Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

no megusia wspolczuje\":P ja juz jestem pouczona:P jeszcze powinnam pzrerobic embriologie ale ksiazka z allegro mi nei doszla:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe megusia a mnie jak na zlosc dotarla ksiazka do embriologii:P te tabletki rzeczywiscie smierdza ale da sie pzrezyc zazylam sobie pozadna dawke ale jakos nie dzialaja jeszcze:(( odwolalam tez jazdy no bo nei dam rady sie ruszyc jeszcz ejakis wypadek spowoduje;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekam aż mama wróci z pracy, bo ma mi przynieść nowe książki, może będą fajniejsze od tych, kóre posiadam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
watpie zeby ksiazki byly fajne:P megusia jakiej wielkosci ta pilka do cwiczen powinna byc bo ja nie pomysallam kupilam 65cm ale jeszcze mam teraz ostatnia okazje zmienic i nie wiem czy dobzre kupialam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jaką śrdenice mają te piłki, ale na pewno na każdej można wykonywać ćwiczenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez wlasnie nie wiem boz linika tam nie chodze:P dopasowalam ja sobie niby do atbelki ze wzrotenm wiec trudno juz nic nie zmieniam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilam z lasera :P i normalnie mnie tak naswietlili ze pewnie sie w nocy bede swiecic :P zarcik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko. Czy wiecie może na czym polega ułożenie DNa w genomach bakteri i eukariotów? Bo dla mnie to czarna magia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam taki punkt w zeszycie: Sposób ułożenia DNA w genomach wirusów, bakterii i eukariotów. i nie moge się połapać oco chodzi. może wiecie jak to napisać po polsku bo babka z biologi dyktuje nam jakąś stara książkę a ja nie jestem biologiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi o to że wirusy mogą mieć jednoniciowy DNA liniowy, jednoniciowy DNA kolisty, dwuniciowy DNA liniowy, dwuniciowy DNA kolisty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj głównie ppisze coś z kwasem nukleinowym. Kurcze chyba będe musiała wyryć to na pamięć, ale pewnie wszystko mi się pomiesza. nawet nie wiem jak to skojarzyć:/ A tym bardziej powiedzieć o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megusia ale kolor nie zalezy od wielkosci:P bo ja mialam i rehabilitant w innym kolorze a wielkosc ta sama:P zreszta ja jak kupwoalam to kolor moglam wybrac:P julcia wiekszosc wirusow ma RNA tylko wyjatki maja DNA Chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eukarionty i prokarionty mają zawsze DNA i RNA, a wirusy albo RNA (częściej) albo DNA ale w sumie nie wiem o co chodzi w tym pytaniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia nie wiem czy o to ci chodzi ale u wirusow kw nukelinowy znajduje sie chyba w kapsydzie soparwdz sobie ta nazwe i mzoe byc ulzoozny w sposob paleczkowaty, wiloboczny lub kolisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u abkterii DNA jest zywkle dwuniciowe i koliste a u eukariotow jest napewno dwuniciowe w postaci Helisy jest 6 stopni upakowania DNA jak bardzo chcesz to ci poszukam i anpisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megusia ja kupilam z firmy OLPRAN :P wiecie co tabeltki zaczley dzialc co prawda nie prostuje dalej kolan ale juz mnie pelcy nei bola:) ajka jestem szczesliwa jaka ulga:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie tyle mi wystarczy:) Dzięki wielkie:* Baba taką zrobiła notatkę że się nie mogę połapać. Zamiast podzielić to wszystko na wirusy bakterie i eukariotu to ona to wymieszała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko JUlcia ja nie wiem czy ja ci to an 100% dobrze podalam spawrdz w tej notatce czy to jest zgodne z prawda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi teraz też nie działała:D Ja milcze bo się staram uczyć ale nienaiwdze biologi;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie dzialala czytalam inne topiki:| nie wiemdo czego to zalezy;P Julcia tez sie ucze ale lubie w miedzyczasie cos robic:P czyli pisac;P ii tez biologii:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez robię dużo rzeczy ale nie na wszystko można sobie pozwolić;p Ograniczyłam się tylko do jednej osoby na gg. I jeszcze się zroeintowałam że uczyłam nie tego co trzeba bo nie mam jednej lekcji i wg mojego zeszytu powinnam uczyć się tylko dwóch ostatnich a nie trzech tematów:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×