Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Mnie kolano boli ciagle tak samo :D jeszcze mi 2 jonoforezy zostaly wiec do swiat sie wyrobie... ale gorzej z laserem :/ bnede po swietach jeszcze musiala chodzi :/ A co tam u Ciebie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa to kacha dobrze ze tylko na lasser zawsze mniej czasu ci to zjamie:P hehe u mnie bez zmian..znowu mnie oplastrowali:P kolano spuchniete boli nie zgina sie:P zyje sobie na tabletkach chopdze na rehablitacje:P a w styczniu wszystko sie okarze :) pokroja mnie i wroce do pelni sil:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to poiwedz zeby ci zrobili za jednym razem z lokciem;P a kiedy ty masz ten lokiec?? jakos teraz juz neidlugo chyba??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to cos mi sie pomylilo myslalam ze to juz:P kurcze a ja nie znam tego terminu i mnie to strasznie stresuje woalabym wiedziec:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co sadzicie o rehabilitacji w klubie pilkarskim? kolega mowi ze bardzij profesjonalnie podejda... bo jak do pilkarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie lekarze sportowi i rehabilitanci zajmujący się sportowcami mają chyba inne podejście, bo ich pacjenci oczekują 100% sprawności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, dla Kachy to jest prawie jak obchodzenie urodzin:D Kacha, nie wiesz jak tam kolano Karsi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie ze taka rehabilitacja najlepsza:) ja sama chodze tylko do klinik sportowyuch i an rehabilitacje tez tam ale pewnie w klubie jest jeszcze lepiej wiec jesli tylko masz okazje to korzystah i napisz jakie wrazenia:) No a czy wy zapominacie - tak ja sie zajmuje sportem!! nie chcialabym byc zlosliwa ale nie jestes w temacie a chcesz byc najmadrzejsza:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba musimy zacząć ignorować te wpisy, bo odpowiadanie na nie tylko prowokuje dalsze wpisy tego osobnika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzisiaj mija 8 miesiac od artroskopii :) Dzisiaj moje kolano nie najlepiej tym bardziej ze na w-fie gralam w pilke :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie zrobie jutro MRI, bo się okazało, że moje skierowanie do ortopedy jest nieważne, więc musze iść jutro jeszcze raz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazda okazji jest dobra zeby swietowac :D :P z kolanem Karsi jest lepiej tyle wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No cóz
tu przy utracie wagi nie ma szybko,trzeba było wczesniej pomyslec teraz juz za pozno,nie ma czegos takiego jak musze,a głodowanie powyzej 3 dni powoduje zakwaszenie ketonowe które niszczy organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No cóz
tu przy utracie wagi nie ma szybko,trzeba było wczesniej pomyslec teraz juz za pozno,nie ma czegos takiego jak musze,a głodowanie powyzej 3 dni powoduje zakwaszenie ketonowe które niszczy organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widac an wszystkim sie znasz i wszedzie sie udzelasz az ci sie myli:P kurcze co my bysmy bez ciebie zrobily:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś tu ma za mocno:P Dobrze, że u Karsi wszystko ok Ja dzisiaj swoje kolana trochę przemroziłam jak wracałam ze szkoły. Zapomniałam założyc ocieplacvze i teraz bol:P No cóż:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No cóz
tu przy utracie wagi nie ma szybko,trzeba było wczesniej pomyslec teraz juz za pozno,nie ma czegos takiego jak musze,a głodowanie powyzej 3 dni powoduje zakwaszenie ketonowe które niszczy organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zdają zdają:) Utrzymują ciepło ale gumki trochę obciskąją jak za długo siedzę ze zgiętymi nogami:P No i troche się pocą ale jestem zadowolona bo nie marznę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×