a dokładniej u teściów ;) napisz jak po opalaniu natryskowym ,zadowolona jesteś z efektów ? :) ziobro> co miałaś pokazać ? bo ja całą noc spać z ciekawości nie mogłam :D idę dalej sprzątać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey :-) Przyszłam tylko sie przywitac, nie wiem czy dzisiaj wam cos napisze. Zaraz ide z psem na spacer i do sklepu po zakupy,pozniej musze zaprawiac ogorki. Jutro chyba bede robic przecier pomidorowy jak sie wyrobie, w srode buraki i jak sie wyrobie to papryke. Wczoraj bylam w krakowie i kupialm wszytskie warywka i musze je szybko zrobic... pierwszy raz bede robic. Zawsze mamuska to robila. Teraz jak sie wyprowadzila to wszystko na mnie spadło. Na dodatke jestem wsciekła na ojca bo jak bylam na wegrzech to on jej oddał maszynke do mielenia. Nie dosc ze pozbierała z domu prawie wszytsko to jeszcze miala vzelnosc o maszynke sie drzec, i ja 20 kg burakow bede musiala na tarce trzec. I na dodatke jak paluchy mi sie zagoiły ostatnio, to wczoraj znowu rany mi sie zrobiły... I na dodatek jeszcze te poparzone paluchy... Czuje ze bede przeklinac te ogoraski dzisiaj. I do pracy ide od 11 do.. chyba 17:-( Jak bede miala wiecej czasu to zdam wam relacje z dyskoteki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek 💤 ledwo zyje ,jeszcze spie przy tym biurku normalnie!!! okropna pogoda , a ciemno jakby srodek nocy byl:( tequillka opisz ta dyskoteke bo chyba wszyscy ciekawi:):) my wczoraj bylismy na klifach:) nieziemskie widoki:):) ale za to dzis jestem wymeczona:( milego dnia zycze wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita ja mam sukienke,ja jechalam prawie 200 km pod wawe:) ja nie mam butow myslalam ze wczoraj kupie ale nie kupilam:(a czy tan salon z ktorego masz suknie ma str internetowa?to bysmi pokazala? moja ma www.slubnesuknie.pl wchodzi sie w paryzanka ,dla niej i potem Wam powiem ktora to zaproszenia mam miec w tym tyg,w wiekszosci wysylam bo nie chce mi sie lazic tak,tylko do najblizszej rodziny pojde,ok ja spadam,pojawie sie kolo 12 dziewczynki.Acha ,Ziobro miala cos pokazac i o ile sie nie myle to nie pokazala!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OMA TA SUKIENKA JEST BOSKA DUZE WESELE ROBICIE?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!! poznalam fajnego chlopaka:D nie wiem czy cos z tego bedzie. moze;) niestety, ta odleglosc;( nie wiem czy chce to jeszcze raz powtorzyc.... dzis mama wraca. juz posprztalam:) bede tu z 30min, albo wiecej, albo i mniej i dopiero po poludniu bede;) Moj A. dzwonil wczoraj. bo wyjechal na 2 dni. powiedzial ze fajnie bylo! ale za malo dziewczyn:o chce wzbudzic we mnie zazdrosc...udalo sie mu... :) moja siostra w czwartek wraca z francji:) a za rok ja jade!!!!!! juz na banka Ita =🌻 OFF=🌻 OMA=🌻 Żabcia=🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki:)na ok 150 os ale pewnie ze 30 nie przyjdzie. Nie wiem czy normalna jestem ale jeszcze sie nie denerwuje:) ale nie wyobrazam sobie siebie jak skladam przysiege,hehe:) nikt sobie mnie nie wyobraza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz spadam bede jak mowilam a jak nie to dop wieczorkiem buziaki i milego dnia narazie Wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie nie denerwowalam. dopiero zaczelam jak pan mlody stal przed drzwiami:) malo braklo a bym nie wyszla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka= bylam w piatek ale powiem ci ze tym razem robilam cale cialo i za bardzo zrobila mi dlonie i stpy pozniej na drugi dzien musioalam szorowac zeby zeszlo a tak to spoko ale bardziej zadowolona bylam jak mi robila same nogi pozniej musialam stac tak ze 40 min zebym wyschla a jak przyszlam do domu to cale popoludnie do wieczora lezalam oma= ja mam chyba bardziej prosty fason od twojej chociaz twoja orginalna jest !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam juz ogorki konserwowe i w musztardzie, za chwile biore sie za pomidory:-/ No i tka na dyskotece bylo w sumie... hmm.. zajefajnie. Przy wejsciu byly kible, wiec jak przyjechalismy to pierwsze poszłam do kibelka, a moj maz zaraz zaczal gadac z jakas panienka, a ze kolejka byla duza to zaraz wyszłam. Powiedzialam mu tylko tyle zeby nie pokazywal tak swoich zabkow. i sie zmylam, wszyscy sie porozdzielali, moj maz ze swoja siosta, ja z kuzynem jednym, a Ten kuzyn poszedl z innym kuzynem... Pozniej tak sie wszytscy pomotali ze ja pilam z TYM kuzynem , a reszty nie widzilam dosc pare godzin. pozniej zostawilam kuzyna bo cos lepszego wypatrzylam :-) Siedzialam z tym nowym kolesiem w lozy, w samym rogu wiec ciezko byla mnie zobaczyc. a mojego mezulka tylko widzialam jak gonił i mnie szukał. Specjalnie mu robiłam na złosc. Ogolnie w sumie wiekszosc czasu z kuzynem bylam. Popiłam strasznie, ale o dziwo na drugi dzien kaca nie mialam ;-) Jak wracalismy do domu to spalam na kuzyna kolanach a on na moich plecach :-) Spał u nas ale rano nawet nie wiem kiedy pojechal bo musial gdzies rodzinke zawiezc... I ogolnie to jest ostatnia dyskoteke na ktora pojechalam z moim mezem! Ide sie brac za pomidory :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×