Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Syreni śpiew

Mysz jest w szklance, włos na szczocie, chodnik suszy się na płocie

Polecane posty

Jest nowy film, a w nim kartoflak z gotowanych kupnych ziemniaków plus sos z torebki zamiast mąki ziemniaczanej bo nie ma jej akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te wysryfy powinny się nazywać pamiętniki alkoholiczki ewentualnie wariatki no może jeszcze brudaski

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, PandaCzerowna napisał:

Wszystko jest dla niej za drogie kiedy ma zapłacić sama a nie dostać za darmo. Kask dostała za free to wzięła i udaje zachwyconą nim. Kazali go zareklamować to założyła i robi z siebie durnia... bo po co jej niby taki kask skoro nie ma motoru ani skuteru? Zaraz jej dadzą do reklamowania płetwy to też je założy i będzie po mieszkaniu w nich chodzić i mówić że są "mega zarombiste naprawdę wiecie, jako kapcie świetne są ej naprawde sztos złoto".

Ty wiesz że wyobraziłam sobie tą scenę 🤣🤣🤣

  • Like 1
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przewinełam sobie na fragment "ze szkoły" (ok24:50)

Pobtych kilku sekundach, dzwonkach, gongach, medytacji cesarzowej czuje się jakbym uczestniczyła na tych zajęciach szkolnych 😄 MEGA. też mi głowa paruje po tej szkole 😆

houl przed szkoła mnie sie najbardziej spodobal. szczegolnie chwila z chałka. naprawde.

 

a Wy jaki fragment polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

autorka kulinarnego ebuka nieustannie pokazuje że nie lubi gotować 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kawiarka wybuchła na całą kuchnie bo z uporem maniaka nastawia ją na najwyższą moc kuchenki. I sto razy przeczytała, że daje z dużą moc  - ale nie bedzie PISAC mi!!!!!!!!!!!!!

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Luiza55 napisał:

kawiarka wybuchła na całą kuchnie bo z uporem maniaka nastawia ją na najwyższą moc kuchenki. I sto razy przeczytała, że daje z dużą moc  - ale nie bedzie PISAC mi!!!!!!!!!!!!!

Brawo dla kawiarki! Logika nakazuje nie nastawiać na maxa i ludzie tez jej pisali, ale on wie swoje. Bardzo dobrze się stało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogrodniczki z truskawka i wygląd ale Mario i Obelix w jednym to mój hit. Szkoda, ze nie było haulu 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Luiza55 napisał:

kawiarka wybuchła na całą kuchnie bo z uporem maniaka nastawia ją na najwyższą moc kuchenki. I sto razy przeczytała, że daje z dużą moc  - ale nie bedzie PISAC mi!!!!!!!!!!!!!

Może w końcu do brudnego łba dotarło, że to kawiarka CIŚNIENIOWA. Pytanie, czy ona ze szkoły w ogóle wie, co to ciśnienie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Zniesmaczony 2 napisał:

Ona cały czas pitoli o myszy, myślicie że to zwidy czy real mysz 

Myślę, że ma myszy, to jesienią nic dziwnego. Sami co sezon z nimi walczymy, bo chociaż mieszkam w mieście, to mam ogród i przyłażą z parku/łąki kwietnej czy gdzie to tam żyje. Kupiłabym kota, ale alergia nie pozwala. 

Edytowano przez Syreni śpiew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

27:27 do 27:32 - ugryzła, wypluła, położyła obok chałki, część tego wyplutego dała potem Rózi, część zawinęła z chałką. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Zniesmaczony 2 napisał:

Ona cały czas pitoli o myszy, myślicie że to zwidy czy real mysz 

Też tak pomyślałam właśnie,że to mogły być zwidy 😅🤣😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Totalnie nie kupuje tych sasiadow praktycznie codziennie w odwiedziny😃 Powiedzcie mi czy was znajomi/ sasiedzi odwiedzaja co tydzien? To nie lata 90te 😄 Ja to ze znajomymi zgrywam kalendarz przez miesiac zeby gdzies wyjsc/ spotkac sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na 45 minucie. 

Podczas robienia makijażu na brudną, nieprzemyta nawet woda buzię pomyślałam sobie, że to jest kobietą na odwal się dosłownie. Very effortless bi.tch i to nie jest komplement, to jest raczej totalna bylejakość .... Gdzie się podział ta szanela łódzka damessa potrafiąca się zbierać,kiedy eksmąż czekał, nawet 2 i pół godziny..... 🙈🙈🙈🤦🤷😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gosc__ napisał:

Totalnie nie kupuje tych sasiadow praktycznie codziennie w odwiedziny😃 Powiedzcie mi czy was znajomi/ sasiedzi odwiedzaja co tydzien? To nie lata 90te 😄 Ja to ze znajomymi zgrywam kalendarz przez miesiac zeby gdzies wyjsc/ spotkac sie.

I to jeszcze chcą przyjść wcześniej ciekawe czego się nie mogą tak doczekać ?🤣 Aż Siwa stresują, jak to sama powiedziała - takie życie na krawędzi 🤣😂😁😅

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, SheriDANKA 😜 napisał:

I to jeszcze chcą przyjść wcześniej ciekawe czego się nie mogą tak doczekać ?🤣 Aż Siwa stresują, jak to sama powiedziała - takie życie na krawędzi 🤣😂😁😅

Mysle ze to taka ladna przykrywka dla obalenia 2 winiaczy 😄 i zawsze trzeba miec ciastka, kawe i wino. Pamietajcie🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gosc__ napisał:

Totalnie nie kupuje tych sasiadow praktycznie codziennie w odwiedziny😃 Powiedzcie mi czy was znajomi/ sasiedzi odwiedzaja co tydzien? To nie lata 90te 😄 Ja to ze znajomymi zgrywam kalendarz przez miesiac zeby gdzies wyjsc/ spotkac sie.

Obie strony bezrobotne albo jedna strona bezrobotna a druga na emeryturze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kuźźwa oglądam tego vloga dalej i 54 minuta, a ta mówi, że pytała się sąsiadki czy jej nie chłodno, bo ta sąsiadka ma taki mniej ogrzewany domek... WTF?!? Podczas, gdy Siwej ciepło z kominka "idzie schodami" do góry....🙈🤦🤷😳 to gdzie ona do tej sąsiadki chodzi .... No c'mon...

Edytowano przez SheriDANKA ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzymajcie mnie! Doszłam do momentu,że jej się czerwiec i październik źle kojarzy,bo jej się rozwód źle kojarzy.... A taka zadowolona przecież była,że przemocowca toksyka pogoniła i na kasę ograła 🤣😂😅

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Luiza55 napisał:

kawiarka wybuchła na całą kuchnie bo z uporem maniaka nastawia ją na najwyższą moc kuchenki. I sto razy przeczytała, że daje z dużą moc  - ale nie bedzie PISAC mi!!!!!!!!!!!!!

Niech się cieszy że jej to w twarz albo na psy nie wybuchło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gosc__ napisał:

Mysle ze to taka ladna przykrywka dla obalenia 2 winiaczy 😄 i zawsze trzeba miec ciastka, kawe i wino. Pamietajcie🥰

No i hitowe podsumowanie wieczornej libacji! Siwa mówi: alkohol na mnie dobrze działa wstaje wcześniej ( to nic że pewnie obudziło ja zimno i trzeba było rozpalić w kominku) i od razu zabieram się za pracę ....taaaaa....

Edytowano przez SheriDANKA ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ma opóźnienie we vlogach, ona jest jeszcze we wrześniu z filmikami 🤦 coś czuję, że zaraz się będzie zabierać do łodzi. W końcu jak mówi 3 stopnie Celsjusza to dla niej zima 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Syreni śpiew napisał:

Myślę, że ma myszy, to jesienią nic dziwnego. Sami co sezon z nimi walczymy, bo chociaż mieszkam w mieście, to mam ogród i przyłażą z parku/łąki kwietnej czy gdzie to tam żyje. Kupiłabym kota, ale alergia nie pozwala. 

Potwierdzam, ja już złapałam 5 😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Sylka856 napisał:

Potwierdzam, ja już złapałam 5 😐

Taaaaa... i też do Was robiły takie "ŁA!" stojąc przed Wami na dwóch nogach z łapkami w górze ?!? 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Gosc__ napisał:

Totalnie nie kupuje tych sasiadow praktycznie codziennie w odwiedziny😃 Powiedzcie mi czy was znajomi/ sasiedzi odwiedzaja co tydzien? To nie lata 90te 😄 Ja to ze znajomymi zgrywam kalendarz przez miesiac zeby gdzies wyjsc/ spotkac sie.

Z nią byś nie musiała zgrywać, ona moze codziennie, co ma do roboty? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, SheriDANKA 😜 napisał:

Taaaaa... i też do Was robiły takie "ŁA!" stojąc przed Wami na dwóch nogach z łapkami w górze ?!? 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Tak to nie, ja z myszami nie rozmawiam. Może dlatego, że nie piję :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra skończyłam oglądać dzieło wybitnej tforczyni, urwane w połowie zdania 🙈😁 no coz jak to Siwa mówi: no nic trzeba żyć dalej 🤪🤪🤪

Kurtyna. Dobranoc 😉😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
2 minuty temu, SheriDANKA 😜 napisał:

Taaaaa... i też do Was robiły takie "ŁA!" stojąc przed Wami na dwóch nogach z łapkami w górze ?!? 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Myszy w sekundę nie ma jak się ruszysz, chyba, że jakieś otumanione chodzą oparami

Nie zdziwie się, jak zaczną kaszleć 🤔

Edytowano przez Sylka856
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×