Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Moja mama przed chwila dzwonila do tego lekarza rehabilitanta no i moja mama ma przyjsc do niego w poniedzialek i wziasc skierowanie na rehabilitacje. Wiec rowniez bede rehabilitowana tak jak Wy :P Mam nadzieje ze nie bede musiala jezdzic do Aleksandrowa na ten rehabilitacje tylko gdzies u siebie bede mogla je robic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z moich osobistych doswiadczeń wiem, że najlepiej rehabilitować się za kase, wtedy wszyscy się starają i nie jest się jednym ze 100 pacjentów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety nie bo nie jestem w stanie sie ruszac... :( juz 3 dzien trwa ten straszny bol... mam nadzieje ze niedlugo minie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdradziłabym Ci świetną radę mojego ortopedy na pozbycie się bólu, ale niestety jesteś nieletnia, więc nie będę Cię demoralizować ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie chyba uderzylam w lokiec czy cos bo mnie zaczal bolec jak dotykam albo sie opieram o cos :P ale nie mam siniaka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jednak też powinnaś odwiedzić reumatologa, bo troche to nienormalne żeby w tym wieku działy Ci się takie rzeczy od tak sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeden lekarz juz sie mnie pytal czy mialam robione badania te na reumatyzm... rano czesto tez mam tak ze jak wstaje i chce isc to biodra mnie strasznie bola... ale jak rozchodze to jest dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm.. pewnie warto... ale watpie zebym to miala :P nie chce mi sie juz latac po lekarzach :P mysle ze jezeli to sie nie zmieni to pewnie wkoncu wyladuje u reumatologa ale narazie z innymi stawami nie jest zle oprocz kolan :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakończyłam fizyko!! Normalnie się ciesze, chociaż nie przeszkadzało mi to jakoś bardzo;p Fajnie było, zabiegi miłe ale co za długo to niezdrowo;p A co tu od południa taka cisza?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja to sobie tak myślę, że to może pomaga kiedy ból jest poprostu bólem jeżeli wiecie co mam na myśli. Bo jeżeli coś boli bo jest nie tak typu łąkotka, chrząstka czy to moje ciałko tłuszczowe to nic z tego. A mi przecież nie miało co się popsuć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja jestem zdolna. schodząc z krawężnika skręciłam sobie kostke tak, że aż mi sie kolano wygięło. nawet mimo moich luźnych torebek mnie zabolało dość mocno, ale o dziwo na razie nie spuchło i oby tak pozostało :) hehe jeszcze troche a bym chyba zęby zbierała z parkingu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×