Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

TO MOJ MAZ PEWNIE NAPISZ MU ZE TO PISZESZ ZE MNA CZYLI Z KASIA TO SIE ODCZEPI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ryz gotuje jeszcze raz 😠 a jeśli chodzi o sos ...ja nie umiem i nie lubie gotowac :( sos fix knorr do gulaszu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja w takim razie sobie taka salatke zrobie, a wiecie co moja mama ostatnio zamiast fety kupuje feticos tak to sie pisze zapomnialam jakiej firmy ale to jest ala feta i polowe tanszy a np przy salatkach tak nie rozpuszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widze że koleżanka już brokułową poleciła, ja polecam swój może tez się komuś przyda ; Brokuły podzielone na różyczki, lekko podgotowane (ok 5 - 8 min we wrzatku) mieszam z ugotowanym na twardo jajkiem ( pokrojonym w dużą kostkę) i z majonezem , Ja nie dodaje do tego żadnych przypraw, naprawdę . Myslę że warto spróbować Bo: a) niedrogo b) szybko c) pysznie Pozdrawiam iżycze smacznego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ON WIECZNIE MA JAKIES ALE DO MOICH ZNAJOMYCH Z INTERNETU. WOGOLE NIE MOGE TAKICH MIEC!!!!!! NIEWIEM ALE N CHYBA MYSLI ZE MNIE NA ZDRADZIE MOZE ZLAPAC:) PO PIERWSZE TO GO NIE ZDRADZAM A PO DRUGIE TO NAPEWNO NIE ZAPISYWALABYM KOCHANKA NA GG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oma - i co ty na @ zabka= co ty robisz na ten obiad ze nie wchodzisz na topic tequillka wysli fotki starsza siostra ja juz robilam taka salatke tylko bez oliwek bo nie lubie dzieki, a dolaczasz sie do nas napisz cos nam o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny🌻 Wczoraj miałam beznadziejny dzień od samego rana a skończył się jeszcze gorzej:( Panicznie boję się pająków:( Niestety Madzia też:( I wczoraj wieczorem kiedy byłam sama z Mają i Madzią taki jeden mega olbrzym stanął na mojej drodze:( Madzia siedziała jeszcze na dole (tam zostawiłam telefon), a ja poszłam do góry przygotować kąpiel dla Mai, kiedy nagle z łazienki wybiegł bardzo szybko monstrualny pająk. Zatrzymał się w przedpokoju przy suszarce do włosów leżącej na ziemi. Strach mnie sparaliżował ale nie na tyle, żebym nie miała siły wrzeszczeć. Madzia myślała, że tak z Mają się wygłupiamy, ale zwątpiła gdy zaczęłam ją wołać i płakać:( Nie wiedziałyśmy co zrobić. Nie było z nami nikogo. Wiadomo było, że żadna z nas nie podejdzie do tego pająka. Madzia trzęsąć się z nerwów poszło do blisko mieszkających Polek po pomoc. Wyobraźcie sobie, że pipa która otworzyła jej drzwi powiedziała, że \"ona nam pająków nie będzie zabijać\" . Tylko czekam kiedy będą potrzebowały pomocy wredne baby... Madzia wróciła, podała mi telefon na miotle i chociaż było mi wstyd zadzwoniłam po znajomego taksówkarza - męża mojej koleżanki. Stałam w pokoju i pilnowałam czy monstrum nie ucieka czekając na Darka. Na to Madzia mi z dołu krzyczy, że ona mu drzwi nie otworzy bo przy klamce też siedzi pająk. Na szczęście można wejść ogródkiem. ...I przyjechał po 15 minutach z uśmiechem na ustach i zabił gada nabijając się z nas:( Ale przyznał, że faktycznie spory:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jak nie wchodze jak jestem :) dziewczyny czy któraś z Was brala jakies tabl. na uspokojenie ,ale bez recepty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka- tak myslam ze ryz gotujesz jeszce raz no i dobrze ze sa te fix-y no nie!!!! haha sluchaj musimy sie zobaczyc w przyszlym tyg obiecujesz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Off... napisal mi ze jest twoim mezem, a ja mu napisalam zeby sie nie bal bo nie jestem jej kochankiem :-) pytal skad jestem wiec napisalam mu, a on ze zna te tereny no i ucieklam sprzatac Ita wysle:-) ale pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO TO NIEZLE :):) CO SIE STALO ZE JEST MILY DLA MOJEJ ZNAJOMEJ:) WOW JESTEM POD WRAZENIEM CIEKAWE CZY SIE PRZYZNA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ita > obiecuje :) ja tez sie boje pająków ,panicznie :( ziobro > 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co chcecie wiedzieć? Teraz jestem w pracy, potem internet może dla mnie nie istnieć, kocham lato, burze, i Swoją sunię :)) lubię gotować, nie lubie prasować, rozmier buta - 38/39 ,. cała ja 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAMY NOWA KOBITKE:) NAPISZ SKAD JESTES???? WIDZE ZE TEZ MASZ PASJONUJACA PRACE SKORO SIEDZISZ W NIEJ NA NECIE:):)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholercia tez bym chciala miec w robocie kompa i net... musze pomyslec cos na tym, neostrade jakos bym kabelkiem przeciagneła i drugi komputer bym musiala kupic, a ten jeszcze mam nie spłacony... wiec pewnie odpada,,, ale moze kiedys mi sie to uda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez ten net w robocie to sie nic nie chce robic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc krejzol :)wiedzialam ze kogos brakuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloo= krejzi co u ciebie ziobro= jak czytalam to poprostu ze smiechu nie moglam az teraz sie smieje ale nie obraz sie ja tez strasznie boje sie pajakow kiedys jak sprzatalm nowa piwnice to tam byly sloiki i musialam je zebrac do kupy i biore jeden do reki a tam w srodku pajak olbrzym wlochaty tak sie przestraszylam ze zbilam pare sloikow i wiecej do piwnicy sama nie poszlam brrrrrrrrrrrr fuj a najbardziej podobalo mi sie jak opowiadasz i mowisz ze ta magda poszla do drzwi a tam znowu pajak a jakiej on byl wielkosci???? zabka= wypij herbate i sie ze mna spotkaj to cie uspokoii starsza siostra= a skad jestes i ile masz lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequillka jak mozesz to napisz mojemu zeby zadzwonil do mnie wlasnie odkrylam ze nie mam nic na koncie:(plizzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam Owczarkę Niemiecka, Sarę lat 11, cudowną, mądrą, naprawde nie koloruje :) to mój \"bzik\" i uwaga jest zaraźliwy, Moja praca to >>> tłuczenie dupogodzin :D . Masz racje tak pasjonująca proszzzzzę ja Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Off napisalam mu na gg to :-) Jak dobrze pojdzie to wynajme 3 pokoje studentom :-) po 300 zł to 900 zł co m-c i do polowy neostrady maja mi sie dorzucic :-) Dobre i to :-) Zajebiste :-) Tylko szkoda ze ta kasa pojdzie do ojca, ale moze mi cos rzuci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starsza Siostra ja mam amstaffa i tez mam bzika na jej punkcie :-) Kochana, spokojna (ale tylko w domu), jak spi i jej ni eprzykryje jakims kocem to bedzie mnie lizac, lapy dawac zebym ja przykryła, jak tylko wstane to ona leci do legowiska, ja ja przykrywam i do rana spi, i nie wazne czy jest 30 stopni ciepla :-) w pazdzierniuku dopuszczam do niej psa... bo za duzo sie naczytalam o chorobach jakie suka moze dostac jak nie ma młodych, a on jak widze to chce miec, bo nosi buty, spi na nich itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×