Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wasze wypowiedzi są bardzo waz

Co myślicie o takim prezencie? I gdzie coś takiego dostanę?

Polecane posty

Gość wasze wypowiedzi są bardzo waz

Chciałabym kupić moim znajomym, do których wybieram się na ślub 2 szlafroki. Jeśli chodzi o materiał, to coś w tym stylu: http://www.oui.pl/bielizna_damska/szlafroki/l&l/szlafrok_malwina/ Tylko mam wymagania, co do koloru, bo dla Niej różowy, a dla Niego niebieski. Co o tym myślicie? Tylko szczerze? Ucieszylibyście się z takiego prezentu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaa22
chyba wolałabym kase, ale to kwestia gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
wiesz prezent ok..ale mysle ze woleli by dostac ta kase niz szlafroki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linaaaa
Szlafroki są ok, ale ja wolałabym dostać pieniązki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasze wypowiedzi są bardzo waz
Pieniędzy nie daję, wolę dać prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze szlafrok im sie
napewno porzyda a sami nie kupiliby sobie pewnie takich. tylko tansze. te beda im dluuugo sluzyc. osobiscie tez wolalabym kase. kase i jakis prezent do 50 zl aby miec jaks pamiatke po nich. jakis dzbanek obrazek itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poćwiczyć nie zaszkodzi
ale to oni chcą takie fatalne kolory? ja bym różowy szlafrok "puściła" dalej komuś innemu na prezent..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasze wypowiedzi są bardzo waz
Oni nie wiedzą, że dostaną szlafroki. Mogłabym kupić albo 2 białe, albo różowy i niebieski, te dwa ostatnie ładniej moim zdaniem wyglądają. Ale sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazeliniara
a ja uwazam, ze to fajny prezent, bo jakbym miała sama wydac 130 zł na szlafrok, to bym na pewno kupiła tańszy byle jaki z tesco tylko nie różowy i niebieski , lepiej oba białe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mowisz o tym konkretnym z linka? bo rozowy i niebieski to raczej jak dla dzieci, w dodatku malych :). czemu akurat na szlafrok sie uparlas? oni nosza szlafroki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofelia 22
daj 200 w kopercie bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazeliniara
aha, i jak biały, to bez tych motyklów , zwykły czysty biały, bez ozdóbek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
link mi sie nie otwiera ale mniejsza z tym pomysla fajny, ale moim zdanim i tak lepiej zapytac panistwa mlodych co sądzą może mają szlafroki już/ albo nie noszą? tak to jest na slubach, że kazdy sadzio ze jego pomysł jest najbardziej wypasiony, jesli nie daje się kasy, a potem sie ma 4 tostery i mise do zupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasze wypowiedzi są bardzo waz
Jeśli chodzi o linka, którego wkleiłam, to bardziej zależało mi, żeby pokazać, jaki ten szlafrok mniej więcej będzie, z jakiego materiału, jaki krój. Nie wydam 130 zł za jeden szlafrok, ani tym bardziej nie będzie on w motyle. Wiem, że nie wszyscy noszą szlafroki, ale może dzięki temu zaczną.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poćwiczyć nie zaszkodzi
ale jaki kolor oni chcą? bo naprawdę, jak dziewczyna nie jest fanką słit-róziowego-kolorku to może jej się nie spodobać.. :) ja bym wolała biały albo kremowy.. w zasadzie, wszystko byle nie róż;) a mam błękitny w różowo-czarne słonie heh:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasze wypowiedzi są bardzo waz
Nie uparłam się na szlafroki. Mogę kupić coś innego. Tylko szlafroki wpadły mi w oko i pomyślałam, że to taki niecodzienny prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazeliniara
jakby to był moj ślub, to bym sie ucieszyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojeje tragedia
Lepiej daj kasę. Ja ym takich szlafroków wogóle nie używała. Czemu tak kombinujesz, przecież wiadomo, że najlepiej jak się da kasę. I napewno nie jesteś jedynym gościem weselnym, który wpadł na tak "oryginalny" pomysł. daj kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja np. nie jestem zwolenniczką prezentów w formie sprzetów agd to mi sie źle kojarzy, jakby taka osoba po ślubie już nic tylko stała w kuchni i robiła gofry albo prasowała odkąd mam męża, dostaje od mojej ciotki pod choinkę obrusy; moje kuzynki dostają fajne pierscionki, łańcuszki, bransoletki, a ja dostaje obrus, jak jakas stara matrona kasa jest zawsze najlepsza, ale szlafroki nie są złe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojeje tragedia
Szlafroki niecodzienny pomysł - w tej chwili to chyba najpopularniejszy prezent ślubny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym sie z takiego prezentu bardzo ucieszyla:) o szlafroki pytaj w sklepach z bielizna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda........
Tylko ludzie, którym brak inwencji twórczej wkładają kasę w kopertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MK Caffe
pomysl fajny, ale skoro nie chcesz wydac 130zl na jeden szlafrok to moze daruj sobie te prezenty?? szlafrok, poscier reczniki OK ale cos pozadnego, a nie badziewie... Osobiscie kupilam znajomej sztuczne kwiaty na metalowym stelazu fajnie wygietym gdzie byly dwa kieliszki i butelka wina..byla bardzo zadowolona z prezentu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betoniarka------> obrus to tragedia :) sama mam kilka obrusów - dostałam od ciotek i takich tam a akurat mam mieszkanie w takim stylu, że obrus nie pasuje :O a najbardziej idityczny prezent slubny o jakim słyszałam w ostatnim czasie to: maszyna do własnoręcznego wypieku chleba miałybyście ochotę wypiekać chleb? bo ja może raz - żeby zobaczyć, jak to jest i nigdy więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojeje tragedia
albo udawała...co miała w końcu powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×