Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

a wiecie co normalnie cos mi sie stalo bo jak siedzialam na lekcji i pisalam klasowke z matmy to potem mnie strasznie zaczelo bolec cos pod kolanem tzn. tak gdzie jest piszczel tylko ze na samej gorze i to miejsce mnie bolijak zginam noge :P ale jutro do lekarza wiec moze cos poradzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A orientujecie się może czym może być spowodowany ból po lewej stronie mostka przy złączeniu mostka z żebrami? Bo mnie od jakiegoś czasu co jakiś czas tak starsznie kłuje, że oddychać mogę ale tak ledwo ledwo, nie moge się śmiać ruszać ani nic. A dzisiaj to jest już normalnie przegięcie. Jak się zaczęło przed moją fizykoterapią tak trzyma do tej pory... Mogłabym z tym w końcu pójść do lekarza ale nie moge się zebrać:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest tak jakby mi żebra wypadły i wbijały się w narząd który znajduje się pod nimi:/ Takie mam wrażenie, ale zapewne nie jest to możliwe aby żebra sobie tak o po prostu wypadły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najprawdopodobniej jakiś ucisk na zakończenie nerwowe, kiedyś jak miałam to dostałam na to naproxen (czyli standardowy NLPZ) jak masz jakiś lek przeciwzapalny to sobie zażyj, powinno ustąpić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi to się zaczęło jakoś na wakacjach... Ale żeby zawał w moim wieku? Czyli co mam rozumieć że lepiej będzie jak jak najszybciej pójdę z tym do lekarza tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe źle zrozumiałaś, ludzie myla te nerwobóle z zawałem i niepotrzebnie panikują, same nerwobóle nie są chyba groźne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no właśnie coś mi nie pasowało;p Może i nie są groźne, ale cholernie bolą. Najgorzej jak w szkole tak mam. Wtedy na niczym nie moge się skupić i nawet wstać z ławki na przerwie aby wejśc do klasy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam takie bole... :P ale ostatnio juz nie moze to dlatego ze biore ten naproxen ale mniejsza z tym najwazniejsze ze juz mnie nie boli tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey wam ja dopieor ze szkoly wrocilam jak zawsze tak pozno;/ czy przy naszych kolanach mozna chodzic w butach na obcasach?? bo po dzisiejszym dniu stwierdzam ze chyba raczej nie:P megusia ten twoj kurs i tak jest tani:P ja chcodizlam do tego goscia co wiesZ:P i ja palcilam w sumie za wszytkie korki meisiecznie 1200:P jak sobie to policze za ccaly rok...;/ a chodzilam od wrzesnia do maja:P ale dobrze ze wybralas tenw klrakowie ponoc jest super:) a u mnie w miescie ludzie panikuja bo 3 dzieci ma sepse;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No raczej nie mozna chodzic na obcasach :D To dobrze ze Ty nie masz... lepiej sie pilnuj :) A czy trapery bardzo obciazja kolana bo sa dosc ciezkie ?? bo nie wiem czy kupic bo dla mnie jest maly problem z butami bo mam bardzo niewymiarowa stope :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie od zimy nie słychać nic o sepsie. Może już to przeminęło... Tylko nie rozumiem dlaczego w innych rejonach Polski w dalszym ciągu dochodzi do zarażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacha chyba nie:P ja 3 lata w glanach chodzilam:P i nie bylo gorzej a to abrdzo wygodne buty byly:) teraz mam obcasy ale one sie nie nadaja..;/ spuchlo mi jak zawsze kolano ono sie tylko tak potrafi buntowac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha... no to dobrze bo tak sie zastanawialam... bo juz w tamtym roku mialam trapery i w poprzednim ale dlugo w nich nie chodzilam :P jakis miesiac moze.... wiec nie pamietam jak to z nimi bylo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ju dawno zrezygnowałam z obcasów. Dodatkowo jeszcze szkodzą kręgosłupowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja zimowe buty mam akuart na obcasie sobie kupilam w tym roku nie wiem co mnie podkusilo;/ chyba bede musiec pomyslec o jakichs innych;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×