Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

Gość zjedli go
hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co z żabka? ona nie chce z nami już pisać? czemu? CZeść. Wstałam, i znowu sama w domu. Zaraz jadę do sklepuuu po śniadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny🌻 Mój mąż znowu pojechał dzisiaj na interwiev. Trzymajcie kciuki;) Krejzol--->masz mejla do żabki to sama ją spytaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, a czmeu Ty nie mozesz kiedy masz z nia kontakt? :o juz nie pytaj, dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krejzol--->Ty się tak zaraz nie obrażaj babo:O Pomyślałam tylko, że będzie jej miło kiedy sama szefowa się o nią zatroszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziobro = ja się nie obrażam:) ja się focham. Ale nie na Ciebie 🌻 ja nie będe do niej pisała. Off= czesc:) duszno u mnie na dworzem zaraz ebdzie padac, juz pokrapuje, a ja sama w domu....dopiero wieczorem gdzies wyjde:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krejzol--->co Ciebie tak nosi? i na co albo na kogo ten foch? Czy to brak faceta jak sama wczoraj napisalaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foch na nikogo :) jakoś denerwuję się na sama myśl, ze zaraz do szkoły, i matura :O poza tym, faceta mi trzeba jak mówiłam. denerwuje mnie mój kolega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie zaraz, dopiero połowa wakacji za Tobą:) A z facetem to jaki masz problem? Przecież pełno ich się kręci koło Ciebie:D Idę suszyć włosy. Za chwilę będę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj... ale ja nie chce byle jakiego:P oj jutro większa impreza to moze ktos bedzie -fajny- :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę cierpliwości - to po pierwsze. Po drugie - jestem pewna, że znalazłabyś kogoś, niekonicznie byle:)jakiego, kto chętnie dałby się wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim:) 🌼 krejzol-racja, to się tylko wydaje, że jeszcze dużo wakacji zostało:( Dobrze, że ja do matury jeszcze 3 lata mam:D A nad miastem tak pochmurno...jeśli się nie rozpogodzi, to nici z oglądania perseidów...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety malo wakacji, eh. u mnie tez pochmurno...kropi od czasu do czasu... zapowiadaja jakies ogriomne burze w lubelskim :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale źle się czuję. Spałam dziś po południu 1.5h teraz jest mi nie dobrze. głowa mnie boli, brzyuch :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktos pamieta jeszcze o mnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :))))))))))))))))))))) mam nadzieje, ze tak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a czy ja mogę być ? odpowiada Pani ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jeszcze nie :P ale mozesz byc pewna ,ze juz nie wroci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×