Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dam.Mag.Dam.

Balsamy firmy SMACKERS - gdzie we Wrocławiu ?

Polecane posty

Gość Dam.Mag.Dam.

Jak w temacie. Byłabym wdzięczna za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To je w ogóle można kupić w Polsce? Myslałam że tylko na Allegro:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroliczek83
słyszałam ze w Smyku lub 5-1-15 mają- którys z tych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...można można
Można było w renomie nawet chyba, ale remont.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyup
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smackersika
oglądaj www.smackers.com.pl - we Wrocławiu są w Smyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anaiid
No można Smackersy kupić w Polsce :) Lista sklepów jest na www.smackers.com.pl i jedyny oficjalny sklep internetowy ze smackersami to http://Butik.4Girls.pl też jest tam wymieniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisdisisssssssssss
mozna je kupic w drogeriach Super-Pharm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daagax
No ale w SUperpharmie mało mają u mnie tylko 4 smaki ;/ w necie jest ze 100 rodzajów http://sweetkiss.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domciaa16
Proszę oto spis od oficjalnego dystrybutora w Polsce: Gdzie można kupić błyszczyki Smackers? - w drogeriach Super-Pharm: Białystok: ul. Miłosza 2 (Galeria Biała) Bydgoszcz: ul. Jagiellońska 39-47 (Focus Park) Częstochowa: al. Wojska Polskiego 207 (Galeria Jurajska) Gdańsk: ul. Złota Karczma 26 (C.H. Matarnia), al. Grunwaldzka 141 (Galeria Bałtycka) Katowice: ul. Chorzowska 107 (Silesia City Center) Kraków: ul. Podgórska 34 (Galeria Kazimierz) Lódź: ul. Karskiego 5 (Manufaktura) Opole: ul. Krakowska 45/47 (C.H. Arkadia) Poznań: ul. Bukowska 156 (King Cross Center), ul. Półwiejska 42 (Stary Browar), ul. Baraniaka 8 (Galeria Malta) Szczecin: Al. Wyzwolenia 18 (C.H. Galaxy) Toruń: ul. Czerwona Droga 1/6 (Cinema City) Warszawa: w centrach handlowych: Arkadia, Blue City, Galeria Mokotów, Promenada, Złote Tarasy Wrocław: ul. Oławska 13, ul. Legnicka 60 (Magnolia Park), ul. Krzywoustego 110-118 (Park Handlowy Młyn), ul. Czekoladowa 9 (Bielany Wrocławskie - Kobierzyce) - w wielu sklepach Smyk - w Warszawie również w: Forte Farma (ul. Świętokrzyska 9), Blue Drogeria (ul. Grójecka 95/Hale Banacha i Al. Ken 93/metro Stokłosy) i KLEKS (ul. Radarowa 4B). i w okolicach Warszawy: Drogeria "Gabi" (Kobyłka, Sulejówek, Zielonka) - w Bielsko- Białej: "Moja Apteka" (ul. Bohaterów Monte Cassino 421) - w Elblągu: Apteka na Zawadzie, Al. Odrodzenia 10/2 (D.H. Jantar) - w Krakowie również: Apteka Eskulap, Al. Pokoju 44 (C.H. Plaza), "Moja apteka", ul. Zakopiańska 105 (G.H. Solvay Park) - w Lublinie: Stoisko handlowe "Wera" (ul. Krakowskie Przedmieście 36 Dom Handlowy w Bramie) - w Ostrowcu Świętokrzyskim: Sklep "Pema", ul. Rynek 49 - Tychy: Apteka Joanna Hutyra (ul. Legionów Polskich 34) W internecie: -> http://Butik.4irls.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daagna
Balsamy i błyszczyki Smackers możecie kupić w Butiku 4Girls na stronie www.LipSmacker.pl i www.SMACKERS.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×