Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nineq

AKADEMIK

Polecane posty

Gość Nineq

witam :) :) Jak wszystko pojdzie dobrze to od pazdziernika zaczynam studia. Chcialam mieszkac w akademiku i stad moje pytanie: CO POTRZEBUJE ZE SOBA MIEC ZEBY SIE JAKO TAKO URZADZIC W POKOJU??? Moja lista na razie wyglada tak: -> wlasne poszewki na poscie i podusia jasiek -> garnek, patelnia, talerze, kubek, sztucce -> kosmetyki do mycia itd nie wiem co jeszcze mam wziac. POMOZCIE!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stopery do uszu
Żeby przetrwać noc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nineq
dopisze do listy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nineq
Na komputer musze poczekac, az moj braciak raczy laskawie cos z nim zrobic. A wlasnie, czy komputer jest tak bardzo niezbedny?? Radio....w sumie rzadko slucham, ale discmana zabiore na 100%. a z kosmetykow wziac cos specjalnego? bo ze mydlo antybakteryjne to wiem:) mieszka ktos moze w akademiku uj lub ae? jak tam jest? ktory najlepszy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak, to u Ciebie będzie, bo w moim akademiku w pokojach trzyosobowych są łazienki, więc zawsze jakieś środki czystości się kupuje. Poweim Ci, co ja mam: - garnki - talerze i sztuće, miski - żelazko - czajnik elektryczny - radyjko - laptop - kosmetyki (to samo co w domu) - chemia, ale to na miejscu kupiłam - i duuuużo jedzonka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak Wy, ale ja wolę zawsze zabrać coś do dezynfekcji toalety, umywalki czy wanny (Domestos itp). Oczywiście nie trzeba tego ze sobą zabierać z domu, tylko kupic na miejscu w sklepie. No i te stopery są naprawdę nie do przecenienia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nineq
jejku, dziekuje wam:) co prawda dopiero dzisiaj bylam w kraku skladac papiery ale mam nadzieje, ze jakos to pojdzie:) a co z tymi akademikami? ktory najlepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×