Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Hinter moja wina bo sie nie ubieram odpowiednio ale teraz to zmienie:P mam andzieje ze do srody mi pzrejdzie...pzreciez musze jakos wykonywac cwiczenia z rehabilitacji a teraz to niemzoliwe:P megusia tez jestem ciekawa co to;P ale nie chcialabym miec ztym nic wspolnego cokolwiek to jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, korzonki, to trzeba było od razu mówić:D No, kiepska sprawa. Kacha, a jak ty dzisiaj funkcjonujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa korzonki to ja tez wiem co to:P na szczescie nie z doswiadczenia;P kacha u mnei dzis tyle sniegu spadlo ze mozna balwana lepic:P juz szukam jakis ofert na ferie gdzie pojechac:P chcoiaz i tak chyba za pozno sie za to zabralama;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jest brzydko, zero kolorów a ja kocham słońce i żywe kolory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie zime, tylko wtedy gdy moge jeździć na nartach, a jak nie moge to obyłabym się bez :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze u was tak ladnie snieg a u mnie prawie juz nie ma...:( mam nadzieje ze te chmury wasze przyjda do mnie :):) jutro na kolejny laser :P dzisiaj funkcjonuje tak jak zawsze czyli ciezko... te dziwne ze Wy macie chondro i wam to nie przeszkadza a ja tez mam i mi to tak przeszkadza... moze dlatego ze Wy oprocz chondro jeszcze cos macie a ja chyba nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niom ale jest smiesznie wtedy bo sie wszyscy przewracaja... ale garzej jak ja bym sie przewrocila :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megusia a masz jakies metody skuteczne na te korzonki?? ja posamrowalam i lydke i plecy ketopromem wzielam 4 diclofaki ccy jakos tak i chdoze w tym ocieplaczu na plaecy ale czy ejst poprawa to nie wiem:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, Kacha faktycznie to dziwne z tą chondro. A masz jakieś momety w ciągu doby, że cię nie boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biore na to standardowe NLPZ (lekarze zapisywali mi diclac, ale jak nie ide do lekarza to biore te które mam na kolana) i po kilku dniach przechodzi :) za pierwszym razem chciałam to przechodzić i skończyło się lekkim paraliżem tyłka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tzn. mam momenty gdzie mnie zdecydowanie mniej boli bo bol takto jest zawsze nie zaleznie od tego co robie... czasem nie boli jak siedze czy leze ale to coraz rzadziej sie zdaza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie mama mnei starsznie straszy;P po pierwsze twierdzi ze to mi rpedko nie pzrejdzie a po drugie ze moglam naderwac ten nerw bo zaczelo sie od lydki a nie od plecow;/ co prawda boalal mnei at lydka w srode po graniu w siate i potem w paitek mialam taki jakby zakwas ale potem byl spokoj i dzis mnie to nagle zlapalo;/ juz wole isc do tego elkarz jutro rano zeby szybciej pzreszlo niz sie meczyc;/ nie wiem jak ja bede dzis spac bo pozycja lezaca nie ejst wskazana;/ teraz to juz dwoch kolan nie prostuje hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha serio? Mnie jeszcze dziś nie zabolało. Ale jak zacznę ćwiczyć czworogłowego to będzie mnie boleć, im dłużej poćwiczę tym będzie gorzej w magicznym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, ale nie za często się to zdarza? Kacha, w takim razie chyba tylko artro cię uratuje? A jak z drugim kolanem? Całkowity spokój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostry atak mam zawsze raz w roku (i to zawsze dokładnie w tym samym czasie :P), a takie mniejsze dolegliwości bólowe od czasu do czasu, ogólnie da się żyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Druga to czasem zaboli ale ostatnio bardzo rzadko naszczescie :) akurat dzisiaj mnie boli ta druga tez :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie byłam na temacie o artro i widzę, że martulek, mimo zabiegu tak samo cierpi z kolanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×