Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Trudno powiedzieć kiedy. Bo to tak stopniowo ale mam wrażenie że tak na całego to po artro jakoś tak na początku września. Nieoperowane kolano strzela, kostki obydwie, palce u stóp, biodro jesdno strasznie przeskakuje, łokieć lewy trzaska, dolna część kręgosłupa (głównie tam gdzie mnie próbowali znieczulać) barki strzelają. No praktycznier wszystko co tylko może strzelać. Diety nie zmianiałam z resztą nigdy nie byłam na diecie zawsze jem to na co mam ochote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno powiedzieć kiedy. Bo to tak stopniowo ale mam wrażenie że tak na całego to po artro jakoś tak na początku września. Nieoperowane kolano strzela, kostki obydwie, palce u stóp, biodro jesdno strasznie przeskakuje, łokieć lewy trzaska, dolna część kręgosłupa (głównie tam gdzie mnie próbowali znieczulać) barki strzelają. No praktycznier wszystko co tylko może strzelać. Diety nie zmianiałam z resztą nigdy nie byłam na diecie zawsze jem to na co mam ochote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kiedyś bywalo tylko sporadycznie jak się kości porządnie zastały. A teraz jak wstaje złóżka, z krzesła wchodzę pod prysznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby ktoś wpadł na pomysł skąd to się mogło przypałętać to ja się chętnie dowiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu cichutko...wrocilam z rehabilitacji troche mi ulzyli ale dalej nie prostuje i dalej boli tylko ze juz mniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobili mi masaz oszczedne cwiczenia pole magnetyczne i inne takie...ale od razu czuje roznice ciekawe na ajk dlugo to sie utrzyma:) Bo ja na pocztaku nikomu nic nie powiedzialam ze jest mi gozrej ale ajk zobaczyli ze cos nie tak to 3 rehabilitantow pzrylecialo i ogladalo to kolano..stwierdzili ze to jednka lekotka daje o sobie znac (megusia miala jednka racje:) no i pokazal mi rehabilitant jak chodzic tzn jak napinac miesnie zeby sobie nie szkodzic i to naparwde dziala!! mam nadzieje ze teraz juz sie wyprostuje moje kolano :) a dzis bylam zmuszona ogladac na monitorze operacje kolana w czasie cwiczen bo tam pokazywali jakas co trwala i lekarze ja ogladali okropnosc to dla mnie byal:(( teraz juz wiem ze napewno nie chcialabym ogladac swojej czyli zniecuzlenie to jzu napewno tylko ogolne wchodzi w gre:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe ciekawe co tam w cczasie tej operacji robili :) Wlasnie nie wiem... nie odpisala mi na GG mam nadzieje ze sie niedlugo odezwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale to nie bylo takie fajne...przynajmniej dla mnie:/ teraz sie ejszcze abrdziej boje:(( bo wczesniej nie widzialam dokaldnie jak to wyglada bo takie filmiki w necie to jednak nie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba robili wlasnie lekotke ale pewna nie jestem a co robili to juz wogole nie wiem bo starlam sie aptzrec na swoje nogi i skupiac na cwiczeniach zeby tamtego nie widziec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tak myslalam Hinter ale jak sobie pomyslalam ze mnie to czeka wkrotce to jakos nie moglam juz na to patrzec;/ po prostu boje sie wiedziec jak to wyglada:P jak zoabcyzlam na necie ze oni tcyh dziurek nie ancinaja sklapelem tlyko prawie wywiercaja to myslalam ze zemdleje;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinter skad ja to znam:P jak wjezdzalam na sale to sie cala trzeslam ale ze glupio bylo mi sie przyznac ze tak sie boje to twerdzilam ze tak mi zimnio:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz sie ztmy pogodzilam troche ale dalej sie abrdzo boje:P bo skoro zszycie lekotki ma zalwtic cala sprawe no to czekam z niecierpliwoscia:P ale slyszlam gdzies albo czytalam ze jak lekotka jest uszkodzona to jesli odpowiedno wyciwczy sie miesnie to one pzrejmuja jej obciazenie i elkotka ma sznase samoistnie sie zagoic i zadna operacja nie jest potzrebna:D musze sie dokladnie dowiedziec jak to jest bo to byloby super rozwiazanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam :) odebrałam w końcu mój dyplom, więc pełnoprawnie jestem już pani licencjat hehhe ;) no i dowiedziałam się, że miesięcznie będe bogatsza o 350 zł i jestem przeszczęśliwa i nawet podwójna łacina nie jest w stanie tego zmienić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam :) odebrałam w końcu mój dyplom, więc pełnoprawnie jestem już pani licencjat hehhe ;) no i dowiedziałam się, że miesięcznie będe bogatsza o 350 zł i jestem przeszczęśliwa i nawet podwójna łacina nie jest w stanie tego zmienić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie jak czasem się coś dostaje za free (no niby nie tak całkiem za free, no ale uczyć i tak sie trzeba, więc kasa jest jakby gratis :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo teraz sie ucz do egzaminow:P zreszta nie wiem czy musisz bo twoja wersja z lekotka zostala potweirdzona pzrze 3 rehabilitantow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze sobie znaleźć jakiegoś korepetytora z chemii, bo o ile z biologii moge się uczyć sama to z chemii jestem niestety zbyt tępa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×