Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

czy ja dobrze pamiętam że to przez faceta? nie jesteś brzydka na pewno, choć ciebie nie widziałam, kobiety z natury są piękne, to tylko dół, wyjdziesz z tego jutro u fryzjera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabka jaka Ty brzydka nie gadaj glupot!!!! Anka a moze mini tatuaz,ja kiedys myslalam zeby sobie zrobic chinski zabcia zaraz zobacze i tez wysylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Anka ja wyszukalam z netu fryzurki ,wydrukowałam i jutro ide :) ja chodze do koleżanki i nie było jeszcze zebym byla niezadowolona:) tak przez faceta :( mam nadzieje ze bedzie lepiej bo juz jestem na wykończeniu. Wyslesz mi swoje zdjecia ? bo Twoich nie mam . oma >zyjesz? chyba padła jak mojego meza zobaczyła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam nad tym ale kolczyk mogę zdjąć, a tatuaż....na starość to tak głupio wygląda zresztą boję się że czymś się zaraże no i drogie to jest i boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezu....mezami sie chwali glup
ia cipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabcia nie padlam bo nie zobaczylam:(:( bo mi sie skrzynka zapchala:( ale juz pokasowalam wiec wyslij mi jeszcze raz pliss! Anka podziel sie swoimi nie badz taka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka to wymień się ze mną może niech to będzie atrakcja mojego wieczoru :D iguana@elpom.biz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje do Ciebie juz poszly:) off wygladacie na szczesliwa pare :)swietne to zdjecie w sepii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wyśle zaraz ,musze poszukac bo nie moge znalezc :O oma > sliczna z Was para :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wysylaja sie :) Anka ja nie wiem czy to atrakcja dla Ciebie raczej szok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to macie mnie męża dzieci i moje fałdki może, to was jakoś zmobilizuje kto mi śmieci wyrzuci? śmierdzą mi tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze chwileczkę skanuje przed wirusami 1,5 minutki jeszcze 90, 89, 88, 87, 86, 85, 84....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Anka mam :) ładna rodzinka z Was :) oma > 😭 to ja jutro sprobuje ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oma jak zobaczę zdjęcia to biorę się za kuchnię (jeszcze ich nie ma) straszny bałagan mam po jednym dniu z dziećmi, nie chce mi się sprzątać a jutro mam mnie bierze na działkę więc muszę porządek zostawić w domku powoli się z wami porzegnam papa może jeszcze będę w przelocie albo b. późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
oma na 100% :) ide spac dobranoc laseczki spijcie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuchy oczy mi sie kleja. zwiekszylam sobie dawke bromergonu ,ciekawe czy on uzaleznia bo ja sie tak jakos dobrze czuje po nim:) klade sie dziewczynki:) macie po buziaczku na dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim:)Melduje sie jako druga,podobnie jak anka znikam i pojawie sie po poludniu albo wieczorem,urzadzamy sobie z moja przyjaciolka babski wieczor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabka mam!!!!!!!bo ja patrzylam na maila ktorego mam teraz w nicku:) Fajny fajny:) ok ja teraz juz znikam bo o 10 mam masaz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey wszystkim,,, widze ze nikogo nie ma :-( ja sie powolutku ubieram i ide do pracy, tylko jeszcze z pieskiem musze wyjsc na spacer . . . wieczorem ma do mnie przyjsc do baru pracownica weic pewnie cos wypijemy, mam degustowac nowa wyborowa, zamowilam jakies 3 smaki i trzeba sprobowac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tequilka to ja czekam na opibnie o smakach bo z wyborowych to tylko jablkowa ze spritem pijam czasem a innych smakow nie probowalam tylko innych.Ale wyborowa ma chyba najlepsze te pachnidla bo jak sie pije to czuc a nie tak jak w innych,jeszcze w absolutach czuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo widze ze wczoraj nikt nie rozmawial:)fajnie bo nie mialabym sily czytac:)ja po masazu jestem wcinam grecka salatke i ogladam tvn style:) innymi slowy niedzienny relaks!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały czas impreza za imprezą. Dziś byłam na koncercie Maryli Rodowicz. Poznalam super chlopaka, ale nie wiem czy pakowac sie w to, nie chce znowu na odleglosc, a on w pazdzierniku wyjezdza na studia:( Dziewczyny, pomozcie, prosze. Mój A. wczoraj napisał mi smsa ze przyjedzie jutro czyli dzis do mnie ale to zolaezy jak zawody wypadną. Zdnerwowalam sie, bo na drugim planie jestem...napisalam mu jak to, to nie sa wartosci rownorzedne. a on do mnie masz racje to do ciebie przyjade. napisalam mu, jutro nie mogę. a on napisal \"ech...to tylko zawody mi zostaja:P juz sie boje, wrocilas juz do domu?\" nie odpisalam mu juz... nie lubie jak ktos wybiera. kolezanki mowia ze mam racje. dzisiaj caly dzien sie nie odzywal, juz sie nie odezwie. nie wiem, chyba on nie dla mnie...mialam racje ze tak zrobilam? a P. jest super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×