Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

a co z tą twoją artro, umówiłaś się już na jakąś konkretną date, bo u mnie teraz terminy przyjęcia na oddział są na marzec, więc może być ciężko wybrać coś sensownego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No j a na koniec stycznia prywatnie. Chyba, że z NFZ coś się zwolni wcześniej, ktoś zrezygnuje czy jakoś. Więc mam być dziennie gotowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie robisz, w bielsku? o ile dobrze kojarze tam w szpitalu pod bukami (czy jakoś tak) robią artro w naprawde rozsądnych cenach, aż sama nie mogłam uwierzyć heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klinika Św Łukasza. W sumie moje tereny. Liczę,że ludzie zrezygnują. W końcu święta, Sylwester itp. A ty się decydujesz na ten marzec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, niby szmat czasu. A jak nic się nie poprawi, to jesteś na tak? A do lekarza jeszcze planujesz iść przed ewentualnym zabiegiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie rozpisalyscie a nie bylo mnie tylko pol godzinki bo wlosy prostowalam/:P Hinter ja tez tak mialam ze czekalam az cos sie zwolni bo zalezlo mi na czasie i dziennie nie moglam jesc az do mnie zadzownili:P a robilam i tak prywatnie:P teraz walsnie tez czekam na zasadzie jak sie zwolni ale tym razem na NFZ bo mnie juz te cale zszywki wykosztuja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a jak sie nic nie zwolni i moje miesnie sie nie wyrobia to sobie poczekam z jakis rok:P ale juz wole czekac i miec to zerobione w naparwde specjalistycznym miejscu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na pewno pani reumatolog mnie odeśle, bo jak rtg będzie w porządku albo w miare (tzn. jeśli sie okaże że nie od kręgosłupa boli mnie łokieć) to każe mi zrobić usg, zeby sprawdzić czy nie ma wysięku i da mi list do lekarza prowadzącego z orzeczeniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha megusia wypelnialam wczoraj dokumenty na artro i tam pisalo oz niecuzleniui i ten lokiec da sie zrobic w miejscowym tak tam przynajmniej pisalo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chcę miejscowe, choć mam stracha. Też sobie chętnie pooglądam, choć nie chcę słyszeć co mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam, ale nie nadążałam za tym co mówią hehe trzeba poprosić pielęgniarki, żeby spuściły parawan, bo normalnie ten telewizor jest zasłonięty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie właśnie rożnie, zwłaszcza jak będę wiedziała, że to moje. Więc mogę odlecieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
było to dla mnie niewątpliwie ciekawe doświadczenie, ale drugi raz bym chyba nie chciała tego przerabiać, chodzi mi przede wszystkim o to leżenie, bo na extra widoki to zawsze jestem chętna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ogóle nic nie chcę przerabiać:( A można dostać taki filmik z własnej artro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E, to czemu nie wzięłaś? Pewnie trzeba płacić. Jak mi taki daję to sobie na spokojnie w domu późną nocą pooglądam. Jeszcze znajomych na seans zaproszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×