Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wasze wypowiedzi są bardzo waz

Co myślicie o takim prezencie? I gdzie coś takiego dostanę?

Polecane posty

Gość tia ty wolisz prezenty
no to ja ci na ślub kupię piękby różowy dywan do dużego pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego akurat różowy dywan? dlaczego zielone talerze? Można kupić coś w neutralnych kolorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słupekkk
katis, może ciebie to dziwi, że różowy, ale co kierowało ludźmi, którzy jednej z tu obecnych pań podarowali cały komplet zielonych talerzy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uśmiEch riczA
hmmmm.. ja dałabym kase.. ale wybór należy do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betoniarka ----->>> świetna wypowiedz, świetne podsumowanie debaty na temat szlafroków od jednej upartej pani ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryglus
My mamy slub 1 września, ale juz dostaliśmy prezent od znajomych z zagranicy. Jest to zestaw reczników szlafroki, kapcie do łazienki, waga, itp... Zapakowane w piekną walizkę. Wszystko firmowe Pier Cardin(nie wiem jak to sie pisze). Wolelismy pieniądze ale dostaliśmy prezent i jesteśmy z tego bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gryglus wiesz no Twój prezent sądze że dosyć sporo kosztował i to jeszcze w pięknej walizeczce!! ale 2 szlafroków to bym napewni nie chciała dostac. Są prezenty na które człowiek by sobie sam nie pozwolił a mysle ze warto mieć cos takiego na specjalne okazje, np moja kolezanka dostała taka pościel http://produkty.almi-decor.com/catalog.php?pid=2&id=5 i ja tez chciałabym taką, prezent w rozsadnej cenie a zostanie na lata , a sama poscieli za 250-300 zł nie kupiłabym sobie Napewno nie ucieszyłabym sie z samych szlafroków... ale z prezentu jaki dostala Gryglos napewno :) fajny komplecik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×