Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

a ja jutro bede grac w siatke pierwszy arz z tym wybitym palxcem:P juz sie chyba zrosnal;) tlyklo ciekawe jak bede skakac z tym zgeiteym kolanem moze sie jakos wyptrostuje dzie,i temu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój palec jest siny na rękach chyba mi popękały naczynka bo mam takie czerwone kropki i małe siniaki. Plec jest siny z wielkim siniakiem i mogę ruszać tylko przednią częścią ale i tak nie całkowiecie. Ogólnie wyglądam jakby mnie ktoś w domu szarpał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia zrob sobie oklad z altacetu torche smierdzi ale pomaga a lepszy oklad niz masc:) posmarujk potem czyms pzreciwbolowym:) jesli nie bylo konkretengo urazu to za kilka dni powinno przejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już okład zrobiłam. Teraz tym z tabletki wcześniej maścią. No za kilka dni powinno być ok ale w czwartek mam kolejny w-f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sobie obwiaz banadazem sam staw ten na srodku palca na wf i wtedy nei ebdzie tak bolao przy odbiciach bo jest jeszcze taki plasterek co sie nakleja ale ja go nigdy nie stosowalam a ty pewnie tez takiego nie masz w domu;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet zwykłego plastra nie mam:p no obwiąże może jakąś ulgę dostanę;p najbardziej wkurza mnie to że wyglądam jakby mnie bili w domu;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wrocilam z tego lasera...:P bardzo ladny budynek i w ogole ladnie tam jest :) i milo co sie bardzo liczy :) i sprzet nowka sztuka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno nie pewnie bym poszula jakby mi sie oderwala:P a ja ja mam cala tylko peknieta wzdluz niby....:P no i nic takiego obciazajacego nie robilam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest takie jedno pudlo na stojaku i tam sie chyba nastawia te rozne rzeczy i jest tez drugie gdzie jest takie szkielko i z tego szkielka laser wychodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra, no ja tez nic takiego nie robiłam, a kolano rozpad... Megusia, czyli jednak będziesz operować ten łokieć? Pani r. nic nie wymyśliła? Jakie badanie kręgosłupa kazała ci zrobić??? Julcia, gratuluję kondycji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedziała, ze skoro łokieć boli i utrudnia mi życie to ona nie widzi innego wyjścia tylko zabieg. Niestety ostrzegła też, że nie może mi dać gwarancji, że takie entezopatie nie będą mi się robić w innych miejscach (mam juz prawdopodobnie w kolanie). kazała mi zrobić badanie densytometryczne kości z kręgosłupa i pokazać się po zabiegu na łokieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinter ale lekotka sama od siebie nie moze sie rozwalic a juz tym bardziej zablokowac stawu..poczekam do piatku i zoabcze co mi rehabilitant powie:) bo mama z apteki zandeog cudou nie pzryniosla tylko ketoprom ibuprom i jakies okaldy z jakiegos kwiatka;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe zapomniałam wam jeszcze powiedzieć, że nie opłaca sie być chudym, bo wtedy ma się wzmożone odczuwanie bólu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no nie wiedizlam to co tyjemy czy co??:P megusia dzis zainwestowalam w dwie ksiazki;P powiem ci potem czy fajne hehe;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czego sie uczysz z tablic?? bo ja tez jakies mam ale ich chyba nigdy nie otwarlam;/ przeciez nie ebde sie uczyc ile razy na minute rusza skkrzydalmi osa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem tam jest synteza wszystkiego i można sobie szybko wszystko sprawdzić w celu powtórki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem bo nie zagladalam:P nie lubei takich streszczen mam takie ksiazeczki tes SMS chemia biologia i fizyka no ale beznadzieja dla mnie bo wlasnie takie skondensowane to jest;P a cala mojaklasa sie z tego uczyla:P widocznie ja dziwna jestem;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jak sie ucze to robie notatki inaczej nie umie po rpostu a zajmuje mi to duuuzzzoo wiecej czasu niz normlanie by zajleo :P i potem z tych notatek powtarzam:P ale jak juz mowilam dziwna jestem:P ale skoro mowisz ze tam jest cos wartego do pzreczytania to zajrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, a co to są te entezopatie?? Piękna nazwa, tylko proszę w języku chłopskim:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapalenie przyczepu ściągna do kości, bardzo nieprzyjemna i bolesna sprawa :/no i długo sie leczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam kiedyś enetezopatie więzadła rzepki przy przyczepie dalszym (guzowatość piszczeli) i zaleczenie tego zajęło 9 miesięcy, ale ten ból i tak wraca :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczny prosze pomozcie :) Potrzebuje pomocy z fizyki :) Mam 11 zadan do zrobienia... Czy byscie mogly mi pomoc w kilku ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×