Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

właśnie,też tak myślę.Zresztą pisałam o tym wyżej zmykam pod prysznic mam nadzieję,że reszta\"gaduł\" wróci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja też lubię solarium! Cześć wszystkim żabka--->co się dzieje?🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Właśnie ostatnio czytałam artykuł na ten temat ,tu jest link: http://wiadomosci.o2.pl/?s=512&t=9187 łełe> dzięki ,ale nic nie możecie zrobić .Od kilku dni mam dola i nie umiem z niego wyjść ,a z tym to niestety sama musze sobie poradzić . Idę się wykąpać . pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ziobro> to samo co od kilku dni :( nie bedę Wam smęcić ,bo aż wstyd :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a ja spędziłam dzisiaj bardzo mily dzień z koleżanką i naszymi dzieciakami. Jej synek ma dopiero pół roczku, ale Maja wykazuje już zainteresowanie takimi maluchami. Z ciekawością oglada malutkie stópki, dziwi się, że dzidzia nie ma ząbków i chce jeść z malutkiej miseczki... Poplotkowałyśmy trochę w domu, a potem poszłyśmy zwiedzać... sklepy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roksana--->witam Cię:), chyba Cię nie wypłoszylam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja równiez sie dołącze do grupy :) I jeszcze mam taką sprawe bardzo istotną dla mnie - jeżeli wiecie że ktoś szuka osób chętnych na wyjazd do pracy za granice to dajcie znać i piszcie na adamix038@interia.eu tak samo gdy wiecie gdzie za granicą szukaja ludzi do prac sezonowych - A pomysł z taką grupą moim zdaniem trafiony idealnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teacherka *28 - Siemanko !!!!!! :) A to z tą pracą naprawde bardzo wazne dla mnie i jeżeli coś wiecie to piszcie na adres podany w poprzednim poscie - Z GÓRY DZIĘKUJE !!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsalala
cos tu smierdzi.... wpis xxxkrystian z innego tmeatu 21:09 xxkrystianxx A moze ktoś ma Skype i chce pogadac xkrystianx48 zapraszam dziewczyny w wieku 18 - 21 lat wesołe i spontaniczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem murzyn. chodze raz na tydzien do solarium. dzis bylam na 7min. zwykle chodze na 10. u nas sa dobre lampy i mocne. hm.. ostatnio czytalam ze solar jest rakotworcze i coraz czesciej slyszy sie o tym, ze ktos wyszedl z solarium i zaslabl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się pierwsza :) Dzisiaj wychodzimy z Mają na spotkanie z nowopoznanym chłopcem Odo i naszym ulubionym niemowlakiem Kacperkiem:) Liczę na przyjemne spotkanie i miły dzień, mimo typowo angielskiej pogody:) Wam też tego na dzisiaj życzę🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od 6 na nogach. ale was tu mało, a przeciez pada i powinniscie siedziec w domu...buziak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej :) widzę ,że coraz mniej osób pisze ,kobietki co z Wami ? :( ziobro> udanego spotkania :) 🌼 krejzol> a Ty czemu tak wcześnie wstałaś ? nie mogłaś spać ? 🌼 U mnie pogoda znowu paskudna ,ale byłam dzisiaj w solarium więc troszkę słonka \"złapałam\" ;) Buziaczki i miłego popołudnia wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie...coraz mniej..ale może wieczorkiem... Musiałam jechać do sklepu. Bo moja mama straszne uczulenie ma pod oczami!!jak chinka wygląda. Spakowała sie do szpitala od razu, pojechałyśmy, no i...dala tylko zastrzyki znajoma lekarka. w POniedzialek ma sie pokazać. Biedna...ehh.. U mnie aż 8 stopni!!!!!! :D ja murzynieje. U mnie solarium, na mojej skorze wychodiz po 2 dniach..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
krejzol > zal by bylo ,żeby topik padł :( Oj biedna Twoja mama ,a na co ma uczulenie? Ja rano chodzę do solarium i wieczorem już widać ...a czasami nawet odczuwam efekty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka -> własnie nie wiadomo na co ma uczulenie:( na szczescie sie nie dusi. Straszne ma te oczy. Ale mam nadzieje ze zastrzyki pomogą. Martwię się... A czesto chodzisz do solarium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
krejzol> nie martw się ,życzę dużo zdrowia dla Twojej mamy ,będzie dobrze :) teraz jest taki okres ,trudny dla alergików. Jeśli chodzi o solarium ,to ja dopiero w tym roku,jak zrobiło się ciepło zaczęłam chodzić .Wcześniej nie chodziłam ,bo lekarz mi zabronil ...tzn. może nie tyle zabronił co powiedział ,ze mam rozsądnie korzystać ze słońca .A sama wiesz jak to jest z solarium . Ale już miałam dosyć tej mojej bladej skóry i poszłam. Byłam łącznie jakieś dziesięć razy. Jestem już trochę opalona i teraz będę chodziła tak raz w tygodniu ,może dwa ,żeby utrzymać kolorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie uzależnij się. teraz tyle o tych solariach słychać...uzywasz jakis poglebiaczy opalenizny, przyspieszaczy? kiedys jak dała mi babka jjakis krem to takie zacieki:/ akurat tuż przed weselem...musialam to szorować a dzien wczesniej bylam u kosmetyczki na manicure.. Mama mnie wlaasnie zawolala i juz lepiej wygladA:) wrócila z zastrzyku:) uffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No mam nadzieję ,że mi to nie grozi ,ale chyba łatwo sie uzależnić .Jak widzisz tak ładnie opalone cialo to chcesz to utrzymać i chodzisz dalej ..i nawet nie wiesz kiedy się uzależniłaś. Zresztą tak jak ze wszystkim . Każdy nałóg daje uzależnionemu jakąś tam - w jego odczuciu - przyjemność.Jak na razie mam tylko jeden nałóg - papierosy :O Ja kupuję w takich saszetkach w solarium przyspieszacz i jak do tej pory ,nie mialam żadnych plam ani zacieków. Może źle rozsmarowałaś i stąd te zacieki ? Cieszę się ,że z mamą lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tylko ,że alergię można dostać nawet jak się jest już doroslym. Ja w zeszłym roku mialam uczulenie na slońce ,koszmar :( A w tym już nie mam .Dziwne ,ale sie cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie tak, zle sie rozsmarowałam. nie wiedzialam ze to samoopalacz:/ ja tez raz na tydzien chce chdozic. w tamtym tygodniu bylam 3x. Papierosy..palę, ale nie nałogowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
To ja w tym byłam 3 razy ,i muszę przystopować .Teraz tylko raz lub dwa w tygodniu. A używasz czegoś po opalaniu ? co utrwala opalenizne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ciemna karnacje, i szybko mi nie schodzi opalenizna. Ale czasami smaruje Dove to jest taki balsam brazujacy, nic nie daje. no ale ma taki ladny blask jak sie smaruje systematycznie. no i jeszcze garniera jest taki krem, ale nie pamietam dokladnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim.jakos nie mogłam wczesniej do was napisac, nie mialam czasu.Napiszę paru słow o sobie.Mam 24 lata, jestem z okolic Lublina i tam studiuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o solarium to chodzilam przed sylwestrem ale nie bylo zadnych efektów, myslalam ze wyjde czarna a tu nic.Teraz kupilam sobie balsam brązujący z Dove i po pierwszym użyciu było widac efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie. Dove jest dobry. ale ja polecam Eveline laboratories- brazujacy krem do ciala. nie ma zaciekow. skora lekko opalona, rozswietliona. swietna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×