Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Tylko ze I/II mam w tym operowanym a to nie operowane mnie boli bardzo... a mysle ze jest wyzszy stopien chondro niz w tej pierwszej bo o rok dluzej mnie boli :P ale to sie okaze jutro... moze i mam ten fald... :) dobrze ze dala spokoj juz ta jedna noga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytał gdzie boli i jak wskazałam miejsce pod rzepką, a dokładnie od więzadła do boku, to powiedział,że to ten fałd się klinuje przy zginaniu, wchodzi między jakieś kości i boli. Ogólnie tez dotykał w różnych miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ale mialam przygode:P wyslalam faceta do apteki po pigulki bo mial po drodze przyniosl mi a ja patrze inny kolor opakowania ale luzik mowie moze firma zmienila ale dla pewnosci sparwdzam sklad no i sie roznil nawa tabeltek roznila sie tylko o jedna litere i pani sprzedajaca sie pomylila ale na szczescie mi wymielnili i bardzo pzrepraszali ale laseczka dostala neizly ochrzan od szefa;/ mnei by sie chyba nic nie stalo ale jakby to byl jakis inny lek...masakra;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rzeczywisciee:P tak sie zaaferowalam sie zapomnailam o tmy ze ty mialas podobnie:P dobrze ze zdazylismy na wymaine bo ja jak zawsze na ostatnia minute kupuje hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w tym wypadku to byla mloda dziwecyzna pierwsze dni w pracy az mi sie jej zal zrobilo jak ten szef na nia krzyczal;/ ale fakt faktem moggla narobic komus duzych klopotiow taka pomyl;ka;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda czy nie jej obowiazkiem jest 10 razy sprawdzić zanim wyda lek, no ale wszyscy w końcu jesteśmy tylko ludźmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, kto tam wie czy mam ten fałd cy. Po artro się okaże. Bo może oprócz chondro nęka mnie coś całkiem innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe:D Mnie też wkurzają te reklamy po bikach. Aż na początku myślałam że to nie jest nasze forum:p Wiecie co, tak sobie dzisiaj próbowałam poskakać i obunóż szło tak jeszcze jak cie mogę, ale jak już miałam na tej swojej prawej to ni chu chu;p za pierwszym razem to myślałam że kostke skręciłam tak mnie zabolała;p Za drugim razem było bezbólowo, ale jakbym miała przeskoczyć taki płotek to ewidentnie albo bym upadła i zrobiła z płotków domino albo coś gorszego by z tego wyszło;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe tylko wiesz jak to jest z tym basenem;p Ale jeżeli w piątek po wszystkich świętych jak będę u babci basen będzie otwarty to na pewno pójdę. Tam to przynajmniej można popływać bo u mnie to tylko masaże i brodziki a największa głębokość to jakieś 140 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ćwicz izometryczne uda, możesz też robić ćwiczenia z gumową piłką: 1. wkładasz piłkę pod kolano i naciskasz mocno (x 30) 2. przy wyprostowanej nodze naciskasz pilkę pietą jednocześnie przyciągając do siebie palce (x 30) 3. wkładasz pilkę pomiedzy zgiete kolana i mocno ją ściskasz ( x 30) 4. leżysz na brzuchu, stopa oparta na piłce- uginasz i prostujesz kolano, przy wyproście trzeba wcisnąć piłkę (x 30) przy każdym powtórzeniu trzeba policzyć do 3 i następnie rozluźnić mięsień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie brzmi tragicznie. Musze się zaopatrzyć najpierw w piłkę;p Później pozostanie tylko kwestia czasu którego ostatnio brakuje, ale może i z tym da się coś zrobić. A ta piłka to ma być jakaś specjalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie worcilam i nic mi nie wykrylo oprocz tej chondromalacji, tylko ze mam problem bo lekarz nie okreslil czego ta chondromalacja jest... :(:( Megusia cos pisala ze rzepki nie wykryje, ja jak czytalam na stronie to nie pisali nic ze rzepki wykryja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na to wyglada ze chondro jest az tak dokuczliwe... :( ale jezeli mam klykcia to rzepki tez napewno mam... to wole nie wiedziec chyba jakiego stopnia... :/ Ale USG tez mi jakos dziwnie zrobili bo nie przejechal lekarz tam gdzie mnie boli (to dziwne nikomu nieznane miejsce w kolanie) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak powiedzialam... powiedzialam tez ze mialam artro robione na drugie kolano a on sie zapytal co wykrylo ja powiedzialam ze chondro i ze w drugim chyba tez jest... Ale ogolnie sympatyczny lekarz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mogłaś nie mówić. Daję głowę, że nic by o chondro nie napisał, a tak już mu powiedziałaś w czym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak by sie zorientowal po bliznach od artro wiec by sie zapytal co bylo i by i tak pewnie odrazu sam stwierdzil ze to moze byc chondro :P Nawet mam zdjecia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×