Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nosek20

zrzucam 13 kilo!!!!skutecznie i koniecznie...kto sie dałacza??? ZAPRASZAM!!!!

Polecane posty

Gość teraz jest dobrze
Nick------------wiek---------wzrost--------kiedys------- -teraz--------cel lady_eM--------16-------------172-------------75-------- ----82--------60 nosek20--------21-------------170-------------80-------- ----85----------60 młody feniks---26-------------170------------77,5-----------90---- ------62 anetka----------25-------------158-------------55------- -----65-----------45 czerwona papryczka--17----168------------79--------------104---------- 56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś sie podszył:/ uważajcie żeby nie skopiowac tej ostatniej tabelki. Calutki dzien sie obżeram. Drugi dzien z zrzędu. Nie mam do siebie siły. Nienawidze siebie. Nie wiem co sie ze mna dzieje. Nie dam rady:( Wszystko jest do kitu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick------------wiek---------wzrost--------kiedys------- -teraz--------cel lady_eM--------16-------------172-------------75-------- ----82--------60 nosek20--------21-------------170-------------80-------- ----85----------60 młody feniks---26-------------170------------77,5-----------90---- ------62 anetka----------25-------------158-------------55------- -----65-----------45 czerwona papryczka--17----168------------79--------------104--------- - 56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pode mnie tez ktos sie podszywa. Zwróćcie uwagę, że ja mam na poczatku nicka duże L, a ten ktoś coś innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick------------wiek---------wzrost--------kiedys------- -teraz--------cel lady_eM--------16-------------172-------------75-------- ----69.5--------60 nosek20--------21-------------170-------------80-------- ----73----------60 młody feniks---26-------------170------------77,5-----------72---- ------62 anetka----------25-------------158-------------55------- -----52-----------45 czerwona papryczka--17----168------------79--------------62---------- 56 To jest właściwa tabelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wedlowska gorzka
Lady_eM -> uszka do gory :) jutro bedzie nowy dzien :) zreszta ten sie nie skonczyl jeszcze, skoro zjadlas duzo to juz skoncz na dzisiaj i popijaj wode mineralna albo jakas herbatke ziolowa ! jutro zjesz troszke mniej niz zwykle i powinno sie unormowac :) a jak diete stosujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka 27.
hej! a mialo byc tak pieknie................... dzis mial byc drugi dzien na sokach a efekt taki ze zjadlam i mam wrazenie ze pekam;/ ale wlasnie ajk kolezanka u gory napisala , koniec na dzis zaraz biore sie za wode i cwiczenia musze sie dalej motywowac a jutro mzoe bedzie lepiej;/ od poniedzialku pojde na areobik moze bedzie mi lepiej to szlo;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczęta! Ja chętnie pozbędę się trochę tłuszczyku. Mierze 171 cm, a ważę 75 kg. Mój cel to 60 kg, ale każda utrata kilogramów będzie ogromną radością. Postanowiłam zwiększyć aktywność fizyczną. Rano godzinka na steperku i wieczorem. Dziś wykonane. Myślałam jeszcze żeby zacząć biegać ale nigdy się jakoś nie mogę zmobilizować. Może jutro mi się uda. Mam nadzięję na wsparcie z Waszej strony. Teraz moim celem jest zrzucenie 5 kg do końca lipca, bo 4.08 mam wesele i chciałabym jakoś wyglądać. Nie wiem tylko czy to realne. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh, ci podszywacze ... Szkoda słów. Lady eM - widzę, że u Ciebie też było kiepściutko. Nie przejmuj się, jutro musi być lepiej. Nie zjadłam dziś tak dużo, ale miało być inaczej. Niskokalorycznie i zdrowo. a tu? Racuszki, bułka z miodem, kananpeczki z pasztetem, słodka herbata. Ehhh. Życie. We wrześniu muszę ważyć 56... Muszę! Buziaczki Dziewczyny ;) Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zośka_84 witamy. Dopisz się do tabelki. Mierzę tylko cm więcej od Ciebie i startowałam z identyczną wagą. Mi zrzucenie szesciu kg zajęło dwa miesiące, ale to dlatego, ze miałam kompulsy co trzy, cztery dni. Mobilizuje się. Odstawiam żarcie, idę zrobić herbatkę ziołową. Nic już nie zjem dzisiaj, wręcz przeciwnie, postaram się poćwiczyć, spalić te setki, a nawet tysiące kalorii. Dwa dni obżarstwa... Jutro zacznę znowu porządną dietę, chce przecież widzieć ubytek na wadze... Na razie nie mam zamiaru się ważyć ponieważ jestem pewna, że sporo przytyłam, po co sie bede dolowala.... wedlowska gorzka - Zbyt dużo dzisiaj zjadłam zebym sobie mogla to tak latwo unormowac....Ale tak jak napisałam jutro bedzie nowy dzien, zaczne od poczatku. Generalnie stosuje MŻ. nie jesc na noc, unikac bialego pieczywa, ziemniaków, dużo warzyw i owoców. Łykam chrom plus i for slim. Polecam jedno i drugie. Karolinka27 a zjadlas faktycznie cos zakazanego? czy przejmujesz sie tylko tym, ze to bylo hm... cialem stałym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoska_84 - witaj w naszych skromnych progach. Ja także myślę, by zacząc biegać. Na razie pogoda na to nie pozwala. Cały dzień u mnie padało - dlatego nic mi się nie chce. zero ochoty na ruch. Jutro obowiązkowo siłownia, skakanka i hula hop. Ruch to podstwawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady eM - masz może gg? Tak będzie łatwiej. Jesteśmyw podobnym wieku, może wirtualne rozmowy pomogą nam się zmotywować do przsetrzegania diety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam, ale nie chciałabym tutaj podawac numeru. Wyślij mi swoj numer na meila. Miminikna@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogłabys podac
i nie marudzić,co to takiego nr gg ? -ales ty gooopia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka 27.
od jutra........ napewno jutro bedzie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie nowe kafeterianki. Troche nas tu przybywa - I DOBRZE Co do diety to ja dzis sie oczyszczam - wczoraj mój m wyjezdzał i na odchodną kolacje wciągneliśmy razem pizze XXl - dałam rade tylko 2,5 kawałka i do teraz to czuje. Nie chce mi się nawet śniadania. A wy poza dietą 1000-1200 kcal napiszcie swoje diety. Co jecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, ta pogoda ;( Znów nie mogę wybrać się na siłównię, bo dojeżdżam na nia 7 km rowerem. Mam karnet miesięczny - mogę korzystać z niej bez ograniczeń. Podpisałam kontrakt na rok, tak więc do marca następnego roku będę stałą bywalczynią. Wstałam dziś o 6 rano i zjadłam jajecznicę z 3 małych jajek. Bez chleba - tak więc wydaje mi się, że nie jest tak źle. Zdążyłam już poćwiczyć 1,5h. Nie były to zbyt forsowne ćwiczenia, ale zawsze lepsze to niż nic. ok. 10 zjem drugie śniadanie - dwie kromki wazy z pasztetem, na obiad jakąś zupę lub ziemniaki z jakimś mięsem - wsyzstko zależy od tego co ugotuje Mama. Nad kolazją jescze się nie zastanawiałam ;) A jeśi chodzi o ruch, to po 10 poskaczę troche na skakance i pokręce hula hop. Co będzie później - nie wiem... Mam nadzieję, że uda mi się wytrzymać dziś bez objadania. Ostatnie trzy dni to była porażka... Bleeee... Piszcie co u Was Dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz trace siły i cierpliwosc wciaz waze 73 kilo........do tego boje sie ze moge byc w ciazy bo czasem sie bzykamy bez zabezpieczenia metoda tzw wyskoczka,za kilka dni jak nie pojawi mi sie okres to zrobie sobie test ciazowy, czemu kilogramy ie chca mi leciec w doł????pomozcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis na sniadanie kawa z mlekiem i cukrem, 4 łyzki otreb z 2 łyzkami jog nat i łyzka rodzynek, plasterek poledwicy, kawałeczek chleba razowego tak 1/4 kromki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj zawalilam sprawe bo mialam obiad rodzinny ktory zreszta sama przygotowywalam. I niestety moja silna wola nie wytrzymala://// W ramach dietowej rekompensaty stanelam wieczorem na stepper i dalam sobie wycisk przez godzine - 7800 krokow to jest ok 800 spalonych kcal. Wiec przynajmniej moralnego kaca dzisiaj nie mam:) A dzis? W ramach odkupienia win z wczoraj dieta \"im mniej tym lepiej\" tzn do tej pory poza blonnikiem i zielona herbata nie bylo jeszcze nic:) Musze tylko skads skombinowac w najblizszym czasie wage bo moj luby kiedys nasza rzucil i ja zniszczyl:P Pokazuje wiezne 78 kg co mnie niestety nie satysfakcjonuje:P Trzymam kciuki za wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczęta! Dopisuję się do tabelki! Nick------------wiek---------wzrost--------kiedys------- -teraz--------cel lady_eM--------16-------------172-------------75-------- ----69.5--------60 nosek20--------21-------------170-------------80-------- ----73----------60 młody feniks---26-------------170------------77,5-----------72---- ------62 anetka----------25-------------158-------------55------- -----52-----------45 czerwona papryczka--17----168------------79--------------62---------- 56 Zoska_84-------23--------------171------------79--------------75----------60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj poległam od samego rana. Zjadłam do porannej kawy herbatniki z czekoladą. Pocieszający jest fakt, że poranny steper był i 100 brzuszków udało mi się zrobić. Ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PulchniutkaDziewczynka
nosek20 a nie mozesz brac anty ?? jezlei jestes w stalym zwiazku i regularnie uprawiasz seks to najlepsza metoda a taki seks przerywany to zero przyjemnosci i tylko nie potrzebny stres . a tak na temat diety dzisiaj przyszly mi tabletki for slim i od jutra zaczynam brac dzisiaj troche duzo podjadlam no ale nic postanowilam zpaisywac co jem bo slyszalam ze to pomoaga wyeliminowac to co zle a jak tam u was dietki ida dobrze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerowna Papryczka
Ufff... za co męczący dzień. Właśnie jem kolację, może trochę za wcześnie, ale nie jest ona zbyt "dietetyczna", więc jeśli zjem ja teraz mam większe szanse na jej spalenie. Moje dzisiejsze menu: 3 jajka usmażone na łyżeczce oliwy z oliwek 2 kromki wazy z pomidorem młode ziemniaki, jajko sadzone, sałata z kefirem i cukrem płatki owsiane, otręby i starkowne jabłko... pycha ;) Póxniej trochę poćwiczę i pokręcę hula hop. Dziewczyny, może ustanowimy jeden dzień, w którym będziemy się ważyć i zapisywać tutaj swoje postępy. Zaproponujcie jakiś dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzę że jednak się nie poddałyście. To dobrze. Ja już po wieczornym steperku, ale biegać nie idę pada, wieje brrr:(. Czerwona Papryczka ja też myslałam o jednym dniu w tygodniu w którym można się ważyć i porównać wyniki z całego tygodnia. Proponuję niedzielę na ważenie, co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... Niedziela. Ta w moim przypadku niestety odpada, bo nie ćwiczę wówczas na siłowni. Tam się ważę - waga jest dokładna, taka elektroniczna, z pomiarem zawartści tkanki tłuszczowej. Może poniedziałek? Już wiem.. To może Wy ważcie się w niedzielę, a ja poczekam dzień i swojej wyniki będę \"publikowała\" z jednodniowym poślizgiem. Pozdrawaim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po wczorajszym i przedwczorajszym obżarstwie postanowiłam się dzisiaj oczyścic. Tak więc od samego rana piłam tylko herbatki ziołowe. Wypiłam tez kefir (400ml) i to wszystko dzisiaj. Czuje się bardzo dobrze, wreszcie mi się troszkę brzuch spłaszczył. Zrobiłam 8 km rowerem i mam zamiar poćwiczyć jeszcze przed pójsćiem spać. Jutro mam zamiar już jeść, ale tak mocno delikatnie. Przez dwa tygodnie piłam Slim figura spalanie. Efektów brak - nie polecam, tylko szkoda kasy. Natomiast od tygodnia łykam for slim i wszystkim to polecam. Kiedys brałam chrom organiczny, teraz mam chrom plus i ten drugi daje o wiele lepsze efekty. Nie mam w domu wagi:( Ważę się u mojego chłopaka i różnie to jest, wiec niestety nie bede mogła sie doisywać w określonym dniu. Ale pomysł moim zdaniem b. dobry. Dziewczyny tak sobie myślę zeby zacząć tez kręcic hula hopem, ale kurde nie umiem no.... musze sobie to kupić i nauczyc sie krecic.:)Czerwona Papryczka a Ty co myslisz o efektachpo kreceniu hula hopem? Co Ci najbardziej zeszczuplało? talia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka 27.
no dzios spokio:) tylko mieso z salata:) super ale mam doBa..............:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×