Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

ee tam krejzol więdnie... widze, ze sie rozpisalyscie sporo i trzeba bedzie nadrobic :D, widze ze tez pare osob ubylo niestety.. moze to przez weekend, zawsze jakas robota w domu zatrzymuje a to odwiedziny rodzinki, obowiazki rodzinne, obiady.. jestem pelna nadziei, ze jutro znow wiekszosc dziewczyn tu zajrzy. ziobro 🌻 jak milo, ze w ogole mnie pamietacie:D spiaca jestem strasznie, dzisiaj poszlam spac o 9 rano :D mialam spotkanie po latach z przyjaciolmi z podstawowki i szkoly sredniej.. oczy mi sie zamykaja, ale posiedze chwilke z wami jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kaszka > :) jasne ,że mozna :) witamy serdecznie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meryyyy
jestem Marysia, mam 12 lat jestem nieszczęsliwie zakochana w moim panu od historii :( pomozecie mi? jak go zodbyc? moge byc w waszej paczce>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RTL = 😘 cudownie ze jestes 🌻 KAszka manna = witaj 🌻 dziewczyny?!?! poskutkowalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo wiecie nie wiem czy trafiłam pod dobry adres... i w ogóle... Wiem, ze podobne problemy jak ja ma tutaj większość dziewczyn... Chciałabym sie wyżalić na mojego chłopaka... Nie wiem czy tutaj mogę? Jak nie to powiedzcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meryy 😘 jasne ze mozesz byc :) odkochaj się...za młoda jesteś. a Pan od historii ma pewnie zone i dzieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
RTL > witamy rodzynka ;) kaszka > no to dobrze trafiłaś :) My też chcemy sobie pogadać ,ale ostatnio troszkę nam topik opustoszał ,mam nadzieje ,ze nie z naszej winy :O a im wiecej osob tym lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo wiecie... ja mam dużo znajomych ale nie mam nikogo z kim moge o tym pogadac... Tu jestem anonimowa i sa madrzy ludzie... Ale temat nudny jak flaki z olejem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszka manna = jasne ze mozesz!!!!!! opowiadaj. ile masz latek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meryyyy
i co z tego że ma :( moze sie rozwieść ja mam 12 lat ale wyglądam na minimum na 15 jak sie umaluje. on chyba tez cos do mnie czuje ale boi sie okazac to uczucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
meryy> zapraszamy ,a Pana od hostori daruj sobie ,naprawde :) kaszka ? pewnie ,ze mozesz:) tu jest topik o wszystkim i dla wszystkich ktorzy chca pisac z nami :) chcesz popisac o głupotach - tu ,chccesz sie wyzalic - tu ;) Mam nadzieje ,że z nami zostaniesz na dłuzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, fajny \"pokoik\" ;) - no to ja też się przyłączę dla wszystkich na powitanie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RTL - jesteś kobietą czy mężczynzą?? ja przedstawie tylko... Ziobro to kobieta❤️ :) ile masz latek?? i z jakiego woj. jestes?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meryyyy
po prostu mi zazdroscie! ale on jest moj! odchodze nie chce byc w waszej paczce zazdrosnice!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kaszka > skad ja to znam :( tez mam znajomych ,a o tym co mnie meczy nie mam z kim pogadac :( pisz smiało ,zaden temat nie jest nudny ,a jesli cos jest nie tak i chcesz pogadac to nie jest to nudne tylko wazne :) a z nami to mozesz o wszystkim :) RTL> no tak to ;) jestes jedynym mężczyzna w tym gronie ;) zaczynaj ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam prawie 20... kurde bo wiecie ja już nie wiem jak mam ratować mój związek... jemu wiecznie coś nie pasuje... Ciągłe mnie terroryzuje. Nie ma dnia bez kłótni, ale nie potrafimy się rozstać... Bo może to jest dziwne ale naprawdę sie kochamy! Ja przez niego płacze, on przeze mnie rzuca wszystkim co popadnie... Już sama nie wiem... Ja się potrafię powstrzymać on nie... Wszyscy mi mówią, ze sie zmieniłam... Że sie zamknęłam w sobie, jestem nerwowa... I ja tez tak czuję... Jak ja mam go zmienić? chodzi mi tylko o to zeby mnie szanował, traktował jak swoją \"księżniczkę\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
vilija > 🖐️ :) mala megi > 🖐️ :) meryyyy> marna prowokacja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszka 🌻 ja mam 18lat, i mialam podobnie. ciagle sie klocilismy a jak zrywalismy to na godzine bo cos nas tak do siebie ciagnelo. tez znajomi mi mowili ze zrobilam sie dziwna przez niego. bylam z nim 2 lata. Jak sie klocilismy to on garnkami rzucał wyzywal sie na kierownicy :( raz walanal w drzewo... wytlumaczcie sobie coś raz na zawsze, bo tak byćnie może. ja ze swoim zerwalam i sie ciesze. mam spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kaszka > smutne to co piszesz :( ja Ci powiem szczerze ,że mi się nie udalo ,a robilam bardzo wiele ,zeby sie zmienil ... krejzol> troche sie jest na forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj setki razy rozmawialiśmy... prosiłam go, mówiłam mu że gdyby nie jego nerwowość to było by pięknie! na dodatek on neguje wszystko co ja mówię... Ale dosłownie! WSZYSTKO! Juz w ogóle nie chce się przy nim wypowiadać, bo wiem, ze mnie zrąbie... no to wtedy on sie rzuca dlaczego milczę, o co mi chodzi, czy się obraziłam... A jak mu mówię ze nic to mi zarzuca kłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×