Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska1984

jak wyglada obrona czy jest czego sie bać??

Polecane posty

Gość ciekawska1984

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....lllllllllllllll
ja jestem po 2 i bylo ok, nie ma sie czego bac ale latwo mowic bo nerwy same sie pojawiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska1984
a uczyłaś sie dużo przed???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska1984
u mnie obrona ma być tylko z pracy, niby nie ma być pytań z poza, ale nawet z samej pracy to jest tego cholernie dużo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdenerwowana bedziesz na bank, jeszcze nie slyszalam, zeby ktos byl zupelnie spokojny. Ale czy jest sie czego bac, to druga sprawa - nie, nie ma :) Ja nie uczylam sie duzo, w promotor pi razy oko nakierowal mnie na to, w jakich dziedzinach moga miescic sie pytania. Najwiecej mowilam o swojej pracy. Jestem ladnych kilka lat po obronie, wczesniej bronilam licencjata i w obydwu przypadkach smialam sie pozniej ze swojego strachu. powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli tylko z pracy, to tymbardziej nie masz sie czego bac. Sama ja pisalas (chyba :) ) wiec masz pojecie o tym, co tam naskrobalas. Bez problemu odpowiesz na kazde pytanie z pracy. Naprawde. raz jeszcze powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem za
nie ma sie czego obawiac. Nerwy i tak beda, ale po obronie stwierdzisz, ze nie bylo sie czym stresowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co nie wiesz
co w niej jest??? kupiłaś ją sobie??? najwyraźniej tak skoro sie boisz pytan z nia zwizwanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche stresu i robienia z siebie glaba ale tytuł na całe zycie... tak slyszalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurek sznurek
jak z pracy to luzik, u mnie najgorsze byly pytania z listy (70) takich nam zadali 2 i jedno z pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska1984
nie obawiam sie pytań z częsci praktycznej, ale jest tu dużo teorii i boję sie właśnie pytania czysto teoretycznego:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska1984
dajcie jakieś rady???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno, przejrzyj sobie swoja prace, mozesz wynotowac najwazniejsze zagadnienia, poczytaj sobie tą teorie - mysle, ze dobrze ją znasz, tylko panikujesz :) A na obrone po prostu idz. Nie ma dobrych rad, bo kazdy sie stresuje. Sprobuj wytlumaczyc samej sobie, ze to formalnosc i nie ma mozliwosci porazki. Wypij sobie rano jakas melise, nie pij kawy bo bedziesz duzo sikac :D Po zadaniu pytan chwilke sie zastanow i uloz sobie w glowie odpowiedz - przypomnij sobie, o czym bedziesz mowic. A pozniej zobaczysz, ze samo pojdzie gladko. Nie obejrzysz sie i bedziesz miala za soba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimka kami
pikuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAAAAAAAj
A co to kurwa ma wspolnego z zyciem uczuciowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×