Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Albinoska

Skuszona fotką jednej z Kafeteriuszek postanowiłam zamieścić...

Polecane posty

Gość ele
ja tez zagłosowałam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadiya26l
ja tez sliczna jest focia..jutro tez zagłosuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za głosy Wasze :) Jak będziecie w warszawskim ogrodzie zoologicznym, idźcie na wybieg surykatek :) Może ta ze zdjęcia też tam będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kliknęłam
Cudna ta surykatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cornflower
super fotka, zagłosowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klikaczka
zagłosowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krótki post
" moje wakacje w harmonii z naturą" - nie wydaje mi się , aby surokatka miała takie samo zdanie :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Larwy much będą się gięły
Maniek skoro stałeś się drapieżnikiem, który topi muchy pod napletkiem podobnie jak rosiczka w swych kwiatach możesz wykorzystać ich larwy do przeżywania pełnej rozkoszy. W przypadku gdy mucha utopi sie pod twym napletkiem może ulec zgnieceniu w czasie wibracji albo ze strachu wysrać ci jaja pod napletek, lub zostaną one wprowadzone tam w wyniku jej zgniecenia. Z jaj wylęgną się larwy, które penetrując przestrzeń pod twoim napletkiem będą dostarczały ci maksimum rozkoszy przez cały czas. Jak sie przekształcą w poczwarki to tez też będziesz odczuwał niemiłosierną rozkosz ponieważ będą się one gięły ocierając się o twoje wędzidło, a ty będziesz przeżywał chwile pełne rozkoszy. Po wylęgnięciu się z nich much będą one chciały rozprostować skrzydła ale naplet będzie im to ograniczał wiec zaczną intensywnie wibrować doprowadzając cie do szalu i w końcu nie wytrzymasz i siurniesz nasieniem i je zatopisz odczuwając przy tym przyjemna ulgę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MASZ MóJ GłOS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, że klikacie na Surykatkę Jestem na trzeciej stronie 19:07 Albinoska http://www.naturella-fotokonkurs.pl/index.ph p?id=showgallery&sh=14667&pg=2 Dziękuję Lajf is brutal end ful of zasadzkas 19:09 Moczarka Zagłosowałam Super zdjęcie - można prosić o oryginał? 19:10 To ja surykatka twa fajna ta surykatka, gdzieś ją dorwała?? 19:11 W czasie suszy szosa sucha witaj albinosko głos na surykatkę oddany Wyindywidualizowana entuzjastka 19:11 Albinoska Witam Ślicznie dziękuję Lajf is brutal end ful of zasadzkas 19:13 To ja surykatka twa Albinosko możesz odpowiedzieć na moje pytanie? 19:15 Albinoska W warszawskim ogrodzie zoologicznym Nie myślałam, że te stworki są taaakie malutkie A ich młode jeszcze mniejsze Lajf is brutal end ful of zasadzkas 19:22 alibi Ja też zagłosowałam Śliczne zdjęcie! Jestem jaka jestem 09:13 Marketa_cz Klik ♥♪♫ NIKDO NENI\' TAK SLEPY,JAKO TEN,KDO VIDET NECHCE 09:14 alibi Kolejny głos oddany 10:24 Grafomanka Zaglosowalam dzisiaj To jedno z najsympatyczniejszych zdjec na tej stronie. 10:43 Wedding_Planner (wedding.planner@vp.pl) Mój głos też masz Kontrowersje są tylko porównaniem ludzkich umysłów ........................................................ ........... http://o-slubach-i-nie-tylko.blog.onet.pl/ 11:07 len polski a tez zagłosowałam 09:26 alibi Kolejny głos na śliczne zdjęcie oddany Jestem jaka jestem Jestem jaka jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cococococ
co tam ja kliknęłam, na ktorym jetses miejscu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Punktów 226, miejsce chyba 16 :) DZIĘKUJĘ :) Hakuna, przed kim chcesz uciekać? Mogę się przyłączyć, jeśli zwierzę straszne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale surykatki są milusie - widziałaś kiedyś w zoo? Małe, słodkie po prostu sama słodycz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×