Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

fajna muzyczka,swego czasu jak moj kolega nagrywal plyty takiej czesto sluchalam,pogratuluj ode mnie:) ja znowu zmykam,bede wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna ta piosenka:) taka melodyjna i do uszu wpada. a temat ---fajny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequillka rozumiem ze to byl wieczor wrazen:):)???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziobro= super teledysk ale muzyki niestety nie moglam sluchac bo nie mam w pracy glosnikow a siostry nie kojarze z widzenia ale brata tak!!!!haha tequillka= ty to jestes mocna ja nie wiem po co robic sobie tak nazlosc nie lepiej sie rozejsc???? zabka= a ty co porabiasz oma = nie moglam znalezdz tej strony z sukienkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czy ja sama teraz jestem?????????????gdzie sie podziewacie???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ludziska gdzie jestescie????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam na klifach mohera:) no cos pieknego niezapomne tego widoku( oszalamiajace) a tobie jak minal weekend??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis mam tak brzydka pogode ze chyba oszaleje:( nienawidze jak jest tak!!! lubie sloneczko oby nie zaduzo:)dzis po pracy to kapie sie i ide spac niewypoczelam nic przez weekend a teraz zdycham i jeszcze spac nie moglam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis sie jakos slabo czuje oczy mi sie kleja i spac mi sie chce i jakos mi niedobrze!!! w piatek to juz mowilam bylam na opalniu a pozniej lezalam do wieczora jak moj przyjechal kolo 22 to mu tylko odgrzalam obiad i poszlam spac! w sobote wstalismy kolo 9 i chyba z godzine szorowalam stopy i dlonie a pozniej pojechalismy do miasta odebrac lustra i tez sie wkurzylam bo jedno lustro na przedpokoj bylo dlugie na 175 cm a wojtek mowil zmiesci sie do osobowki to ja na to ze ok dojechalismy i co sie okazalo ze sie nie zmiesci i musielismy jezdzic i zalatwiac auto , pozniej obiad i mielismy film ogladac infiltracja ale ja oczywiscie zasnelam i obudzilam sie o 19 pomalowalam sie i poszlam do przyjaciolek kupilam 0.5 l i wypilysmy po 2 drinki i o 23 na imprezke a rano w niedzile po jajecznicy masakra zreszta pisalam pozniej imieniny u mamy a wieczorem ogladalam tv nic ciekawego a ty na tej wycieczce bylas daleko od siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
off= a masz jakies fotki to przeslij mi na maila bo my sobie wysylalysmy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktoś ma ochotę to placek jeszcze jest ale babeczki z owocami się skończyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAK ZNAJDE POZNIEJ CHWILE TO PRZESLE JAKIES ZDJECIE. TO BYLO JAKIES 350 KM OD MIEJSCA GDZIE MIESZKAM:( JAZDA NAS WYKONCZYLA:( A TU W KTORYS WEEKEND WYBIERAMY SIE NA GROBLE OLBRZYMOW A TO JESZCZE DALEJ:( ALE ZA TE WIDOKI TO WARTO:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde wlasnie sie dowiedzialm ze moja kolezanka z ktora studiowalam nie moze przyleciec do mnie na slub ona wlasnie w dublinie pracuje zawiodlam sie!!!!!!fakt dopiero dzis takie jakby zaproszenie otrzymala ale wczesniej tez jej mowilismy ze sa zaproszeni a ona mi powiedziala ze takie rzeczy to musza planowac 3 miesiace wczesniej i bedzie 26 wrzesnia w polsce na 2 dni a ja mam 29 wesele !!!! troche glupio nie!!!! anka23= jak bylo na tym wieczorze gier duzo ludzi to u was w domu bylo???? off= to fajnie macie ja sie nie moge wybrac z moim nad morze albo do warszawy chociaz to tylko 200 kilometro!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy wesele poczatkiem wrzesnia ale tez nie lecimy!! postaraj sie ja zrozumiec!! bilety sa bardzo drogie i to jak nazlosc zawsze wtedy kiedy czlowiek by chcial leciec i ma cos zaplanowane. wiem ze to przykro bo tydzien przed slubem nasz przyjaciel musial leciec do londynu a wczesniej rozmawialismy o slubie bo normalne bylo ze bedzie na slubie (a tu gucio:))) nam jest tu ciezko cos oszczedzic bo zycie tu jest drogie a staramy sie zyc normalnie i np. na swieta raczej nie polecimy bo bilety po 1200 euro wtedy co my chcemy leciec :(:( moze ona tez ma taka sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
off= ja wiem ale mogla sobie zalatwic bilety np o 2 dni pozniej i wolne tez to by wtedy byla na moim weselu nie wiem czy ona sobie pomyslala ze tak dlugo przetrzymujemy te zaproszenia zeby jej nie zaprosic czy co ale ja dopiero dzis wypisywalam zaproszenia dla reszty gosci i jeszce 26 musze dokupic bo te co dzis wypisywalam to sa jeszcze pozostalosci po slubie mojej siostry ja w ogole nie mam w glowie tego wesela i nic mi sie nie chce zaltawiac co jest z nim zwiazane!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem mogla ale takie juz zycie :(:( musiala miec jakis powod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam jej zeby przesunela termin i urlop moze cos wykombinuje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja za 50 min do domu musze isc zaplacic za szafe w black red white a pozniej moj tata do mnie przychodzi domalowywac mi drzwi bo w niektorych miejscach jest niedomalowane czaicie nowe drzwi! maja popoludniu przywiesc te czesci od szafy ale dzis nie bedzie ona skladana bo moj wroci pozno a jego tata dzis nie moze jutro pewnie beda skladac ja juz bym chciala jak najszybciej bo nie mam gdzie swoich lumpow trzymac hah!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie dostalam sms od tesciowej ze tesc dzis moze kurde wariatkowo!!!! ale dzis to ja chyba monolog prowadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed chwila zadzwonil do mnie facet ze mam przyjechac w srode na rozmowe w sprawie pracy ale az do inowroclawia do AIG banku ciekawa jestem co z tego wyniknie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gratuluje:):) a teraz pracujesz gdzies????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ta oferta to chyba dobra dla ciebie?? a daleko to od ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jestem z torunia ale to tylko rozmowa w inowroclawiu ale praca w toruinu tak zrozumialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×