Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

dzien dobry wszystkim !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
off= sluchAJ JA TEZ TAK CZESTO MAM ZE MI SIE NIC NIE CHCE OGOLNIE TO CZESCIEJ NIZ RZADZIEJ NIE WIEM CZYM JEST TO SPOWODOWANE NP. MIALAM UMYC WLOSY W SOBOTE I POSMAROWAC SIE SAMOOPALACZEM A NAWET PRZYDALOBY SIE TO W PIATEK ZROBIC A JA TO TAK ODWLEKALAM ZE SZOK I UMYLAM DOPIERO WCZORAJ WIECZOREM PRZEZ TO MI SIE NIE CHCIALO WYCHODZIC Z DOMU I SIEDZIALAM CALE DWA DNI W DOMU!!!!BO WCZORAJ W SUMIE JUZ W SOBOTE MIELISMY JECHAC NA ZAKUPY TYPU DO DOMU NP LAMPY KLEJ ITD NO I DO JEDZENIA , POZNIEJ ROZWIESC ZAPROSZENIA PO RODZINCE A POZNIEJ ISC ZE ZNAJOMYMI NA GRILLA , NO I OBIECALAM ZE POJDE DO RODZICOW I TESCIOW NO I SISOTRY ALE JAK SIE OBUDZILAM W SOBOTE O 10.30 TO TAK LEZALAM DO 12 W LOZKU POZNIEJ PRZYSZLA KOLEZANKA NA KAWE POZNIEJ SPRZATANIE POZNIEJ OBIAD A NA GRILLA MI SIE NIE CHCIALO ISC TO ZADZWONILAM DO ZNAJOMYCH ZEBY PRZYSZLI DO NAS NA FILM I POWIEDZIALAM SOBIE ZE TO WSZYTSKO ZALATWIE W NDZ A W NIEDZIELE POWTORKA Z ROZRYWKI JAK WSTALAM PO 10 I POMYSLAM CO MAM DO ZROBIENIA TO ODECHCIALO MI SIE WSZYSTKIEGO I SIEDZIALM W DOMU A ZAPROSZENIA DZIS WYSYLAM POCZTA BO MIS IE NIE CHCE PO RODZINCE JEZDZIC I Z NIMI GADAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
off- i tak widzisz sie objawia moje lenistwo dobrze ze teraz idzie zima to przynajmniej bede miala spokoj z samoopalaczem teraz sobie powiedzialm ze w czwartek moj bierze urlop ja zreszta tez i wszystkie sprawy zwiazane z domem pozalatwiamy dzis jeszcze po stazu jade do tej nowej pracy bo ma mi przekazac sekretariat i pokazac reszte rzeczy bo jak dotychczas pomagalam jej konczyc ten wniosek co jest dla mnie czarna magia, chyba od przyszlego tyg zaczynam nowa prace jestem przerazona ale co ma byc to bedzie przynajmniej dwie dobre rzeczy beda z tego wiekasza kasa i po weselu mam sobie kupic autko bo do tej pracy jedzie sie ponad godzine dwoma autobusami porazka chce forda ka ale nie wiem jak najlepiej kupic czy sprowadzane czy z komisu czy z allegro sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita najlepiej to jak upatrzysz na allegro czy na gieldzie to wziac sobie jakiegos mechanika zeby samochod obejrzal bo i na allegro i w komisach czesto sa sprowadzane samochody i takie cuda sie z nimi robi ze szok.Ja to wiem bo moj byly chlopak sprowadzal swego czasu i sie napatrzylam.On to nie siedzial przy tym bo czasu nie mial ale jego koledzy jak zyja z tego to mowie Ci,sprowadzali takie zlomy ze masakra pordzewiale na wylot!! szpachlowali to dawali do lakiernika,jak silnik nie chodzil to tez naprawiali najmniejszym kosztem tak aby tylko odpalil a potem w ogloszeniu ze samochod w bardzo dobrym stanie Ja tez planuje kupic autko ale ja to lubie duze samochody i mysle o roverze 75 albo a6 ale bardziej rover bo tansze czesci a z moim stylem jazdy to moga byc potrzebne:) Krejzol jak masz sie angazowac w zwiazek to tylko z takim gosciem dla ktorego jestes najwazniejsza i dla Ciebie jest w stanie rzucic wszystko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oma- widze ze u ciebie to auta z klasa wchodza w gre mi tez sie podobaja duze auta a najbardziej terenowki tylko ze skad na to wziasc pieniadze haha! no i ile to pali szok! w sumie moze pojade do bydgoszcy na gielde w niedziele rano z jakims mechanikiem i cos upatrze sobie bo bez auta do tej pracy to jak bez reki w ogole chyba odechcialoby mi sie isc do tej pracy jestem wkuzona bo musze te holerne zaproszenia wyslac dzis a polowy adresow nie znam juz mam dosyc tego wesela i jeszce dzis tesciowka dzwonila bo jest taka dekoratorka sal wiesz chodzi o wesele i cos tam gadala ze trzeba sie tym zajac bo to juz czas ze ona zaplaci a ja na to ze ok w ogole nic mi sie nie chce robic co zwiazane z tym weselem a jak ci minal weekend oma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :-) Ita my jak kupowalismy auto to 1. przywizlismy z niemiec, moja honde ktos nam przywiozl z niemie, ojciec wzial sobie w komisie-ale nie polecam, i teraz ostatnie z allegro... i moj maz jak kupowalam bratu auto, szwagrowi i siostrze to tylko z allegro, patrzylismy ktore byly wystawione najwczesniej... ja ostatnio jak maz kupowal busa, to ja to ogloszenie znalazlam, on byl twedy z pracy. podalam mu nr tele i za godzine juz kupil to auto,,, wstawil do nie folte, i teraz taki chlopak sie na nie napalil i chce mu dac wiecej o 4 tys zl:_ Dobrze trafilam... ja dzisiaj jak na razie nie mam nic w planach,,, musze zaprawic jeszcze 65 kg papryki-pierwsze ja musze kupic... ostatnio zalozylam tylko 5 kg, sprawdzic czy dobra bedzie i zajebista mi wyszla,,, a gdzie off?? --- wyslij mi zdjecia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie z zaproszenia mi to jutro moj men przyjezdza i wysylamy a do najblizszej idziemy,chociaz nie sie nie chce strasznie Weekend mi minal tak ze w pt ogladnelam cos w tv i poszlam spac a w sobote bylam sama w domu wiec zaprosilam przyjaciolke i wyszlysmy wieczorem na piwko ale warka byla tak niedobra ze wrocilysmy do domu i poszlysmy spac. a w niedziele sie uczylam i lezalam caly szien wieczorem film,mialam sobie wydepilowac nogi do masazu ale stwierdzilam ze jak to moj wujek to nie musze:) no i duzo siedze na allegro i auta ogladam.Terenowki to pala jak smoki.Ja narazie planuje taki samochod ale zobaczymy ile uzbieram z wesela.Myslalam zeby kupic cos kolo 15 tys ale stwierdzilam ze skoro mama mi pow ze mi dolozy to teraz trzeba kupic cos dobrego po patrz potem jak bede juz po slubie i brde musiala sobie jakos radzic to wymiana samochodu bedzie na ost miejscu bo tu do domu trzeba bedzie kupic tu pojechac sobie tu ciuchy opaty itp.A jak kupie odrazu to nie bede sie matrwila pare ladnych lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moi rodzice juz mi nie doloza bo kupili mi mieszkanie robia wesele a zreszta juz chyba i tak bym nie wziela bo ile mozna ciagnac mam jeszcze 2 siostry tequillka= a moze znajdziesz cos dla mnie na allegro ford ka 97/98 tak za 7-8 tys , boze ile ty tej papryki zaprawiasz dla armii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry:) ja tak na chwilke dzis raczej nie znajde czasu na pisanie z wami ale bede zagladac:) wiecie co wyslalam zdjecia pewnie znowu cos popiepszylam i niedoszly:) dzis wysle jeszcze raz:) mi weekend minal szybko:( bylismy w sobote na plazy i pochodzilam troche brzegiem moza bylo upalnie:) ale nie opalalam sie wogole bo mi sie nie chcialo. W tym roku to moja skora slonca nie widziala i nie zobaczy niestety jestem blada jak trup:( a motywacji zeby isc na solarium nie mam zadnej:( po prostu olewam to:)!!!! wczoraj caly dzien ogladalismy filmy nie mielismy sily nigdzie wyjsc dopiero wieczorem wypadlismy na chwilke na molo i tyle!!! pozdrawiam was i zycze milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no to widzisz ota ja jestem w tej komfortowej syt ze ja zostaje w miesz a rodzice wyprowadzaja sie do domu no a brat wyprawiony byl dawno temu wiec tylko ja zostalam:) Tequilka ale najwczesniej wystawiony czyli ze najstarsze ogloszenia?po co? bo ja rozumiem ze zeby ktos byl w desperacji ze nie moze sprzedac i zeby sie targowac mozna bylo tak?czy zle rozumiem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to wlasnie czasami nie robie nic nawet caly tydzien a jak mnie czasami najdzie to nie siadam wogole i zapiepszam ile wlezie ...to obiad ,to prasowanie,mysle ze w tym tygodniu wkoncu zafarbuje wlosy:) sama w to nie wierze ale od czegos trzeba zaczac( od gadania)..:):):):)zauwazylam ze im wiecej mam pracy tym wieksza ochote mam na robienie cos w domu:) a im nudniejszy dzien w pracy to i w domu tez:( nie rozumiem ale nuda naprawde meczy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
off= sluchaj ja tak mam ze jak przyjde do domu po pracy i sie najpierw poloze to pozniej nie moge wstac i nic mi sie nie chce a jak wejde i zaczne cos od razu robic np sprzatac to pozniej ide jak maszyna w ogole u moich kolezanek ma ksywe \"nic mi sie niechce\" haha a co do twoich wlosow to ja tez oststnio zwlekalam zeby isc do fryzjera chyba z miesiac a zawsze szlam z wyczekiwaniem a co do twojego opalania to co ja bym dala zeby moc sie opalac!!!! oma= no moi rodzice tez dawno wyprawili tamte siostry bo jedna jest o 10 druga o 12 lat starsza ale wiesz moi rodzice juz nie pracuja w sumie kazda dostala porowno teraz sobie oni musza odbic ile mozna ladowac w dzieci no i jeszce mi placa za czynsz i za szkole takze sporo wydatkow maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oma.. mialo byc najpozniej wystawione :-) Ita ja Ci moge poszukac vw, bmw, toyotke, na strony z fordem nie wchodzilam i zielona jestem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krde dziewczyna cos zla dzis jestem jak mam sobie pomyslec ze po pracy musze jechac dzis do tej nowej pracy i siedziec pewnie tam do wieczora i jechac z powrotem godzine do domu to mnie szlag trafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita te fordy stoja od 7 tys w gore wiec bez problemu znajdziesz cos w tej cenie, i zawsze ktos cos spusci..... Ja jak znalazlam tego vw to cena byla 10 tys, maz jak pojechal to wypłacił gosciowi 9 tys. a te autka stoja od 13-15 tys :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequillka= a jak z mezem mowilas ostatnio ze lepiej i co z tym kuzynem no i powiedz wreszcie po co ci tyle tej papryki????? zabka, ziobro= gdzie jestescie tesknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequillka-a slyszalas o gratce tam tez sie sprzedaje samochody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o gratce wiem, ale jakos wole allegro.. z kuzynem cisza, ostatnio po dyskotece pisal mi jakies smsy, ja bylam zła jak cholera i mu nie odpisalam na 3 smsy,,,, i nie pisze nic, ja tez nic... w sobote sie pytalo o mnie szwagra czy pracuje bop jak niby bym miala wolne to chcieli mnie wziasc na dyskoteke,, a o mezu mi sie nie chce pisac.... 50 kg papryki ojcu zakładam,,, on do baru jak robisz np gulasz to duzo papryki dodaje i mu sie przyda,,, to 50 kg w kostke bedzie krojone, a reszta 15 kg normlanie w paski..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam zobaczyc buty bo babka zadzwonila ze moja sukienka jest juz i zebym na miare przyszla( ciekawe czy sie dopne bo ostatnie 2 mies to chyba ze 4 kg przytylam :( ale potrzebne buty no i chyba jutro kupie w salonie jak po drodze do niego nic nie znajde bo nie mam czasu na szukanie.teraz zabieram sie do nauki i bede ok 21,buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12lucynka
Znalazłam szukajac.Jeszcze jakbym znalazła chętnych do poznania artystów ( Mówią że jak artysta to wariat) ale ja jestem lekkim przypadkiem wariactawa.Aby było wiadomo kto zacz to proszę zobaczyć stronkę. Nie bardzo jest co pisać o sobie,tam widać szaleństwo a może i rozpacz. Szukamy miejsca na ziemi,więc może zachwalicie jakieś kierunki naszego pięknego kraju w okolicach od środka kraju na północ. www.zaiprzeciw.prv.pl Jaki charakter taki tytuł strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SORY ZE DZIS NIE POPISALAM Z WAMI ALE W SUMIE WIDZE ZE NIC NIE PISANE:( ZARAZ IDE DO DOMU I JESLI ZNAJDE DIS CHWILKE TO WYSLE TE ZDJECIA. POZDRAWIAM SERDECZNIE I DO NAKLIKANIA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja napisalam o sowim problemie, i nikt nawet nie zareagowal. wiec nie wiiem po co mam sie udzielac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam z oblewania prawka, bo kolezanka zdala wypilam drinka z cola i jakos nie dobze mi Oma--> nie zauwazlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oma do rover`ów nie ma tanich części żadko się psują, ale części są drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka co Ty o 3 jeszcze nie spisz:) no to moze mi sie pomylilo ale to sa czesci od hondy i latwo je dostac np w porownaniu z czesciami do chryslera ktorego mi tata wybil z glowy bo na jakas glowice czy tam cos mozna czekac miesiac a tak w ogole Dzien dobry Babeczki:)Milego dnia:) ide dzis mierzyc suknie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy b starego opla astrę sprowadzanego jest w wieku gdy trzeba się nim zająć ale części ma tanie ładnie jeździ, ale czas na wymianę (trzeba jeszcze nazbierać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny temat jest drazony: autka:) a tak wogole to dziendobry🌼 my mamy w polsce audi a4 niestety to starsze bo z 96 roku ale juz duzo kupcy mielismy na nie bo jest w stanie jakiego niejednokrotnie auto jednoroczne moze pozazdroscic:) a tu w irsku mamy jak narazie hiundaja accenta:( chodzi jak burza ale czas na zmiane . nam tu nic extra nie potrzebne i nastepnym bedzie punto 2 sporting. dzis moze czesciej zagladne a zdjec nie wyslalam nie mialam czasu moze dzis:) nie gmniewajcie sie wkoncu wysle:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my chyba mamy rocznik 93 :) a kupowaliśmy rok temu na tyle nas było stać, albo właściwie nie stać, bo i tak mysieliśmy pożyczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×