Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Oj Megusia, dobrze, że jesteś:D A jak tam twoje sprawy zdrowotne?? Kiedy idziesz do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie bvez zmian. a do lekarza wybieram sie za 2 tygodnie, czyli 29 listopada. zmykam teraz bo mnie tatuś wygania :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze się pożalić, że zrobiłam sobie wczoraj \"krzywde\" w kolanko :/ jak w stawałam z łóżka coś mi strzeliło pod rzepką (odglos takiego pęknięcia albo łamiącego sie plastiku) no i zaczęło boleć i ten stan utrzymuje się nadal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to niezafajnie :/ mnie tez dzisiaj boli kolano ze schodow schodzic nie moge bo mnie boli z boku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju dziewczyny dzis bylam 3 godizny an tej rehabilitacji!! maskara juz myslalam ze nie wypuszcza mnie stamtad:(( ale zajeli sie tez kregoslupm i zlaozyli mi plastry jestem cala obklejona:(( megusia na jakim kolorze tasm ty cwiczylas??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie mowili ze niebieskie sa najmocniejsze ale moze sa jakies srebrne:P w kazdym razie sie ze mnie smiali ze mnie nie wypuszcza az nie podniose nogi na niebieskiej:P ale ja na zieolenj nie umialam a co dopiero..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ci robili z kręgosłupem? ja się chyba musze udać na jakiś instruktarz ćwiczeń na ten mój nieszczęsny odcinek szyjny zanim zacznie dawać o sobie znać :/ ale na razie poczekam co powie mózg po obejrzeniu rtg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądząc po tych strasznych kolejkach chyba calkiem niezły mózg albo przynajmniej taką ma opinie heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cwiczenia i masaz a tak mnie dzis obkelili na niebiesko ze na kolanie nie mam nic wolnego miejsca;/ na udzie troche;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po ostatnich doświadczeniach wyleczyłam się z plastrowania :P a na zime sprawie sobie chyba jakąś opaske na kolano ze stabilizacją rzepki, bo nie wiem jak utrzymam te stawy w ryzach jak zrobi się naprawde ślisko :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz dzis mialam problemyz chodzeniem ale to dlatego chyab ze mialam obcasy:P a jakiemialas doswiadczenia z plastrowaniem?? mnie tam ono pomoga ale poki co strasznie mnie boli kolano od tych cwiczen wsyztkicj bo bylam na lekach pzreciwbolowych na rehabilitacji i nie czulam czy mnie cos boli czy nie;/ a teraz umeiram:( ale za godiznke kolejna dawka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio plastry zaczęły się odklejać zanim w ogole zdążyłam wrócić do domu od lekarza, a następnego dnia jedna część całkiem odpadła, więc zmienili mi plaster na inny kolor, ale było dokładnie tak samo jak z poprzednim. a poza tym bolało mnie dalej tak samo :/ kusi mnie żeby spróbować na kolanie, ale jak to ma tak wygladać to będzie to wyłącznie strata kasy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, no ale pewnie nic nowego ci nie powie. Widzicie, same problemy z tą zimą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sa problemy z zima ale ja lubie snieg:P dzis mi rehabilitant powiedzial ze nart w tym roku to ja sobie moge w tv poogladac ale oni zawssze tak mowia:P megusia a moze oni tobie nie odtluszczali skory przed zalozeniem plastra??:P albo mieli przeterminowane;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic odkrywczego pewnie nie powie, ale może wypowie sie czy trzeba coś z tym robić, bo pani r. jak tylko stwierdziła, że łokieć nie jest od kręgosłupa przestała sie nim interesować hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mój gust to one miały mało kleju (chociaż podobno były z nowej dostawy), bo za pierwszym razem udało mi się e oderwać przy szóstym podejściu i to w wodzie, a te jak pociągnęłam raz na sucho to nawet ślad po nich nie został, a bałam sie że nie domyje tego kleju heheheh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze sie rozpisalyscie na weekend :) Sarki ze przerywam temat ale mam pytanie... po ilu zabiegach powinien zadzialac laser jezeli w ogole mialby zadzialac ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno można sie spodziewać rezultatów już od 6 zabiegu, ale zwykle dopiero po zakończeniu serii czyli 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja mam pole magnetyczne i zarowno one jak i laser maja niby dzialnie regenerujace wiec chyba niepredko to zadziala:P przynajmniej tak mi mowili;P megusia moje dzis maja chyba za duzo kleju albo sa za malo rozciagliwe ale starsznie mnei ciagna;/ albo to wina tego ze mam ich tak duzo...sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz chodziłam zarówno na megnetronik jak i na laser i codziennie mnie pytali czy czuje poprawe, więc to chyba nie jest tak że efekt jest odległy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie ttylko pytaja czy wszytsko w porzadku jak cwicze..:P ale dzis mialam juz taka andzieje ze koniec bo kazlai mi sie polozyc na plecach i badlai ten przykurcz mowia mi ze super ze juz prawei nci niew idac to ja cal happy i sobie mysle jaka ta rehabilitacja super skoro tak szybko pomogli:P odwracam sie na plecy dalsze badanie a tu niespodzianka wy[prostu brak i dalsza rehabilitacja pzredemna:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×